صفحه 5 از 18 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 178

موضوع: زندگی در انگلستان، فرهنگ و جامعه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MscEng Software - UK

پیش فرض پاسخ : زندگی در انگلستان، وضعیت کار، فرهنگ و جامعه

دوم اینکه برای اینکه self-employed بشید لازم نیست شهروند اروپایی باشید
    شما الان انگلیس هستید؟
    چون من الان دارم اینجا زندگی میکنم ، همه این راههایی هم که جناب "برادرانه" فرمودند من طی کردم ، از کار اینترنتی بگیر تا اینکه با یه انگلیسی شریک بشم و کار کنم و ... تمامی این موارد چون شما مالیات نمیدید براتون مشکل ساز میشه و میتونن گوشتونو تا ته بپیچونن ، مشکل اصلی اینجا پرداخت مالیاته.
    اگر شما راهکاری برای فرار از قضیه ممنوعیت self employed برای non-EU UK دارید ممنون میشم با هم به اشتراک بگذارید تا بتونیم بلکه اینجا یه بیزنسی بزنیم ما که راضی هستیم بخدا .
    cheers
    ps : این بنده خدا که از اینجا ban شده!!!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hassangholi نمایش پست ها
    شما الان انگلیس هستید؟
    چون من الان دارم اینجا زندگی میکنم ، همه این راههایی هم که جناب "برادرانه" فرمودند من طی کردم ، از کار اینترنتی بگیر تا اینکه با یه انگلیسی شریک بشم و کار کنم و ... تمامی این موارد چون شما مالیات نمیدید براتون مشکل ساز میشه و میتونن گوشتونو تا ته بپیچونن ، مشکل اصلی اینجا پرداخت مالیاته.
    اگر شما راهکاری برای فرار از قضیه ممنوعیت self employed برای non-EU UK دارید ممنون میشم با هم به اشتراک بگذارید تا بتونیم بلکه اینجا یه بیزنسی بزنیم ما که راضی هستیم بخدا .
    cheers
    ps : این بنده خدا که از اینجا ban شده!!!
    من در پست قبلی گفتم. برای اینکه بتونید بزینس بزنید لازم نیست شهروند اتحادیه اروپا باشید بلکه باید ویزای شما این اجازه رو بده و ویزای Tier 4 به شما چنین اجازه ای نمیده. ولی اگر همراه دارید یعنی همسرتون همراه شماست و مقطع تحصیلی شما بالای فوق لیسانسه ایشون میتونند بزینس راه بندازند. دانشجو فقط میتونه کار پاره وقت بکنه و حق راه اندازی بزینس نداره.

Junior Member

در یکی از پست ها دوستان نوشته بودن که فروشگاه TESCOقیمت مناسبی داره می خواستم بدونم مارک خود این فروشگاه چی هست چون خوب از هر جنس چندین مارک هست من شنیدم که مارک خود فروشگاه کیفیت نسبتا خوبی داره و قیمتش هم مناسب هست . آیا TESCOهم مارک خودشو واسه خوراکی داره ؟ ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Lavinia_1 نمایش پست ها
    در یکی از پست ها دوستان نوشته بودن که فروشگاه TESCOقیمت مناسبی داره می خواستم بدونم مارک خود این فروشگاه چی هست چون خوب از هر جنس چندین مارک هست من شنیدم که مارک خود فروشگاه کیفیت نسبتا خوبی داره و قیمتش هم مناسب هست . آیا TESCOهم مارک خودشو واسه خوراکی داره ؟ ممنون
    بله تسکو خیلی چیزها رو با مارک خودش داره که ارزونتره. یه فروشگاه متوسط در انگلیس با کیفیت معمولیه ولی مزایای زیادی داره از جمله Club card و اینکه تعداد فروشگاههاش خیلی زیاده. بزرگترین فروشگاه زنجیره ای در انگلستانه. اگر کیفیت بالا بخواهید فروشگاه های Waitrose, Marks and Spencer و Sainsbury's از کیفیت بهتری برخوردارند.
    ویرایش توسط chavosh : November 15th, 2011 در ساعت 03:04 PM

Junior Member

سلام

یکی از مزایای استفاده از پاسپورت سنت کیس ویزای 6 ماهه انگلستان است. اما نمی دانم آیا می شود در عرض یک سال با ورود و خروج از کشور در مجموع 9 ماه در انگلستان اقامت کرد و این مدت بدون این که به کاری اشتغال داشته باشم فرصتی برای تحصیل فرزندم فراهم کنم؟ طبق گفته کانونهای مشاوره این امر تا 2 سال امکان پذیر است. لطفاً من را راهنمایی کنید.

