صفحه 55 از 68 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 674

موضوع: بررسی ضرورت مهر دادگستری و وزارت خارجه برای مدارک

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

پیش فرض پاسخ : بررسی ضرورت مهر دادگستری و وزارت خارجه برای مدارک

نقل قول نوشته اصلی توسط mercuryy نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام شناسنامه و کارت معافیت سربازیم رو بدم ترجمه کنن که با خودم ببرم سر مصاحبه ی سفارت آمریکا.
    به نظرتون تایید دادگستری (و وزارت امور خارجه) لازمه؟ از این جهت میپرسم که پولش بخش عمده ی هزینه رو تشکیل میده.
    نقل قول نوشته اصلی توسط hrajabbaigy نمایش پست ها
    سلام
    این سوال برای من هم پیش اومده. آیا برای ترجمه کارت سربازی مهر دادگستری و امور خارجه میخواد؟ البته من شناسنامم رو ترجمه رسمی کردم قبلا. فقط کارتم رو میخوام ترجمه کنم.
    نخیر، برای ویزای آمریکا هیییچ مدرکی مهر اینا رو نمیخواد
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IE

سلام بتازگی ی عده ای تحت گروه های تلگرام تلاش در ضرورت مهر دادگستری و وزارت خارجه برای مدارک جهت اپلای دانشگاه ها و حتی سفارت می کنند.
    سفارت هیچ مدرکی از شما رو با مهر دادگستری نمی خواد
    ترجمه رسمی میخاد که همون ترجمه دارترجمه رسمی حساب میشه.
    هیچ مدرکی شناسنامه عقد نامه سند و هر چیز دیگه ای.
    اینو بخاطر ین گفتم که چهارتا از دوستان از من پرسیدن.
    فقط فککنم دو سه تا دانشگاه ها بخواند که فکر کنم اینم بخاطر دانشجو ایرانی باشه که خودش این جور چیزارو باب کرده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IE

دوباره محض اطلاع
    نه سفارت نه دانشگاه های آمریکا هیچکدوم مهر دادگستری و وزارت خارجه رو نمی خواند. مگر دانشگاهی به طور خیلی شفاف ذکر کرده باشه و کاملا اسم وزارت خارجه و دادگستری رو برده باشه.
    ترجمه رسمی همون Offitioal translation هست. الکی خرج اضافی واسه خودتون نتراشید. فقط حواستون باشه بالای برگه اول هر ترجمه تون بنویسه Offitioal translation from Presion که دیگه هیچ بهونه ای کسی نتونه ازتون بگیره.

Junior Member

سلام دوستان
    دانشگاه های ترکیه نیازی به مهر دادگستری و وزارت خارجه دارند؟ رو سایت خود دانشگاه نتونستم پیدا کنم.

ممنون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shadli_m7 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دانشگاه های ترکیه نیازی به مهر دادگستری و وزارت خارجه دارند؟ رو سایت خود دانشگاه نتونستم پیدا کنم.

ممنون.
    دانشگاه متو ترکیه اینو نوشته. این یعنی مهر دادگستری داشته باشه؟
    Obtain transcript(s) (in English), notarized or attested, concerning your undergraduate and graduate study (in progress or completed, if any) you have undertaken.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

دانشگاه متو ترکیه اینو نوشته. این یعنی مهر دادگستری داشته باشه؟
    Obtain transcript(s) (in English), notarized or attested, concerning your undergraduate and graduate study (in progress or completed, if any) you have undertaken.
    من تا الان ترکیه رو ندیدم ولی هر جای دنیا که مهرها رو میخوان صراحتا مینویسن که برای کاندیداهای ایرانی نیاز به اینا هست و بعد باید به تایید سفلارت اون کشور در تهرانم برسه. اینجا اصلا اینو نشون نمیده ولی بازم براتون می پرسم. فقط بگین کدوم دانشگاه میخواین؟و چه رشته ای؟
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadpashaei نمایش پست ها
    من تا الان ترکیه رو ندیدم ولی هر جای دنیا که مهرها رو میخوان صراحتا مینویسن که برای کاندیداهای ایرانی نیاز به اینا هست و بعد باید به تایید سفلارت اون کشور در تهرانم برسه. اینجا اصلا اینو نشون نمیده ولی بازم براتون می پرسم. فقط بگین کدوم دانشگاه میخواین؟و چه رشته ای؟
    خیلی ممنون. یعنی هیچ کدوم رو نمی خوان یا فقط وزارت خارجه ؟
    دانشگاه metu و itu رشته Business Administaration

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

خیلی ممنون. یعنی هیچ کدوم رو نمی خوان یا فقط وزارت خارجه ؟
    دانشگاه metu و itu رشته Business Administaration
    سلام. براتون از دوستم در استانبول پرسیدم و یکیشون گفت من مهرهای قوه قضاییه و وزارت امور خارجه رو زدم ولی به تاییید سفارت نرسوندم که این نشون میده که بیخود مهر زده چون تو سایت دانشگاهشون گفت اصلا چیزی ننوشته بود و فق نوشته بود official translation گه میشه همون ترجمه مترجم رسمی. اون دو ست دیگمم فقط ترجمه تحویل داد بدون هیچ تایید و تمبری. حالا شما خودتون باید سایت دانشگاهتون رو دقیق تر بخونید و لازم شد ایمیل بدین

Junior Member

سلام یه سوال داشتم
    برای دانشگاه های ایتالیا مثل پلی تکنیک میلان و تورین
    و همچنین دانشگاه بلونیا و روم مهر دادگستری و مهر وزارت خارجه رو می خواد؟

در مورد دانشگاه های آلمان چطوره؟

Junior Member

WE would need the documentation attested by wither the university itself or the Ministry of Foreign Affairs would be acceptable as well.

سلام دوستان من به دانشگاه مورد نظرم میل زدم پرسیدم که مدارکم باید مهر دادگستری بخوره یا نه. که جواب بالا دادند.دانشگاهم خوارزمی بوده. فکر نمیکنم ارسال کنند. باید خودم ارسال کنم. حالا ببرم دادگستری؟؟دارلترجمه پلمپ کرده هم ن چسب پرچم ایران و مهر و امضا کرده. حالا من الان چیکار کنم؟ خودم ببرم دادگستری باید ببرم کجا؟ یا ببرم دارلترجمه اونها انجام بدند؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)