صفحه 9 از 68 نخستنخست 1234567891011121314151617181959 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 674

موضوع: بررسی ضرورت مهر دادگستری و وزارت خارجه برای مدارک

پیش فرض پاسخ : آیا واقعا مهر دادگستری و وزارت خارجه برای دانشگاه شما لازم هست؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط تبیان نمایش پست ها
    همان یک ترجمه با مهر و امضای مترجم هم برایشان بفرستید کفایت میکند
    مرسی اما من بعد از شما ویرایش کردم و خط آخر اضافه شده، شرایط عوض نمیشه که گفته literal translations prepared by an appropriate university or government official با توجه به اینکه دانشگاه نمره انگلیسی نمیده؟
    برای آمریکاست

Banned
    رشته و دانشگاه
    زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه علامه طباطبایی

نقل قول نوشته اصلی توسط meba نمایش پست ها
    مرسی اما من بعد از شما ویرایش کردم و خط آخر اضافه شده، شرایط عوض نمیشه که گفته literal translations prepared by an appropriate university or government official با توجه به اینکه دانشگاه نمره انگلیسی نمیده؟
    برای آمریکاست
    خوب حالا که صحبت از یک نهاد دولتی کرده بگذارید ترجمه تان مهر دادگستری هم بخوردو

Junior Member

تبیان @
    kazhal@

ممنون از دوستان ، فکر کنم بهتر باشه خود دارالترجمه این کارو انجام بده

Member kazhal آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری

نقل قول نوشته اصلی توسط khabgard نمایش پست ها
    تبیان @
    kazhal@

ممنون از دوستان ، فکر کنم بهتر باشه خود دارالترجمه این کارو انجام بده
    بله خیلی بهتره که این دوندگی رو خود اونا براتون انجام بدن. اما اون دارالترجمه ای که من رفتم گفت جدیدا مهر امور خارجه رو خودتون باید بگیرید. اونم اصلا دردسری نداشته و من فقط مدارک رو تحویل دادم و 2 ساعت بعد گفتن بیام بگیرمشون. همین

كسي هست كه بدونه آيا واسه ي دانشگاه هاي مالزي (مثلا UPM) مهر دادگستري و وزارت خارجه نياز هست يا نه؟

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط mnassir نمایش پست ها
    كسي هست كه بدونه آيا واسه ي دانشگاه هاي مالزي (مثلا UPM) مهر دادگستري و وزارت خارجه نياز هست يا نه؟
    ببینین دوست خوبم ، مهر دادگستری در زیر ترجمه ی هر مدرکی یک اصل جدایی ناپذیره . بدون مهر دادگستری ،مثل این میمونه که شما خودتون مدارکتون رو ترجمه کردین و هیچ رسمیتی نداره . یعنی هیچ مرجع قانونی تایید نکرده که شما بجای "آب" نوشتین "Water" آیا واقعا صحیح نوشتین یا خیر. بنابراین این مهر برای تمامی ترجمه های رسمی واجب شرعی و کفایی است . در مورد وزارت امور خارجه باید دید سایر دوستانی که مدارک رو پست کردن چه نظری دارند . موفق باشید.
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

سلام
    من می خواستم ریز نمرات و مدرک کارشناسیمو برای یه دانشگاه تو اروپا بفرستم. سیستمش هم از طریق email و اسکن کردنه
    امروز من رفتم دارالترجمه دیدم می گه که ما دانشنامه و ریز نمرات رو پلمپ می کنیم تو یه پوشه و صفحه ی آخرش مهر وزارت امور خارجه و دادگستری رو می زنیم.
    منم 2 تا سوال دارم اول اینکه بر ای اسکن کردن و email زدن آیا هر دو مهر لازمه و از اون مهم تر این که آخه وقتی پلمپ می شه آخرش مهر می خوره بخایم اسکن کنیم که دیکه پلمپ خوشو نشون نمیده! اینو باید چی کار کرد؟!

ApplyAbroad Veteran
    silence scream آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahanmecha نمایش پست ها
    سلام
    من می خواستم ریز نمرات و مدرک کارشناسیمو برای یه دانشگاه تو اروپا بفرستم. سیستمش هم از طریق email و اسکن کردنه
    امروز من رفتم دارالترجمه دیدم می گه که ما دانشنامه و ریز نمرات رو پلمپ می کنیم تو یه پوشه و صفحه ی آخرش مهر وزارت امور خارجه و دادگستری رو می زنیم.
    منم 2 تا سوال دارم اول اینکه بر ای اسکن کردن و email زدن آیا هر دو مهر لازمه و از اون مهم تر این که آخه وقتی پلمپ می شه آخرش مهر می خوره بخایم اسکن کنیم که دیکه پلمپ خوشو نشون نمیده! اینو باید چی کار کرد؟!
    جواب سوال اول رو از دانشگاه مورد نظر جویا بشید..ولی من برای دو تا دانشگاه این کارو کردم و حتی مهر هم نداشتم اون موقع (البته گفتم هر موقع حاضر شد، با مهرش رو می فرستم) و موردی نداشت..

دوم اینکه نه دیگه ایرادی نداره، فقط اگه مهر میخوره (که برای شما همینطور هست) اون صفحه ای که مهر میخوره هم بهتره که حتما باشه توی اسکن یا رونوشتتون

پ.ن: البته اگه بخاین اسکن کنید که خب حتی پلمبش رو هم میتونید نشون بدید! از صفحه ی اول (همونی که سفیده و گوشه ش برگشته و مهر خورده) عکس بگیرید)
    اراده ی مصممی که آرزوی بزرگی را همراهی می کند و ذهنی که شکست را نمی پذیرد، راه خود را از میان مشکلات پیدا خواهد نمود
    با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم
    آیا می دانستید می توانید حتی بصورت ناشناس، نتایج پذیرش خود را وارد نمایید!؟ دریغ نفرمایید که از شما دریغ نکردند

Junior Member

Smile پاسخ : آیا واقعا مهر دادگستری و وزارت خارجه برای دانشگاه شما لازم هست؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط mahanmecha نمایش پست ها
    سلام
    سلام
    شما میتوانید با پرداخت هزینه ی اضافی تقاضای ترجمه ی جداگانه ی دانشنامه و ریز نمرات بدهید بدون پلمپ.

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

سلام دوستان. این موارد در مورد ریز نمرات در دانشگاهی که من قراره اپلای کنم نوشته شده. ایا با این اوصاف مهر وزارت خارجه هم لازمه؟ من مهر دادگستری رو زدم.

1-.Official documents (copies certified by the home university or originals) must be provided and sent directly by the issuing institution

2-.Notarized English translations are required if official documents are not issued in English

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)