صفحه 4 از 18 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 178

موضوع: زندگی در انگلستان، فرهنگ و جامعه

پیش فرض پاسخ : زندگی در انگلستان، وضعیت کار، فرهنگ و جامعه

سلام دوستان
    من يه سوال در مورد کار دارم، جاي ديگه اي رو پيدا نکردم که دوستان مسائل مربوط به کار رو نوشته باشن، پس اگر سوالم تکراريه ببخشيد.
    من ويزاي Dependent دارم مي خواستم بدونم اجازه کار دارم يا خير و اگر اجازه دارم چند ساعت ؟
    سپاس

Banned

سلام دوستان من میخام برا لیسانس بیام لندن ایا میشه یک کار نمیه وقت پیدا کدر؟
    الان که تو ایران هستم و وقتش هم دارم چه کاری یاد بگیرم بهتره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MscEng Software - UK

سلام
    بله ، شدنش که میشه ، در واقع کار نشد نداره ، ولی اصل مهم برقرار کردن ارتباطه ، شما خدای زبان هم که باشی تو ایرون اگه اینجا لهجه غلیظ شمالیها و یا کسایی که از مرکز انگلیس میان رو نفهمی هیچ کاری گیرت نمیاد ، کارهای نیمه وقت هم بسته به رشته ت داره ، اگه رشته ت فنیه که کارهای casual مثل فروشندگی و اینا گیرت میاد ولی اگه رشته ت ادبیات زبانهای خارجی باشه کارهایی مثل edit متون زبان و اینطور چیزها هم هست که بتونی انجام بدی.

در آخر هم بگم خیلی دلتو خوش نکنی که همون روز اول رسیدی کار گیرت میاد ، شاید دیدی 6ماه از جیب خوردی تا بالاخره یه جا کار گیرت اومد

Banned

سلام و ممنون که جواب دادی.
    من منظورم همون 6 ماه بود.
    نگران نباش من قبلا به انگلیس اومدم و میتونم ارطباط برقرار کنم.
    حالا میشه بگید برای کار ساعتی چقدر میدن؟
    میشه بگید الان که تو ایرانم چی یاد بگیرم که بیام اونجا بتونم کار زود پیدا کنم؟
    من میخام بیام و رشته کامپیوتر (سخت افزار) در مقطع لیسانس بخونم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MscEng Software - UK

سلام
    کار casual که چیز خاصی برای یادگیری نداره ، اگه میتونی تو ایرون یه بار یا دیسکو پیدا کنی که توش کار کنی ، برو کار کن که اینجا اومدی بتونی تو رزومه ت بیاری
    فقط مطمئنی به لیسانس اجازه 20 ساعت کار در هفته رو میدن؟ چون من شنیدم نمیدن(البته زیاد مطمئن نیستم)
    کار هم بستگی به سنت داره بین 19 تا 25 ساعتی 4.9 بالای 25 ساعتی 6 اگر اشتباه نکنم .
    البته اگه نحوه ارتباط گرفتنت مثال ارطباط گرفتن اینجا باشه قطعاً به مشکل میخوری

Banned

این پول که خیلی کمه....
    کار های فنی چی؟ مثل برق کشی - تعمیر کامپیوتر - اموزش زبان انگلیسی به مهاجر های که بلد نیستن یا ریاضی - اموزش گیتار- اینا چی؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MscEng Software - UK

خب فکر کردی که چی؟ مثلاً میان به کار نیمه وقت casual ساعتی 50 پوند پول بدن؟
    برق کشی رو اصلاً نمیدونم
    تعمیر کامپیوتر میتونی از روزی که رسیدی اینجا برا خودت بین بروبکس تبلیغ کنی شاید روز آخری که داری مدرکتو میگیری یکی اومد بهت گفت چرا لپ تاپم روشن نمیشه !!! چون اینجا معمولاً یا لپ تاپ میخرن که گارانتی داره یا اپل میخرن که گارانتی داره یا پی سی مارک دار میخرن که گارانتی داره

آموزش زبان انگلیسی ؟؟؟ زیره به کرمون میبری؟ شما آیلتس چند شدی احیاناً 9 شدی که خیلی مطمئنی که میتونی اینجا زبان یاد بدی؟ معمولاً اکثر دانشگاهها اینجا دوره های زبان برای دانشجوهای خارجی بصورت مجانی میذارن.

