صفحه 12 از 15 نخستنخست ... 23456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 147

موضوع: OPT

Junior Member

پیش فرض پاسخ : OPT

نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها
    خیر، در حالتی که وضعیت شما pending هم هستش (یعنی منتظر صدور EAD هستید) حضور شما در امریکا قانونی هستش، بعد از صدور EAD هم که تا زمانی اون requirement های OPT رو داشته باشید (کار و ...) حضورتون قانونی خواهد بود.
    ممنون از جوابتون
    حدودا چقدر طول ميكشه تا وضعيت به pending تبديل بشه؟
    منظورم اين هست كه به نظرتون تا حدودا ٧٠ روز بعد از apply كردن به pending تبديل خواهد شد؟

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط N1395 نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون
    حدودا چقدر طول ميكشه تا وضعيت به pending تبديل بشه؟
    منظورم اين هست كه به نظرتون تا حدودا ٧٠ روز بعد از apply كردن به pending تبديل خواهد شد؟

معمولا دانشگاه ها یک سری اطلاعات در مورد OPT قبل از اقدام برای OPT در اختیار دانشجوها قرار میدن و توی سایت international office دانشگاه ها هم موجوده، توصیه میکنم اونا رو مطالعه کنید.

وقتی شما مدارک رو با پست میفرستی برای USCIS چند روز بعد از اینکه مدارک به دستشون رسید و از اون روز که رسید دریافت مدارک توسط USCIS رو دریافت کردید، وضعیت شما Pending خواهد بود تا زمانی که EAD برای شما صادر بشه
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Junior Member

سلام
    من این ترم مسترزم رو می گیرم و می خوام برای Fall 2017 برای PHD اپلای کنم. بهترین کاری که می تونم الان انجام بدم چیه؟
    توی این مدت می تونم از OPT استفاده کنم؟ باید توی این مدت کار پیدا کنم؟
    اگر الان استفاده کنم بعد از گرفتن دکترا هم می تونم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط jpa نمایش پست ها
    سلام
    من این ترم مسترزم رو می گیرم و می خوام برای Fall 2017 برای PHD اپلای کنم. بهترین کاری که می تونم الان انجام بدم چیه؟
    توی این مدت می تونم از OPT استفاده کنم؟ باید توی این مدت کار پیدا کنم؟
    اگر الان استفاده کنم بعد از گرفتن دکترا هم می تونم؟
    میتونید برای OPT درخواست بدید، برای درخواست OPT دادن نیازی به داشتن job offer نیست
    قوانین مربوط به OPT رو میتونید اینجا بخونید
    https://www.uscis.gov/eir/visa-guide...t-requirements
    https://www.uscis.gov/eir/visa-guide...l-training-opt
    برای هر مقطع تحصیلی (مستر یا دکتری) که در دانشگاه های امریکا باشید، میتونید برای OPT اقدام کنید.
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!

دوستان من در حال حاضر روی اولین فاز OPT هستم. می خوام برای extension اپلای کنم ولی نمی دونم آیا این اتفاقاتی که افتاده برای ویزا روی OPT هم تاثیر داره؟‌ خدای من رحم کن ...

نقل قول نوشته اصلی توسط ProspectiveStu نمایش پست ها
    دوستان من در حال حاضر روی اولین فاز OPT هستم. می خوام برای extension اپلای کنم ولی نمی دونم آیا این اتفاقاتی که افتاده برای ویزا روی OPT هم تاثیر داره؟‌ خدای من رحم کن ...
    هنوز که متن دستور رو منتشر نکردند ولی توی پیش نویسش، در مورد "ویزا" و "ورود به امریکا" صحبت شده بود، نه در مورد کسایی که الان در امریکا هستند

دوستان من خیلی نگران شرایط کسایی که مثل من روی OPT هستند هستم. کسی می تونه به این لینک نگاهی کنه و نوشته های شخصی با نام Heisenberg7 را بخونه و به ما بگه شرایط به چه صورت هست؟
    من بخشی از نوشته های ایشون را کپی می کنم:

خب این طور که از وبسایت رسمیشون هم به نظر میرسه کسی که inadmissible هست نمیتونه status رو change کنه یا extend کنه
    این هم یک مورد دیگه از وبسایت رسمی UCIS:

30.3. Change of Nonimmigrant Status Under Section 248.

(a) General .

