صفحه 56 از 68 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 674

موضوع: بررسی ضرورت مهر دادگستری و وزارت خارجه برای مدارک

ApplyAbroad Guardian
    imanprs آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بررسی ضرورت مهر دادگستری و وزارت خارجه برای مدارک

نقل قول نوشته اصلی توسط mandana86 نمایش پست ها
    WE would need the documentation attested by wither the university itself or the Ministry of Foreign Affairs would be acceptable as well.

سلام دوستان من به دانشگاه مورد نظرم میل زدم پرسیدم که مدارکم باید مهر دادگستری بخوره یا نه. که جواب بالا دادند.دانشگاهم خوارزمی بوده. فکر نمیکنم ارسال کنند. باید خودم ارسال کنم. حالا ببرم دادگستری؟؟دارلترجمه پلمپ کرده هم ن چسب پرچم ایران و مهر و امضا کرده. حالا من الان چیکار کنم؟ خودم ببرم دادگستری باید ببرم کجا؟ یا ببرم دارلترجمه اونها انجام بدند؟؟
    مدارکتون تأیید وزارت علوم رو داشته؟
    قاعدتاً نباید نیاز به تأیید دیگه‌ای باشه. صحبتی از ارسال نشده فقط بحث تأیید شدن بوده که ظاهراً دانشگاه کفایت می‌کنه.
    اگه مدارکتون رسمی و نهایی بوده مهر و امضاهای دانشگاه رو داره و فکر می‌کنم برای ترجمه‌ی رسمیش تأیید وزارت علوم رو هم گرفتید.
    اگه مدارک رو بتونید توی پاکت دانشگاه بگذارید خودش یک تأیید به حساب می‌آد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط imanprs نمایش پست ها
    مدارکتون تأیید وزارت علوم رو داشته؟
    قاعدتاً نباید نیاز به تأیید دیگه‌ای باشه. صحبتی از ارسال نشده فقط بحث تأیید شدن بوده که ظاهراً دانشگاه کفایت می‌کنه.
    اگه مدارکتون رسمی و نهایی بوده مهر و امضاهای دانشگاه رو داره و فکر می‌کنم برای ترجمه‌ی رسمیش تأیید وزارت علوم رو هم گرفتید.
    اگه مدارک رو بتونید توی پاکت دانشگاه بگذارید خودش یک تأیید به حساب می‌آد.
    خوب من این میل زدم

have a question regarding the English translations of my documentations. Do you accept transcripts and degree certificates translated by an official translator and sealed by the issuing university, or is it mandatory to have those documentations attested by the Ministry of Foreign Affairs and the Judiciary of my home country?

که در جواب اونپ گفتند. بله وزارت علوم مهر برجسته زد. که ترجمه کردم اما خوب کپی و ترجمه که مهر دارالترجمه را دارد میفرستم اصل که نمیفرستم. اخه دانشگاه خوارزمی که پست نمیکنه!!!بلید خودم پست کنم. که میخوام بدونم ببرم مهر دادگستری بزنم. بعد پست کنم؟یا بفرستم دیگه بره. چون تایمم داره میگذره.

ApplyAbroad Guardian
    imanprs آواتار ها

خوب من این میل زدم

have a question regarding the English translations of my documentations. Do you accept transcripts and degree certificates translated by an official translator and sealed by the issuing university, or is it mandatory to have those documentations attested by the Ministry of Foreign Affairs and the Judiciary of my home country?

که در جواب اونپ گفتند. بله وزارت علوم مهر برجسته زد. که ترجمه کردم اما خوب کپی و ترجمه که مهر دارالترجمه را دارد میفرستم اصل که نمیفرستم. اخه دانشگاه خوارزمی که پست نمیکنه!!!بلید خودم پست کنم. که میخوام بدونم ببرم مهر دادگستری بزنم. بعد پست کنم؟یا بفرستم دیگه بره. چون تایمم داره میگذره.
    در ترجمه تأییدهایی که روی اصل بوده هم آورده می‌شه توضیحش.
    ولی فکر کنم جهت اطمینان بهتره که تأیید وزارت امور خارجه رو بگیرید. نمی‌دونم بدون مهر دادگستری می‌شه یا نه،‌ ولی هزینه‌اش کمتره و گرفتن یک تأیید به جای دو تا هم طبعاً سریع‌تر انجام می‌شه.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

خوب من این میل زدم

برای کدوم کشور میخواین و رشته و دانشگاه چیه؟
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial engineering, Amirkabir uni. of technology

سلام بر اساتید
    برای دانشگاه های امریکا تا اونجا که فهمیدم مهر دادگستری و خارجه نمیخواد دیگه درسته؟
    و سوال بعدیم اینه که ایا مهر وزارت علوم هم لازمه یا خیر؟ و اگر قبلا بدون مهر وزارت علوم ترجمه شده باشه الان تکلیف چیه؟؟؟
    با تشکر از همه اساتید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadpashaei نمایش پست ها
    برای کدوم کشور میخواین و رشته و دانشگاه چیه؟
    دانشگاه ایلینویز امریکا رشته ریاضی.
    قرار شده دانشگاهم بزار ه تو پاکت مهر و موم کنه من خودم ارسال کنم. دیگه فکر کنم اوکی باشه. فقط با چ پستی بفرستم بهتره!=

ApplyAbroad Guardian
    imanprs آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saheb47 نمایش پست ها
    سلام بر اساتید
    برای دانشگاه های امریکا تا اونجا که فهمیدم مهر دادگستری و خارجه نمیخواد دیگه درسته؟
    و سوال بعدیم اینه که ایا مهر وزارت علوم هم لازمه یا خیر؟ و اگر قبلا بدون مهر وزارت علوم ترجمه شده باشه الان تکلیف چیه؟؟؟
    با تشکر از همه اساتید
    به طور کلی صادقه این موضوع ولی باید ببینید توضیحات دانشگاه مورد نظرتون دقیقاً چیه در مورد ترجمه.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

دانشگاه ایلینویز امریکا رشته ریاضی.
    قرار شده دانشگاهم بزار ه تو پاکت مهر و موم کنه من خودم ارسال کنم. دیگه فکر کنم اوکی باشه. فقط با چ پستی بفرستم بهتره!=
    آمریکا که مهر این قوه و وزارت رو نمیخواد! همون حالتی که دانشگاه انجام میده درسته. معنی official در سایت دانشگاه های آمریکا اینه
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط saheb47 نمایش پست ها
    سلام بر اساتید
    با تشکر از همه اساتید
    سلام بر شما
    نه نمیخوان اصلا
    اون مهر وزارت علوم برای ترجمه رسمی (اگر بخواین مهر قوه قضاییه و وزارت امور خارجه هم بزنید) لازمه وگرنه نمیخواد ولی اخیرا شنیدم که دارالترجمه ها بعضیاشون گیر میدن برای دیدنش. به هر حال اگر از قبل دارید که بهتر.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial engineering, Amirkabir uni. of technology

استاد یه سوال دیگه
    الان من به دارالترجمه (مهر دو تا وزارت رو نمیخوام ) باید بگم چه ترجمه ای رو انجام بده؟؟؟
    شنیدم که میگن اگه نگی رسمی میدن دانشجوها ترجمه کنن
    امتیاز هم دادم با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)