صفحه 51 از 68 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 674

موضوع: بررسی ضرورت مهر دادگستری و وزارت خارجه برای مدارک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی ضرورت مهر دادگستری و وزارت خارجه برای مدارک

خیر، مدرک موفت نیازی به مهر دادگستری نداره، فقط ترجمه کنید. من خودم مدرک موقت دادم و قبول کردن تا مدرکم رو آزاد کنم و بفرستم...

نقل قول نوشته اصلی توسط mitragh نمایش پست ها
    سلام دوستان من الان خیلی گیج شدم هرچی میخونم بیشتر گیج میشم
    من دانشگاهم دولتی بوده هنوز ازاد نشده مدرکم. با دانشگاهش صحبت کردم گفتن اکی هسش و مدرک موقتتو بفرست.اینام باز مهر دادگستری میخواد؟ هم چنین گفتن اگه یه نامه از دانشگاهت بیاری که توضیح بده این موضوع رو. حله این متن نامه هاشونه!! توروخدا یکی برام دقیق توضیح بده)
    thank you for your message. If you cannot send your application documents to University Admissions Finland which pre-processes the applications to our Master’s degree programmes in the way they should be attested http://universityadmissions.fi/?page_id=24#Iran, you must point out the reason very clearly in your application.
    اینم اون یکی دانشگاه:
    This shouldn’t be a problem: you will just need to send the temporary diploma and your final degree certificate will be checked on your arrival to Jyväskylä should you get admitted to the programme.

The University Admissions Finland state as the country specific requirements for Iran:
    If you have completed or are completing your degree in Iran, copies of the educational documents must be legalized by the Iranian Ministry of Foreign Affairs and the Finnish Embassy in Tehran. Official translations of educational documents must be certified by the Ministry of Justice. Copies of copies will not be accepted. All the copies must have the original stamp given by the Iranian Ministry of Foreign Affairs and the Finnish Embassy in Tehran.
    تو یه دانشکاه دو نوع جواب دادن. یکی دیگه از جوابای دانشگاه بالا اینه:
    It is possible to apply even though you will graduate after the application deadline. The degree should, however, be completed by 31 July 2016. You may send either a temporary degree certificate or a document certifying the expected date of graduation given by the educational institution
    الان وزارت خارجه که مهر نمیزنه مدارکمو،
    چیا دیقا مهر و اینا میخان؟

با سلام.دو تا سوال داشتم.1- در مرحله اولیه اپلای قبل پذیرش ایا لازمه گواهی رتبه یا ممتازی ترجمه بشه یا فقط گفتن اینها تو رزومه کافیه؟و اینکه ایا ترجمه با مهر باید بشه یا بدون مهر کفایت میکنه.2-وقتی دانشگاهی میگه احتیاج به ریپورت رسمی نمرات نیس،برای کسانی که کارنامه کاغذی ندارن،ایا میشه نتیجه رو که فایلش در سایت ای تی اس موجوده براشون بفرستیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط samanehsharifi نمایش پست ها
    با سلام.دو تا سوال داشتم.1- در مرحله اولیه اپلای قبل پذیرش ایا لازمه گواهی رتبه یا ممتازی ترجمه بشه یا فقط گفتن اینها تو رزومه کافیه؟و اینکه ایا ترجمه با مهر باید بشه یا بدون مهر کفایت میکنه.2-وقتی دانشگاهی میگه احتیاج به ریپورت رسمی نمرات نیس،برای کسانی که کارنامه کاغذی ندارن،ایا میشه نتیجه رو که فایلش در سایت ای تی اس موجوده براشون بفرستیم؟
    در رابطه با ضروت مهر دوستان به مقدار کافی تو فروم بحث کردن که بهتون توصیه می کنم یه مطالعه داشته باشین.. اما در مورد گواهی رتبه به نظر من اگه بتونین ترجمه کنین به همراه سایر مدارک بفرستین بهتر خواهد بود و در حقیقت ادعایی که در رزومه اومده رو مستند می کنین و من هم دقیقا این کار کردم! سوال دوم رو هم فک می کنم که با همون پی دی اف کارتون درست شه هر چند یه سوال کردن از مستول پذیرش دانشگاه در این زمینه باعث اطمینان خواهدشد و خوبه که بپرسین.

موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl6678 نمایش پست ها
    در رابطه با ضروت مهر دوستان به مقدار کافی تو فروم بحث کردن که بهتون توصیه می کنم یه مطالعه داشته باشین.. اما در مورد گواهی رتبه به نظر من اگه بتونین ترجمه کنین به همراه سایر مدارک بفرستین بهتر خواهد بود و در حقیقت ادعایی که در رزومه اومده رو مستند می کنین و من هم دقیقا این کار کردم! سوال دوم رو هم فک می کنم که با همون پی دی اف کارتون درست شه هر چند یه سوال کردن از مستول پذیرش دانشگاه در این زمینه باعث اطمینان خواهدشد و خوبه که بپرسین.

