صفحه 7 از 18 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 178

موضوع: زندگی در انگلستان، فرهنگ و جامعه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مطالعات جنسیت دانشگاه سواس لندن

پیش فرض پاسخ : زندگی در انگلستان، وضعیت کار، فرهنگ و جامعه

نقل قول نوشته اصلی توسط sysco نمایش پست ها
    من تجربه مشابه شما را داشتم با این تفاوت که هفته ای حدود 500-600 صفحه مطلب تئوریک از تاپترین ژورنال های فیلد و همینطور آثار کلاسیک(وبر، دورکهایم، مرتن، ...) باید می خوندیم! یعنی حدود 10-15 مقاله، Book Chapter (به خصوص مقالات پر از -به قول دوستی- لغات GRE مدلی، مثلا ineffable، تا حالا اصلا به گوشم نخورده بود برای مثال فقط) و بعضی را هم باید نقد می کردیم، نقد ها نه خلاصه یا summary، نقد! و 7- 8 تا را هم در طول یک ترم present می کردیم در کلاس و بحث کلاسی هم که بود که اگر participation چشمگیری نداشتی از نمره اون بخش کم میشد(چون اون بحث کلاسی هم 20-30 درصد نمره درس را شامل می شد). بماند که دو درس دیگه هم داشتم که البته روش تحقیق بودند و چندان مشکلی نبود. اما واقعا خوندن هفته ای 600 صفحه و نقد اون و مشارکت در کلاس، یک معضل وحشتناک بود. گرچا به همون اندازه در یادگیری شما از زبان نقش داره، ...
    و علاوه بر اینها باید culture shock و تغییر آب و هوا و ارتفاع از سطح دریا و ... را هم اضافه کرد، روزهایی که برای چندین روز فقط بارون و بارون و بارون بود، رطوبت 80-90 درصد، ...
    اما فکر میکنم وضعیت شما بهتر از من باشه چون شما در کشوری الان هستید که زبان مردم هم انگلسیس هست و لذا بیشتر در باغ هستید. من در هلند بودم و گر چه 99 درصد مردم زبان انگلیسی را خیلی خوب بلد بودند اما باز گفتگوهای روزانه و فروشگاه و مردم و ... هلندی بود،
    اما خوردن سیر(اگر درست بگم) جهت رفع خواب آلودگی در اثر رطوبت بالا و همچنین احتمالا ارتفاع کم جغرافیایی را فراموش نکنید.
    یک چیزی فقط برای من جالبه که بدونم چون تجربه ای از همکلاس بودن با یک native نداشتم، همکلاسی هایی دارید که انگلیسی زبان مادریشون باشه؟ برای اونها course چطوره؟ احتمالا یک سر و گردن از بقیه بالاتر هستند؟چون جدا از معلومات و سطح علمی، از لحاظ ارتباطی وضعیت خیلی بهتری دارند، نه؟
    در مورد یپشرفت، مطمئن باشید پیشرفت رخ میده، زمان می بره و البته کار می خواهد. به هر حال سیستم درسی اونجا خیلی فشار و بار زیادی داره، به خصوص در علوم انسانی نسبت به علوم مهندسی یا زیستی یا پزشکی و ملا رشته های technical تر برای ما سخت تره که وارد بشیم بهش.
    یادم میاد وقای هر هفته 500-600 صفحه پرینت می گرفتم و می انداختم توی کوله پشتیم و دو بدو به سمت خونه که بخونم و بخونم و بخونم، احساس می کردم انیشتین شدم! هر هفته 600 صفحه و بعد دوباره هفته بعد و بعد دوباره هفته بعد و ....
    موفق باشید
    من همکلاسیهای native هم دارم، یا بچه هایی که آمریکایی یا کانادایی ان ، نمی تونم بگم همه شون قوی هستن به خصوص مثلن درسهایی که مربوط به خاورمیانه است برای ماها راحت تره ... اما به هر حال مشکلات من رو مثلن ندارن!مرسی بازم! و موفق باشین

