صفحه 4 از 68 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 674

موضوع: بررسی ضرورت مهر دادگستری و وزارت خارجه برای مدارک

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

پیش فرض پاسخ : آیا واقعا مهر دادگستری و وزارت خارجه برای دانشگاه شما لازم هست؟!

لطفا از بحثهای خارج از تاپیک خودداری کنید. تو این تاپیک اگه از شرایط دانشگاه خاصی خبر دارید اینجا به اشتراک بذارید.
    ما سعی کردیم این نکته رو که خیلی از دانشگاه های آمریکا و کانادا و انگلیس معیار رسمی بودنشون مهر و موم دانشگاه هست نه دادگستری رو یادآوری کنیم. مثالهای مربوطه رو هم آوردیم تو اول تاپیک

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sjjpo2002 نمایش پست ها
    لطفا از بحثهای خارج از تاپیک خودداری کنید. تو این تاپیک اگه از شرایط دانشگاه خاصی خبر دارید اینجا به اشتراک بذارید.
    ما سعی کردیم این نکته رو که خیلی از دانشگاه های آمریکا و کانادا و انگلیس معیار رسمی بودنشون مهر و موم دانشگاه هست نه دادگستری رو یادآوری کنیم. مثالهای مربوطه رو هم آوردیم تو اول تاپیک
    من به U of Michigan - IEO dept که تو سایتش گفته بود 2 سری ریزنمرات رسمی می خواد، ایمیل زدم و مشکل هزینه تهیه ریز نمرات رو مطرح کردم. جواب داد یک سری کپی هم کفایت می کنه. Northwestern Uni-IEMS dept هم که تو سایتش گفته بود 2 سری ریزنمرات رسمی می خواد، باز در پاسخ ایمیل من جواب داد که :
    you only need to submit one officially translated transcript

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    shiraz-architecture azad university

سلام
    توی سایت دانشگاه این مطلب نوشته شده غیر از مهروموم دانشگاه آیا منظور فقط مهر دادگستری یا مهر امور خارجه هم میخواد ؟؟؟

*Certified copy of transcript of records from relevant previous education
    Please note that all copies of transcripts of records must be certified by stamp and signature from a public office, or sent directly in a sealed envelope from the issuing university.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

یا باید ببری تایید دادگستری و خارجه بشه یا اینکه دانشگاه مهر و موم کنه بعدا بفرستی.

تو اکثر کشورها تبادل مدارک بین دانشگاه ها صورت می گیره و اصلا دادگستری و .... کاری به اینکارا ندارن

آخه برادر من بعضی از دانشگاه‏ها همین مهر و موم را انجام نمی دهند! فقط ریز نمرات رسمی را میدن، اونوقت چه کار کنیم؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط babakrezaie نمایش پست ها
    آخه برادر من بعضی از دانشگاه‏ها همین مهر و موم را انجام نمی دهند! فقط ریز نمرات رسمی را میدن، اونوقت چه کار کنیم؟
    باید انجام بدن! ما هم این دوران رو سپری کردیم همیشه اولین های یه دانشگاه باید خیلی اینور انور بدوند تا یه روال درست رو نهادینه کنن. اگر ریزنمرات رسمی هست نمی تونن اینکارو نکنن. زنگ بزن وزارت علوم قشنگ مسئول دانشگاه شما رو متوجه می کنن

موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    shiraz-architecture azad university

نقل قول نوشته اصلی توسط sjjpo2002 نمایش پست ها
    یا باید ببری تایید دادگستری و خارجه بشه یا اینکه دانشگاه مهر و موم کنه بعدا بفرستی.

تو اکثر کشورها تبادل مدارک بین دانشگاه ها صورت می گیره و اصلا دادگستری و .... کاری به اینکارا ندارن
    ممنون از جواب
    1. در مورد public office که گفته میشه فقط دادگستری باشه؟؟؟
    2.اگر مدارک ترجمه شده رو بدم خود دانشگاه بفرسته یعنی دیگه اون ترجمه ها مهر دادگستری نمیخواد؟؟

Senior Member naeemtop آواتار ها

من مدارکم بدون تایید دادگستری و وزارت امور خارجه هست

متاسفانه سربرگش هم سربرگ دادگستری نیست و بالاش آرم دارالترجمه نوشته و مهر دارالترجمه زده
    تو پاکت دانشگاه هم میتونن قرار بدن

آیا همینا رو بفرستم مشکل پیش میاد یا باید برم تایید وزارت امور خارجه و دادگستری هم بگیرم؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

بستگی به دانشگاه مقصد داره. لطفا پستهای اول این تاپیک رو بخونید

سوال:
    من بنا به دلایلی هنوز نتونستم مدرک لیسانسمو ازاد کنم و ریز نمرات بدون مهر و امضا دانشگاه دارم-بردم دارالترجه برام با مهر و سر برگ مترجم و قوه قضاییه ترجمه کرده اما مهر دادگستری و وزارت خارجه نداره - میخوام بدمنو میشه همین ریز نمرات رو برای اپلای فرستاد تا بعد از عید بتونم ازادش کنم و بفرستم
    همینطور اگه کپی ترجمه رو بفرستم چطور ؟قبول میکنن بصورت موقت؟
    در ضمن من دانشجوی فوق امیر کبیر هستم و ریز نمران فوقم را با مهر و امضا دارم و هیچ مشکلی از بابت ریز نمرات فوقم ندارم و میخوام برای دکترا اپلای کنم.
    ممنون میشم اگه جواب دقیقی بگیرم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)