صفحه 15 از 15 نخستنخست ... 56789101112131415
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 147 , از مجموع 147

موضوع: OPT

پیش فرض پاسخ : OPT

نقل قول نوشته اصلی توسط a1b2 نمایش پست ها
    اگه کسی از CPT (کمتر از ۱۲ ماه) در دوران تحصیلش استفاده کنه به همون اندازه ز OPT کم میشه؟ من سرچ کردم چیزی تو اینترنت پیدا نکردم.
    نه اگر کمتر از 12 ماه فول تابم با بیشتر از 12 ماه پارت تایم کار کنه بازم میتونه opt داشته باشه. اما اگر بیشتر از 12 ماه کار کنه دیگه حق گرفتن optX نداره.

That's the price you pay
    Leave behind your heartache, cast away
    Just another product of today
    Rather be the hunter than the prey

Junior Member m0naa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    French Translation

Hi everybody! I am a graduate student and USCIS has received my OPT documents on May 30. So, I should get the OPT card until August 30. Meanwhile I got a job offer and the recruiter would like to know the exact day when my OPT starts. I told her that I don’t know the exact day because the card has not issued yet. She asked me to contact USCIS and ask them. Shall I do that? Please let me know if you have any suggestions. The job will start on August 19. Thank you in advance for your response!

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m0naa نمایش پست ها
    Hi everybody! I am a graduate student and USCIS has received my OPT documents on May 30. So, I should get the OPT card until August 30. Meanwhile I got a job offer and the recruiter would like to know the exact day when my OPT starts. I told her that I don’t know the exact day because the card has not issued yet. She asked me to contact USCIS and ask them. Shall I do that? Please let me know if you have any suggestions. The job will start on August 19. Thank you in advance for your response!
    به نظر من تماس نگیر٬ تاثیر که نداره به نظر من بدترم میشه٬ واسه من سه ماه و یک هفته طول کشید٬منم مثل شما استاده گفت تماس بگیر و فلان٬ منم اینکارو کردم و به نظرم طولانی ترم شد چون دیگه نهایت سه ماهه میاد

به اون کارفرما هم بگو تماس گرفتم گفتن دارن بررسی میکنن اون که نمیتونه چک کنه ببینه تماس گرفتی یا نه
    امضا نامرئی

Senior Member

دوستان اگه یکی روی OPT باشه و کار پیدا نکرده باشه و مهلتش برای کار پیدا کردن داره تموم میشه٬ به نظرتون ارزش داره داوطلبانه کار کنه ؟
    امضا نامرئی

نقل قول نوشته اصلی توسط candid نمایش پست ها
    دوستان اگه یکی روی OPT باشه و کار پیدا نکرده باشه و مهلتش برای کار پیدا کردن داره تموم میشه٬ به نظرتون ارزش داره داوطلبانه کار کنه ؟
    به نظرم ارزش داره. وقت بیشتر پیدا می‌کنه که کار با اسپانسر پیدا کنه. این همه اومدی آمریکا و هزینه تحصیل مردی الان از موقعیتی که دادند استفاده کن و با کار داوطلبانه بیشتر برای خودت وقت بخر

Junior Member

دوستان کسی هست اینجا که چند ماه با OPT غیر STEM کار کرده باشه, بعد یه مسترز دوم STEM شروع کرده باشه و بعد از مسترز دوم با ادامه OPT و OPT extension مشغول به کار کردن شده باشه؟ اصلاً چنین چیزی ممکنه یا خیر؟ بعضی‌ها میگن میشه بعضی میگن نمیشه

نقل قول نوشته اصلی توسط Omidzahed نمایش پست ها
    دوستان کسی هست اینجا که چند ماه با OPT غیر STEM کار کرده باشه, بعد یه مسترز دوم STEM شروع کرده باشه و بعد از مسترز دوم با ادامه OPT و OPT extension مشغول به کار کردن شده باشه؟ اصلاً چنین چیزی ممکنه یا خیر؟ بعضی‌ها میگن میشه بعضی میگن نمیشه
    شما فقط یه بار در هر مقطعی میتونید opt داشته باشید. اگر با یه مستر استفاده مردی opt حتی فقط چند هفته با مستر دوم دیگه اجازه استفاده opt نداری ولی اگر بری PhD بازم میتونی استفاده کنی

That's the price you pay
    Leave behind your heartache, cast away
    Just another product of today
    Rather be the hunter than the prey

صفحه 15 از 15 نخستنخست ... 56789101112131415

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)