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    به نظر من برای تقویت مهارت شنیداری هم تلویزیون و سریالهای انگلیسی (نه آمریکایی!) خیلی عالی هستند چون دقیقا در سریالها همونطوری حرف زده میشه که تو کوچه خیابون مردم حرف میزنند. چند تا از سریالهایی که حالا محتواشون خیلی جالب نبود ولی در تقویت مهارتهای شنیداری خیلی به کمک کرد Hollyoaks و East Enders بود. اولی با لهجه منچستر و دومی با لهجه یه کم پایین شهر لندنه. سریال Not Going Out هم بد نیست گرچه کمدین اصلی با لهجه اسکاتلندی حرف میزنه. برای من که خیلی مفید بود. من روزهای اول چند سال پیش شاید حدود 20-30 درصد Hollyoaks رو میفهمیدم.
    حتمن همین طوره، اما من که تا حالا فقط الجزیره گوش می کنم! به خصوص در این روزهای پر التهاب خاورمیانه! گرچه راست می گین باید برای سریال نگاه کردن هم وقت بذارم ... مرسی از همه تون

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام دوستان، یه سئوال داشتم از کسایی که تجربه ی تحصیل در انگلیس رو داشتن، چقدر به نظرتون proofreadingضروریه برای essay ها ؟ آیا کسی در این مورد تجربه ای داشته ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    ; MSc International Business; BSc. Software Engineering

این مکالمه قبلی پشت من رو لرزوند و دارم وحشت می کنم که چه بلایی می خوام سر خودم بیارم! من یه سوالی برام همیشه وجود داشته. فکر می کنم اینجا باید بپرسم. من قبلا مسافرت بیرون از ایران داشتم ولی همیشه در حد مسافرت بوده و می دونستم چیکار بکنم. ولی می خوام بدونم نحوه لباس پوشیدن تو محیط دانشگاه چه جوری باید باشه. می دونم که هیچ کس کسی رو مجبور نمی کنه که جور خاصی رفتار کنه ولی حتما عرفی وجود داره. یا حتما چیزهایی هست که مودبانه تلقی نمی شن. شاید خنده دار باشه ولی جز چیزهایه که فکر کردن بهش دلشوره میاره برام. هیچ کس دوست نداره بدو ورودش عجیب به نظر بیاد.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط onlylonely نمایش پست ها
    این مکالمه قبلی پشت من رو لرزوند و دارم وحشت می کنم که چه بلایی می خوام سر خودم بیارم! من یه سوالی برام همیشه وجود داشته. فکر می کنم اینجا باید بپرسم. من قبلا مسافرت بیرون از ایران داشتم ولی همیشه در حد مسافرت بوده و می دونستم چیکار بکنم. ولی می خوام بدونم نحوه لباس پوشیدن تو محیط دانشگاه چه جوری باید باشه. می دونم که هیچ کس کسی رو مجبور نمی کنه که جور خاصی رفتار کنه ولی حتما عرفی وجود داره. یا حتما چیزهایی هست که مودبانه تلقی نمی شن. شاید خنده دار باشه ولی جز چیزهایه که فکر کردن بهش دلشوره میاره برام. هیچ کس دوست نداره بدو ورودش عجیب به نظر بیاد.
    در محیط های دانشگاهی هیچ محدودیت، عرف یا مساله خاصی نیست و اصلا کسی نگاه نمیکنه به شما. محیط های کاری داستان فرق داره.

Member
    رشته و دانشگاه
    ; MSc International Business; BSc. Software Engineering

از اونجايي كه عادت دارم هرجا كه بخوام برم از كلي قبلش دنبال اطلاعات مي گردم، امروز با يه عبارت برخورد كردم كه زياد ازش سر در نياوردم. Lord mayorكيه mayor كيه(مي دونم كلا mayor كيه ولي اينجا ظاهرا تنها نيست D؟ كدومشون مهمترن؟ اميدوارم سوال پرت و پلايي نباشه!