باتشکر

Junior Member

با سلام
    از دوستان باتجربه كه در انگلستان زندگي ميكنند سوالي داشتم . ميخواستم بدونم اگر كسي اقامت و پاسپورت انگليسي داشته باشه ايا ميتونه بدون گرفتن ويزا به كانادا سفر كنه يا نه بايد ويزا بگيره. چون شنيدم خيلي از كشورهاي اروپايي شامل اين قانون هستن كه پاسپورتشون براي سفر به كانادا احتياج به ويزا نداره.
    براي اينكه اينو از توي سايتهاي مهاجرت خوندم زياد مطمئن نيستم گفتم از دوستاني كه اونجا زندگي ميكنند بپرسم مطمئن تر هست
    ممنون
    Noc:1233__وضعيت در Decision Made:ecas
    دريافت مدارك در سيدني:2May__فايل نامبر:8Jun
    وصول در ورشو:28Jun__درخواست سابقه بيمه:17Nov

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط radin_arad نمایش پست ها
    با سلام
    از دوستان باتجربه كه در انگلستان زندگي ميكنند سوالي داشتم . ميخواستم بدونم اگر كسي اقامت و پاسپورت انگليسي داشته باشه ايا ميتونه بدون گرفتن ويزا به كانادا سفر كنه يا نه بايد ويزا بگيره. چون شنيدم خيلي از كشورهاي اروپايي شامل اين قانون هستن كه پاسپورتشون براي سفر به كانادا احتياج به ويزا نداره.
    براي اينكه اينو از توي سايتهاي مهاجرت خوندم زياد مطمئن نيستم گفتم از دوستاني كه اونجا زندگي ميكنند بپرسم مطمئن تر هست

ممنون
    بله با پاسپورت انگلیس (نه اقامت) تا 6 ماه می تونید بدون ویزا در کانادا باشید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط radin_arad نمایش پست ها
    با سلام از دوستان باتجربه كه در انگلستان زندگي ميكنند سوالي داشتم . ميخواستم بدونم اگر كسي اقامت و پاسپورت انگليسي داشته باشه ايا ميتونه بدون گرفتن ويزا به كانادا سفر كنه يا نه بايد ويزا بگيره. چون شنيدم خيلي از كشورهاي اروپايي شامل اين قانون هستن كه پاسپورتشون براي سفر به كانادا احتياج به ويزا نداره.براي اينكه اينو از توي سايتهاي مهاجرت خوندم زياد مطمئن نيستم گفتم از دوستاني كه اونجا زندگي ميكنند بپرسم مطمئن تر هستممنون
    شما با پاسپورت انگلیسی (به یاد داشته باشید حتما باید شهروند باشید و اقامت دائم کافی نیست همونطور که دوستمون گفتند) بدون هیچ محدودیت در تمام کشورهای اتحادیه اروپا و سوییس میتونید سفر، زندگی و تحصیل کنید. با این پاسپورت فکر کنم به حدود 150 کشور در دنیا از جمله آمریکا و کانادا برای کوتاه مدت سفر کنید. کلا هر قانونی که در مورد کشورهای اتحادیه اروپا وجود داشته باشه در مورد انگلیس هم چون جزو اتحادیه اروپاست وجود داره به جز بحث شنگن که به اتحادیه اروپا ربطی نداره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مطالعات جنسیت دانشگاه سواس لندن

من دانشگاه لندن دارم درس می خونم، برای مستر، و در واقع 5 یا 6 ماهه که اینجام، بار اولم هم هست که دارم خارج از ایران زندگی می کنم. خیلی از زبان خودم ناراضیم! احساس می کنم نمی تونم به خوبی انگلیسی حرف بزنم... به نظرتون چه راهی مناسبه ؟ داشتم فکر می کردم شاید اگه با یه نفر که فارسی بلد نیست همخونه شم ، مجبور شم که انگلیسی حرف بزنم و بیشتر تمرین کنم و .... شما چه راهی به نظرتون می رسه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط زهره اسدپور نمایش پست ها
    من دانشگاه لندن دارم درس می خونم، برای مستر، و در واقع 5 یا 6 ماهه که اینجام، بار اولم هم هست که دارم خارج از ایران زندگی می کنم. خیلی از زبان خودم ناراضیم! احساس می کنم نمی تونم به خوبی انگلیسی حرف بزنم... به نظرتون چه راهی مناسبه ؟ داشتم فکر می کردم شاید اگه با یه نفر که فارسی بلد نیست همخونه شم ، مجبور شم که انگلیسی حرف بزنم و بیشتر تمرین کنم و .... شما چه راهی به نظرتون می رسه؟
    زبان رو فقط با تمرین میشه قوی کرد. من هم اوایل همچین احساسی داشتم و ارتباط بیشتر و مجبور شدن به انگلیسی حرف زدن کمک می کنه. شما سعی کنید کم کم به انگلیسی فکر کنید و کلا فکرتون جملاتتون رو به انگلیسی بسازه (نه اینکه به فارسی فکر کنید و ترجمه کنید). این اولین مرحله پیشرفته و زمانی که به این مرحله برسید یه جورایی فکر کردن هم براتون تمرین انگلیسی میشه و سرعت پیشرفتتون بسیار بالا میره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)