صفحه 15 از 68 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 674

موضوع: بررسی ضرورت مهر دادگستری و وزارت خارجه برای مدارک

Banned
    رشته و دانشگاه
    زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه علامه طباطبایی

پیش فرض پاسخ : آیا واقعا مهر دادگستری و وزارت خارجه برای دانشگاه شما لازم هست؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط seidali نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون. یه سوال دیگه هم داشتم که معملا به جز ترجمه مدارک خود مدارک رو هم میخوان؟ اینکه گفتم کپی برابر اصل اینگیلیسی واسه خود مدارک فارسی گفتم. خودم ندیدم جایی بگه که میخوان
    میتونید از مترجمی که کارتون را ترجمه کرده بخواهید تا مهر برابر اصل (به زبان انگلیسی) را روی کپی فارسی مدارکتون که ضمیمه خود ترجمه هاست بزنه. با این کار مشکل برابر اصلتون هم حل میشه. توجه داشته باشید که باید روی صفحات فارسی ضمیمه ترجمه مهر برابر اصل به انگلیسی را بزنه و بعد کنارش هم مهر و امضای خودشو بکنه

Junior Member

سلام دوستان
    ظاهرا دانشگاههای سراسری اگر مدارک فاقد مهردادگستری و وزارت امورخارجه باشه داخل پاکت قرار نمیده و سیل نمی کنه آیا واحد بین الملل دانشگاه آزاد بدون این مهرها مدارک رو داخل پاکت قرار میده؟

ApplyAbroad Editor
    amirmousavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط flight نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ظاهرا دانشگاههای سراسری اگر مدارک فاقد مهردادگستری و وزارت امورخارجه باشه داخل پاکت قرار نمیده و سیل نمی کنه آیا واحد بین الملل دانشگاه آزاد بدون این مهرها مدارک رو داخل پاکت قرار میده؟
    نه ، اونا گفتن که مدارک باید تایید شده باشه ولی نگاه نمیکنن، شما چیزی نگید اصلا ،اونا فقط تو پاکت میزارن و مهر و موم میکنن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmousavi نمایش پست ها
    نه ، اونا گفتن که مدارک باید تایید شده باشه ولی نگاه نمیکنن، شما چیزی نگید اصلا ،اونا فقط تو پاکت میزارن و مهر و موم میکنن
    من تو همین تاپیک خوندم که نگاه میکنند واگر مهر نداشته باشه تو پاکت نمیزارن؟؟حالا اومدیم نگاه کرد چه کنیم؟
    حتی یکی از بچه ها زنگ زده بود وزارت علوم اونا هم گفتن که باید مهرهار وبخوره!
    من می خوام در مورد واحد بین الملل دانشگاه آزاد بدونم که اونا گیر میدن یا نه؟

ApplyAbroad Editor
    amirmousavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط flight نمایش پست ها
    من تو همین تاپیک خوندم که نگاه میکنند واگر مهر نداشته باشه تو پاکت نمیزارن؟؟حالا اومدیم نگاه کرد چه کنیم؟
    حتی یکی از بچه ها زنگ زده بود وزارت علوم اونا هم گفتن که باید مهرهار وبخوره!
    من می خوام در مورد واحد بین الملل دانشگاه آزاد بدونم که اونا گیر میدن یا نه؟
    من که قبلا 3 بار رفتم و هیچ وقت هم اسمی از مهر دادگستری و اینا نبردن ، فقط میپرسیدن که این چه مدرکیه !
    حالا باز تو این تاپیک هم یه سوال کنید تا دوستانی که جدیدا رفتن نظرشون رو بگن
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...B2%D8%A7%D8%AF

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmousavi نمایش پست ها
    من که قبلا 3 بار رفتم و هیچ وقت هم اسمی از مهر دادگستری و اینا نبردن ، فقط میپرسیدن که این چه مدرکیه !
    حالا باز تو این تاپیک هم یه سوال کنید تا دوستانی که جدیدا رفتن نظرشون رو بگن
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...B2%D8%A7%D8%AF
    مرسي از پاسختون
    من تماس گرفتم واحد بين الملل اونا گفتن نيازي نيست مهرها رو داشته باشه.
    حالا فقط دانشگاه سراسري(من ليسانسم آزاد و فوقم دولتي بوده) گير داده كه حتما بايد مهرها رو بزنيد، اينا شدن كاسه داغ تر از آش....

Junior Member

دوستان عزیز:
    من ریز نمرات ارشد را ترجمه کرده ام و از دانشگاه مقصد پرسیدم که آیا مدارکی که دارم کافیست یا خیر. پاسخ دادند:
    Along with your official translated transcripts, a detailed transcript evaluation from an accredited evaluation agency is required.
    داستان چیست؟ چه کار باید بکنم؟

Member Ragazzi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture

سلام بر همه دوستان - میخواستم بدونم آیا مدارکمون مثل ریز نمرات و دانشنامه که واسه دانشگاهها باید بطور رسمی ترجمه بشه نیازی به مهر وزارت خارجه هست یا همون مهر دادگستری کفایت میکنه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering / Tsinghua University

سلام
    دوستان دانشگاه من مدارک رو به انگلیسی هم میده تو پاکت فقط 1 سوالی دارم اینکه آیا لازمه که مهر وزارت خارجه یا مهر سفارت کشور مقصد برای تایید بخوره بازم؟
    ممنون

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Ragazzi نمایش پست ها
    سلام بر همه دوستان - میخواستم بدونم آیا مدارکمون مثل ریز نمرات و دانشنامه که واسه دانشگاهها باید بطور رسمی ترجمه بشه نیازی به مهر وزارت خارجه هست یا همون مهر دادگستری کفایت میکنه؟
    منم دقیقا همین سوال دوستم را دارم ! چرا کسی نیس جواب بده خب مگه وقتی مهر دادگستری میخوره بعد دانشگاه میذاره تو پاکت، خب این نمیشه official? آخه مهر وزارت خارجه گرووونه !

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)