موفق باشی
    خیلی متشکرم.فروم رو خونده بودم قبلش.ولی چون دانشگاه ها راجع به رسمی بودن یا نبودن ترجمه گواهی ممتازی صحبت نمیکنن،واسه همین سوال داشتم.وگرنه طبق صحبت های بقیه دوستان،در مورد ریزنمرات اگه دانشگاه اشاره به مهر کردن نکنه که ترجمه تنها کافیه.

Junior Member

سلام دوستان
    دانشگاهی که میخوام مدارک رو بفرستم این توضیحات رو داده
    Official documents – transcripts issued by the degree-granting institution and must have original stamps, seals, and signatures of the issuing institution's designated officials or the Ministry of Education for the country
    دانشگاه امیرکبیر روی مدارک ترجمه شده مهر نمیزنه. فقط مدارک رو داخل پاکت میزاره و مهر میکنه.
    الان با ابن توضیحات، به نظر شما لازم هست که مهر دادگستری و وزارت خارجه روی ریزنمرات زده بشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Emaaaaad نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دانشگاهی که میخوام مدارک رو بفرستم این توضیحات رو داده
    Official documents – transcripts issued by the degree-granting institution and must have original stamps, seals, and signatures of the issuing institution's designated officials or the Ministry of Education for the country
    دانشگاه امیرکبیر روی مدارک ترجمه شده مهر نمیزنه. فقط مدارک رو داخل پاکت میزاره و مهر میکنه.
    الان با ابن توضیحات، به نظر شما لازم هست که مهر دادگستری و وزارت خارجه روی ریزنمرات زده بشه؟
    من خودم به جای کپی معمولای که مترجم به ترجمه ها پلمپ می کنه کپی رنگی با کیفیت بهش دادم که قرار بده و بهش ام گفتم که مهر برابر اصل هم بهشون بزنه. فک کنم این کارت رو راه بندازه اگه دانشگاه هم گیر داد بهش با ایمیل توضیح بده که اینجا ریز نمره رسمی یک بار صادر میشه و چون ترجمه توسط نهاد غیر دانشگاهس هست دانشگاه اجازه مهر زدن به اون رو نداره تا قضیه حل شه

Junior Member

Question پاسخ : بررسی ضرورت مهر دادگستری و وزارت خارجه برای مدارک

سلام دوستان ، میشه راهنمایی بفرمایید که

1. اصولا مدرک دانشگاه های «صنعتی شریف» و « صنعتی امیرکبیر» نیاز به مهر دادگستری، وزارت علوم و وزارت خارجه دارد یا خیر؟

2. در خصوص سامانه تأیید مدارک (http://mad.msrt.gov.ir/EDUS/Default.Aspx) که دانشگاه صنعتی شریف به ما اعلام کرده که مدرک مون رو اونجا ثبت کنیم تا تأیید بشه، آیا دوستان اطلاع دارند که واقعا لازمه اول مدرکمون اینجا تأیید بشه؟

بنده برای اپلای کردن دانشگاه های امریکا و اروپا و یا استرالیا در نظر دارم مدرکهام رو تأیید کنم و بدم ترجمه، میخواستم ببینم اساسا کدوم مهرها رو نیاز داره ( لیسانسم امیرکبیر و ارشدم شریف هست)

دوستان من ترجمه رسمی از مدرکم دارم که مهر قوه قضاییه و وزارت خارجه رو داره. با همین میتونم برای همه کشورها اقدام کنم؟ یا باید برای هر کشور به تایید سفارت اون کشور رسیده باشه؟ ممنون میشم راهنمایی کنین
    ویرایش توسط yaserbah : December 29th, 2015 در ساعت 09:41 PM

Junior Member

دوستان دانشگاه من اينو زده. الكي پول مهر وزارت خارجه و دادگستري ندم ؟؟
    3. Official transcripts from all previously attended institutions in an envelope sealed by the degree granting institution.

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط FRESHMEH نمایش پست ها
    دوستان دانشگاه من اينو زده. الكي پول مهر وزارت خارجه و دادگستري ندم ؟؟
    3. Official transcripts from all previously attended institutions in an envelope sealed by the degree granting institution.
    اگر مقصد امریکا هست مطمئنا نمی خواد با این جمله ای که گفته. اروپا رو خیلی من اطلاعی ندارم.
    فقط مدارکتونو هر کدومو جدا به دانشگاه های هر مقطع بدید مهروموم کنند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)