Junior Member

من یه سوال راجع به مدارس ابتدایی تو انگلیس دارم ممنون میشم اگر کسی اطلاعات داره کمکم کنه. تا اونجایی که میدونم هم مدرسه پولی داره و هم مجانی. خواستم ببینم:
    - اوضاع مدارس مجانی چطوره؟
    - مدارس خصوصی نسبتا خوب شهریشون تو چه حدودیه؟
    - آیا برای هر آدرس یک neighborhood school مجانی وجود داره که حتما از بچه ثبت نام بکنه؟
    ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زندگی در انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط sh711917 نمایش پست ها
    می دونم سوالاتم زیاده ولی چکار کنم برام مهمه فکر نکن آدم مذهبی هستم لطفا اگه بلدی جواب بده از خودت جواب در نیاد
    1.آیا زنان مسلمان می توانند در همه مکان ها مثل خیابان دانشگاه مدارس و... حجاب داشته باشند
    2.مردم انگلیس چجور آدمایی هستند
    3.برخورد مردم انگلیس با مهاجران
    4.برخورد مردم انگلیس با مسلمانان
    5.برخورد مردم انگلیس با زنان با حجاب
    6.وضعیت کار در انگلیس
    7.وضعیت نژادپرستی در انگلستان
    8.در رشته برق و کامپیوتر وضعیت کدام دانشگاهها بهتره
    9.آیا براحتی می توان با مردم انگلیس ارتباط برقرار کرد
    10.آیا مردم انگلیس مهمان نو ازند
    11.آیا مردم انگلیس مردمی خشک هستند
    12.وضعیت امنیت در انگلستان مثل بمب گذاری که در لندن توسط فکر کنم القاعده شده بود من را کمی برای انتخاب به شک انداخته
    13.وضعیت تکنولوژی در انگلیس
    14.وضعیت سیستم حمل و نقل در انگلیس
    15.نظرت در مورد سیاست و حکومت کشور انگلستان
    16.بعضی ها می گن حکومت فعلی ا/ی/ر/ا/ن با حکومت کشور انگلستان با هم هستند و این کارهایی که مردم میرن میگن مرگ بر ا/ن/گ/ل/ی/س همش برنامه است بین دو کشور به نظرت آیا این دو کشور با هم هستند در سیاست یا با هم مشکل دارند؟
    17.یک از شک هایی که از رفتن به انگلیس دارم موج منفی که از انگلیس می دهند از کشور استعمارگر و خیلی چیزهای دیگه تو اونجا و مردمش رو چجور دیدی رو چجور دیدی
    18.اگه بهت بگن بین انگلیس و آلمان کدوم رو انتخاب می کنی انتخابت چیه؟چرا؟
    19.نظرت در مورد اتفاق اخیر انگلیس مظورم مردوک است
    20.این چلسی ورزشگاه جدیدشو نمی خاد شروع به ساخت کنه برنامش چیچیه
    21.آیا مردم انگلیس مردمی بی ادب هستند یا با ادب
    22.اگه از کسی آدرسی بخای بهت می ده
    23.آزادی دینی در انگلیس
    24.وضعیت حقوق بشر در انگلیس
    25.نظر مردم انگلیس در مورد رسوایی اخیر بازیکنان انگلیس
    26.وضعیت اعتقاد دینی مردم انگلیس
    27.آیا مردم انگلستان مردمی مهربان هستند؟
    28.آیا مردم انگلستان مردمی با ادب هستند؟
    ..............................................
    سلام من اول از دوست های مثل اقا هومن و چاوش عزیز تشکر می کنم این دوستان مدت های بیشتری هستند که در انگلستان هستند و تجربه های زیادی دارند .

اندازه مدتی که در انگلستان هستم جواب این سوال را در حد خودم میدهم و کامل نیست عذر می خواهم.......