اگه گیتار بلدی ، نرو تو کار آموزش اگه خوب بلدی سبک راک و جاز و بلوز اینجا طرفدار زیاد داره هستن کسایی که تو کار موسقی هستن اینجا تعدادشون هم کم نیست باهاشون باش ، بلکه از این راه بتونی پولی در بیاری ولی تضمینی توش نیست.

Banned

منظورم من این بود کسانی که به انگلیس مهاجرت کردن یا پناهنده شدن کلاس های زبان مثل کانادا بزارم....
    کمک کردن به استادان دانشگاه در کارهای تحقیقاتی و .... ایا پولی میدن؟
    تدریس ریاضی و فیزیک چی؟ اصلا میشه چیزی تدریس کرد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MscEng Software - UK

اگر مدرک دیگری بغیر از دیپلم نداری ، مطمئناً پیدا کردن کار تحقیقاتی در این مقطع خیلی سخت هست و به احتمال 99.99% کار گیرت نمیاد چون معمولاً یا باید دانشجو دکتری باشی که بتونی TA بگیری یا خیلی کارت درست باشه مثلاً تو مسابفه های دانشگاه مقامی چیزی آورده باشی که بتونی TA بشی و بعلاوه وقت کمی که برای کار تو دروه لیسانس و فوق هست خیلی بهت اجازه اینکار رو نمیده.
    من ندیدم ، خارجیها بتونن رسما اینجا چیزی تدریس کنن ، اصولاً کارهایی که شما الان داری ازشون نام میبری به اصطلاح بهشون میگن self employed که اینجا برای بغیر از اروپاییها ممنوعه و اگه پلیس متوجه بشه جریمه و اخراج داره.
    شما الان کانادا هستی؟ اگر جای شما بودم همونجا درسم رو ادامه میدام ... چون از آمریکا به اروپا اومدن اونهم تو رشته هایی مثل کامپیوتر خیلی کار عقلانی به نظر نمیرسه مگر اینکه دلیل خاصی باشه .... بخصوص اینکه تو همه این کشورها شانس کار برای فارغ التحصیلها هست چرا باید آدم خودش رو به دردسر بندازه :-?

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hassangholi نمایش پست ها
    اگر مدرک دیگری بغیر از دیپلم نداری ، مطمئناً پیدا کردن کار تحقیقاتی در این مقطع خیلی سخت هست و به احتمال 99.99% کار گیرت نمیاد چون معمولاً یا باید دانشجو دکتری باشی که بتونی TA بگیری یا خیلی کارت درست باشه مثلاً تو مسابفه های دانشگاه مقامی چیزی آورده باشی که بتونی TA بشی و بعلاوه وقت کمی که برای کار تو دروه لیسانس و فوق هست خیلی بهت اجازه اینکار رو نمیده.
    من ندیدم ، خارجیها بتونن رسما اینجا چیزی تدریس کنن ، اصولاً کارهایی که شما الان داری ازشون نام میبری به اصطلاح بهشون میگن self employed که اینجا برای بغیر از اروپاییها ممنوعه و اگه پلیس متوجه بشه جریمه و اخراج داره.
    شما الان کانادا هستی؟ اگر جای شما بودم همونجا درسم رو ادامه میدام ... چون از آمریکا به اروپا اومدن اونهم تو رشته هایی مثل کامپیوتر خیلی کار عقلانی به نظر نمیرسه مگر اینکه دلیل خاصی باشه .... بخصوص اینکه تو همه این کشورها شانس کار برای فارغ التحصیلها هست چرا باید آدم خودش رو به دردسر بندازه :-?
    حرفهای شما تا حد زیادی درسته. البته دو تا نکته اینکه دانشجوی لیسانس در هفته 20 ساعت اجازه کار داره و دوم اینکه برای اینکه self-employed بشید لازم نیست شهروند اروپایی باشید ولی به هر حال دانشجوها نمیتونند بلکه دارندگان ویزای Tier 1 و همراهان Tier1,Tier2 و Tier 4برای مقاطع فوق به بالا میتونند. به نظر من هم ایشون زیادی داره رو کار دانشجویی حساب باز میکنه. البته شانسیه و شاید بتونند کار خوب هم پیدا کنند ولی نباید خیلی امید داشت و به نظر من هم اومدن از کانادا با قوانین مهاجرتی بسیار بهتر به انگلیس کار اصلا عاقلانه ای نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)