صفحه 8 از 68 نخستنخست 12345678910111213141516171858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 674

موضوع: بررسی ضرورت مهر دادگستری و وزارت خارجه برای مدارک

پیش فرض پاسخ : آیا واقعا مهر دادگستری و وزارت خارجه برای دانشگاه شما لازم هست؟!

مرسی از جوابتون.تاپیک که معرفی کردین رو خوندم.من فقط منظورم این بود که دانشگاه نروژی ntnu درباره وزارت خارجه حرفی نزده با توجه به این متن:
    Officially certified copies of all your educational documents
    All copies must be attested as true copies of the original by a Notary Public or by a school/university administrator/registrar and bear the name, signature and stamp of the official

منظورم این بود که من از این متن اینطور برداشت می کنم که مهر دادگستری کفایت می کنه.
    می خواستم نظر دوستان رو درباره متن بالا که ارائه شده توسط این دانشگاه هست رو بدونم.استنباط شما از متن انگلیسی بالا چی هست؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

یکی به من بگه آیا واقعا مهر دادگستری و وزارت خارجه برای دانشگاه شما(در امریکا) لازم هست؟! تا دیگه این تاپیک انقدر طولانی نشه!!!
    فکر کنم جواب نه باشه ، برا مرحله اپلای غیر رسمی هم قابل قبوله! (منظورم ریزنمرات هست)

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط USAir نمایش پست ها
    یکی به من بگه آیا واقعا مهر دادگستری و وزارت خارجه برای دانشگاه شما(در امریکا) لازم هست؟! تا دیگه این تاپیک انقدر طولانی نشه!!!
    فکر کنم جواب نه باشه ، برا مرحله اپلای غیر رسمی هم قابل قبوله! (منظورم ریزنمرات هست)
    چی ؟ اپلای غیر رسمی دیگه چی هستش !

این رو توجه کنید :
    Official transcripts are expected. These are documents that are sent directly to ....... from your home university. You
    should follow your home university’s policies for such requests. Universities may charge a small fee for this service. The
    University application has a form you can use to request a transcript from your university.

Please note that transcripts and English translations submitted in unsealed envelopes (even if they are on original paper) are considered unofficial
    and must be further verified either by the issuing university, your Embassy or Consulate, or by another official body such as EducationUSA,
    Fulbright, Amideast. As a reminder, we will accept only copies that bear the original attestation stamp and signature

می دونی این دوتا پاراگراف برای من نزدیک 200 تومن برای من خرج تراشیدش !
    من کلی دانشگاه ها رو زیر و رو کردم ! همه نوشته بودند علاوه بر ترجمه رسمی باید از طرف دانشگات توی پاکت مهر و موم شده بفرستی !

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinab نمایش پست ها
    چی ؟ اپلای غیر رسمی دیگه چی هستش !

این رو توجه کنید :
    Official transcripts are expected. These are documents that are sent directly to ....... from your home university. You
    should follow your home university’s policies for such requests. Universities may charge a small fee for this service. The
    University application has a form you can use to request a transcript from your university.

Please note that transcripts and English translations submitted in unsealed envelopes (even if they are on original paper) are considered unofficial
    and must be further verified either by the issuing university, your Embassy or Consulate, or by another official body such as EducationUSA,
    Fulbright, Amideast. As a reminder, we will accept only copies that bear the original attestation stamp and signature

می دونی این دوتا پاراگراف برای من نزدیک 200 تومن برای من خرج تراشیدش !
    من کلی دانشگاه ها رو زیر و رو کردم ! همه نوشته بودند علاوه بر ترجمه رسمی باید از طرف دانشگات توی پاکت مهر و موم شده بفرستی !
    منظورم برا مرحله اپلای، غیر رسمی هم قابل قبوله. اینو از سه چهار تا coordinator و director دانشگاها پرسیدم گفتن بهم
    نیازی نبوده اینهمه خرج کنی که البته منم خرج کردم

ApplyAbroad Veteran
    m.a.a آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط tomcat نمایش پست ها
    مرسی از جوابتون.تاپیک که معرفی کردین رو خوندم.من فقط منظورم این بود که دانشگاه نروژی ntnu درباره وزارت خارجه حرفی نزده با توجه به این متن:
    Officially certified copies of all your educational documents
    All copies must be attested as true copies of the original by a Notary Public or by a school/university administrator/registrar and bear the name, signature and stamp of the official

منظورم این بود که من از این متن اینطور برداشت می کنم که مهر دادگستری کفایت می کنه.
    می خواستم نظر دوستان رو درباره متن بالا که ارائه شده توسط این دانشگاه هست رو بدونم.استنباط شما از متن انگلیسی بالا چی هست؟

فقط در مورد ntnu، اگر فرصت دارین، شما که مهر دادگستری رو زدین و بیشتره هزینه تاییدات رو پرداخت کردین، به نظرم مهر خارجه رو هم بزنید تا خیال خودتون هم راحت تر باشه، هرچند که واقعا ممکنه همین دادگستری کفایت کنه، ولی متاسفانه چون اکثر دوستان با این مهر میفرستند برای بعضی دانشگاهها این یه روال شده که این مهر رو هم داشته باشه.

<< Everything is okay in the end
    , If it's not okay, then it's not the end >>

Junior Member

دوستان این مهر دادگستری و وزارت خارجه رو خودمون نمیتونیم ببریم اونجا برامون بزنن؟ اینجوری دیگه هزینه اضافی نمیدی

Member kazhal آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری

نقل قول نوشته اصلی توسط khabgard نمایش پست ها
    دوستان این مهر دادگستری و وزارت خارجه رو خودمون نمیتونیم ببریم اونجا برامون بزنن؟ اینجوری دیگه هزینه اضافی نمیدی
    چرا. خوتون هم میتونید این کارو بکنید. اما در مورد دادگستری که میدونم از این اتاق به اون اتاق باید برید.

Banned
    رشته و دانشگاه
    زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه علامه طباطبایی

دادگستری از شما قبول نمیکنه ولی وزارت خارجه چرا. بعد از انجام دادگستری میتوانید برید خیابان سی تیر قسمت فوریت تاییدات ترجمه وزارت خارجه

سلام
    نظرتون درمورد این چیه دوستان:

Official Educational Documents

International applicants who have completed a post-secondary program must:
    1. Submit an official copy of the degree, diploma, or certificate awarded whereby the academic institution validates completion and conferral.
    2. Request that official post-secondary academic records be forwarded to the University department or program to which application is being made.
    Applicants who attended institutions that do not issue complete academic records in English must submit official copies of native language records and literal translations prepared by an appropriate university or government official.
    ویرایش توسط meba : January 12th, 2011 در ساعت 01:46 AM

Banned
    رشته و دانشگاه
    زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه علامه طباطبایی

همان یک ترجمه با مهر و امضای مترجم هم برایشان بفرستید کفایت میکند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)