1-دوست عزیز این سوال های شما اصلا مهم نیست چون .اینجا همه درگیر زندگی و مشکلات خودشون هستند و زمان خرج نمی کنند واسه فکر کردن به این چیز ها...
    2-جواب سوالت رو کامل می دهند. به غلط های و سوتی های انگلیسیت نمی خندند تا زه کلی کمک بهت می کنند . و اگر دوست دختر داشته باشی اگه درست باشه تازه زبان بهت هم یاد میده نه خیلی.....
    3-این جا مسلمان زیاده مخصوصا عرب ها و پاکی ها که خیلی زیاد هستند و مشکلی با دین .و این چیز ها نیست ..من منظورم به همه نیست ولی اینجا کمک می کنه به چیزها یی که اعتقاد دارید که ایا درست بودند ایا
    غلط هستند ولی این فقط یه تجربه شخصی هست...همین
    4- با ادب زیاده بی ادب هم هست ... مهربان هستند و در حد محدودی هم کمک می کنند ولی این هم هست مشکلات شما به اونها ربطی نداره پس نه بگو نه انتظار داشته باش...
    5- در کل ما ها چون اسیایی هستیم پس انتظار میره که جایی تیکه یا مشکل یه به مواردی زیادی بر بخوریم که من به شخصه زیاد برخوردم مخصوصا تو چند شهر ..مثل hull
    6-و در کل اینها بیشتر با خودشون خوب هستند اونمم یه دلیلش راحت صحبت کردن با خودشون هست

تنها تجربه یا کمک به دوستان یا کسانی که میخواهند بیان اینه که ...اول ببینند واسه چی میخوان بیان..... اینجا ساعت ها تو ثانیه میره مثل برق.....و هیچ هیچ خبری نیست .. ... پس بدونید چه کاره هستید واسه چند تا نوشیدنی یا پا....ررر ت...ی نیاین چون توش هیچی نیست .......اگه واسه درس هست پس بیاید و بترکونید جدی هم بخونید که کلی ارزش داره حتی تو چشم یه انگلیسی و درس درس درس
    .....
    از مردم یا دوستان ایرانی دور باشید حتی 1 دونه هم نداشته باشید..دلیل اینه که شما اومدید اینجا که زبان یاد بگیرید پیشرفت کنید ووووو ....واسه پیدا کردن دوست ...یا دوست دختر یا پسر یا رفیق ایرانی که اینجا نیومدید و اگه باهاشون باشید هیچ اجباری نیست تو یاد گیری یه زبان.... چون با ایرانی هستید که یکی از تجربه های من هست که سنگین واسم تموش شده و باز من از همه مخصوصا دوست های ایرانی در انگلستان عذر خواهی میکنم من منظورم همه نیست تعداد کم هست که بدبختی همون تعداد کم دقیقا گیره ما می افتند و جوری پشت ادم رو خالی میکنند و زمین می زنند که مدتهای زیادی حس میکنی و میری از همه غیب میشی.........

و به نظر من واسه تفریح و اینکه فقط از ایران بیاید بیرون اصلا این کار یا فکر رو نکنید......به نظرم واسه سختیه زیاد هم تو درس دانشگاه هم زبان هم کار هم اقامت و این چیز ها بیاد بیرون که با این سختی ها به جایی برسیم .....همیشه بعد از هر سر بالایی سر پاینی هم هست ..چه خوشا واسه ما هم بشه و سر پایینی هم باشه ..که هست ..

عذر میخواهم غلط املایی و سوتی تو نوشتن به دلیل کیبورد هست که فارسی نداره ....
    موفقققققققققققققققققققققق قققققققققققققققق باشید دوستان .....
    ...We Might Be Dead By Tomorrow
    The stars burn bright .
    Everything's changed between you and I

Junior Member mahsam آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق دیپلم حسابداری

سلام دوستان
    در انگلیس وضعیت کار برای مهندسین مایکروسافت و شبکه چطوره ؟
    و آیا گرفتن اقامت انگلستان امکان پذیره ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsam نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در انگلیس وضعیت کار برای مهندسین مایکروسافت و شبکه چطوره ؟
    و آیا گرفتن اقامت انگلستان امکان پذیره ؟
    مایکروسافت یک برنامه برای فارغ التحصیل ها داره (MACH) که تا پارسال دانشجوی خارجی قبول نمی کرد، ولی به احتمال زیاد از سال آینده قبول می کنه البته میزان درآمد بالا نیست (24 تا 27 هزار پوند در سال).

گرفتن اقامت اگه کاری پیدا کنید که شرایطش رو داشته باشه ساده و نسبتا سریعه (5 سال)، ولی کار پیدا کردن ساده نیست به خصوص از خارج از انگلیس.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)