Section 248 of the Act provides a nonimmigrant, lawfully admitted to the U.S., who is continuing to maintain the status in which he or she was admitted or previously changed, the opportunity to change from one classification under section 101(a)(15) of the Act to another, with certain restrictions. Its purpose is to allow such nonimmigrant, in meritorious situations, to avoid the delay and expense of departing from the U.S. and returning, in order to engage in activities other than those permitted in his or her original or current nonimmigrant visa category. The applicant must meet all eligibility criteria for the new category. An application for a change of status is filed on Form I-129 , Petition for a Nonimmigrant Worker or Form I-539 , Application to Extend/Change Nonimmigrant Status, as specified in 8 CFR 248.3, depending upon the nonimmigrant classification being sought. The I-539 is used for changes to A, B, F, G, I, J, M, N, S and NATO and for dependents of other classes when the principal has already been accorded another status. The I-129 is used for nonimmigrants seeking E, H, L, O, P, Q, R and TN status concurrently with approval of a petition to accord such status. Special requirements for each status are discussed in Chapters 31-35. No request or application is required to change status from B-1 to B-2. Other within-class changes, such as F-2 to F-1 or H-4 to H-1, require a formal application and fee even though they are not, strictly speaking, changes of status under section 248 of the Act.

کمی پایین تر:

Note 3:
    Inadmissibility Issues . At times, you may encountered an applicant for change of status and/or extension of stay who is inadmissible to the U.S., but who never obtained a waiver of such inadmissibility. Likewise, you may encounter an alien who had previously received a limited duration waiver of inadmissibility which has expired, or will expire before the end of the extension he/she is seeking. In either case, you may not grant such alien a change of status or an extension of stay unless and until he or she has applied for and been granted a waiver of his or her inadmissibility which covers the entire period of his or her proposed stay in the U.S. [See AFM Chapter 42 regarding adjudication of nonimmigrant waivers of inadmissibility] In addition to the general factors discussed in Chapter 42, in the case of an alien who was inadmissible at the time of his or her original admission as a nonimmigrant but was not in possession of waiver, you must also determine the reason(s) a waiver was not obtained at that time or when the alien app lied for a nonimmigrant visa. If the alien willfully concealed his or her inadmissibility from the consular officer or the inspecting officer, the alien may be inadmissible under section 212(a)(6)(C) of the Act in addition to the original grounds of inadmissibility. If the waiver was not obtained due to an honest misunderstanding on the part of the alien, or an error on the part of the consular or immigration officer, then only the merits of waiving the original ground of inadmissibility need be taken under consideration. If appropriate, the waiver request may be granted nunc pro tunc to cover the original admission as well as the proposed extension

خبر فوری! ترامپ امروز مشغول ریفرم کردن ویزای اچ هستش

https://techcrunch.com/2017/01/30/h-1b-trump/

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ProspectiveStu نمایش پست ها
    متأسفانه نگرانی در این مورد کاملا بجاست. بقدری قانون امضا شده گنگ هست که حتی وکیل ها هم نمی تونن به صورت دقیق به بعضی سوال ها جواب بدن. یکیش در مورد همین OPT. "به نظر" میاد که قانون در مورد افرادی که بخوان ویزاشونو تجدید کنن یا Change of status کنن ( یعنی در خاک امریکا هستن) صادق میشه. ولی گرفتن OPT یا تمدید اون، با توجه به این که فرد کماکان دارای F1 Status هست، قانونا نباید شامل این قضیه بشه.
    نظر شخصی من این هست که تا اونجا که میشه خونسردی خودمونو حفظ کنیم تا اوضاع روشن تر بشه. دنبال کردن خبرهای موثق و مطلع شدن از وضعیت افرادی با شرایط مشابه هم می تونه کمک کنه. امیدوارم همه چی به خیر بگذره.

خلاصه اش اينه تيمشون چيزي در موردش نگفته و اين معني ميده چون جزييات هست و كلي نيست خيلي روش فوكوس نيستن ولي كافي يكي از دوروبرياش بهش بگه دانشجوي خارجي روي او پي تي حقوق كمتر از امريكايي ميگيره تا اقا دست به امضا بشه و با يه امضا همه روياها و تلاشمون رو به باد بده . حتي نياز به تاييد و تكذيب كنمره هم نيست و اينكه اين چيزي هم نيست احساسات مردم برعليهش برانگيخته بشه

كانادا كدوم شهرش گرمه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)