صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 36 , از مجموع 36

موضوع: مسائل مرتبط با Master by Research or Coursework

Junior Member

پیش فرض پاسخ : PhD by research

سلام
    رشته ای که من می خوام اپلای کنم جزو رشته های علوم پزشکی است و می دونین که ما PhD by Research هم داریم و در ایم زمینه من خودم با وزارت بهداشت با فردی که مسئول رشته من بود صحبت کردم ولی فکر می کنم برای سایر رشته ها هم صدق می کنه. اگر شما در طول تحصیل در دوره PhD واحد تئوری نگذررونین مدرک شما بعد از بررسی در کمیسیون در ایران معادل PhD by Research می شه که برای رشته های علوم پزشکی با این نوع مدرک اجازه فعالیت های آموزشی (بجز در مراکز تحقیقاتی) و نیز فعالیت های کلینیکی مثل تاسیس درمانگاه و آزمایشگاه و ... ندارید. اما اگر تحصیل شما course باشد و یا اینکه تحصیل شما Research باشد ولی خودتان واحدهایی را مشابه سرفصل های دانشجویان PhD در ایران بگذرانید بعد از فارغ التحصیلی مدرک شما را در ایران آموزشی ترجمه می کنند یعنی شما فقط PhD by Research نیستید.

پیش فرض پاسخ : مسائل مرتبط با Master by Research or Coursework

من لیسانس ریاضی محض ار دانشگاه بهشتی هستم خواستم برای master by research یا PhD اقدام کنم و با یکی از اساتید UQ مکاتبه کردم و رزومه و ریز نمراتم رو فرستادم و در جواب گفتن که چون کار تحقیقاتی انجام ندادی یا مقاله نداری بهتره 1 سال master by course بخونی و 2 تا پروژه کار کنی بعد PhD اپلای کنی.. لینک رشته هایی هم که می تونستم بخونم برام فرستادن.
    خیلی سریع جواب دادن و خیلی هم مهربون بودن پیدا کردن استاد هم خیلی سخت نبود فقط تو دانشگاه هایی که خواستم گرایش که می خواستم رو search کردم و پروفایل و interestهای استادها رو دیدم.
    اسمی از بورس نیاوردم چون همونطور که یکی از دوستان فرمودند علاقه براشون مهمه و اینکه دانشجو واقعا کار کنه .

Junior Member alex2014 آواتار ها

سلام.سوالی در مورد دوره های دکتری استرالیا داشتم؛
    ظاهرا تمام دوره ها به صورت By research هست و دوره ی Coursework وجود ندارد
    و یکی از دانشجویان هم همچین کامنتی در این خصوص گذاشته بودند
    "If you are familiar with American PhD programs where coursework is part of the program, you need to know that there is no coursework in Australia. This does not make life easier. This, in fact, means you have to learn those courses by yourself and without guidance of a teacher. Keep in mind that the whole PhD process is designed to make you an independent researcher. Therefore, facing tough challenges, taking responsibility and making difficult decisions are parts of the training. Face them and you will be happy when you see the results at the end."
    البته من فکر نمیکنم مشکل چندانی در رابطه با نبود کورس ورک باشه واین حتی باعث میشه دانشجو مستقل بار بیاد ولی
    اگر هدف برگشت به ایران باشه ؛آیا مدرک دکتری معادل دکتری پژوهشی خواهد بود؟این قضیه ربطی به سه سال یاچهارساله بودن دوره دارد؟ایا میشود مثلا واحد هایی بادوره های مستر مرتبط پاس کرد که مدرک بای ریسرچ نباشد
    ممنونم که تجربیاتتون رو به اشتراک میگذارید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    agriculture

سلام دوستان آیا کسی میدونه که تو استرالیا برای کار پیدا کردن coursework بهتر جواب میده یا by research ؟؟ هدف من به هیچ عنوان بازگشت به ایران نیست.

سلام ذوستان

من مستر مدیریت منابع انسانی By course پذیرش دارم از دانشگاه Curtin و به احتمال زیاد از یکی دوتا دانشگاه دیگه هم میگیرم
    از اونجا که مستر روان شناسی در ایران دارم هدفم فقط اینه که در یه دانشگاه بین المللی تحصیل کنم و بعد برای دکترا به دانشگاهی با رنک خوب برم آمریکا یا کانادا

آیا مدرک course work برای اپلای دکترا در دنیا معتبره ؟

خواهشمندم دوستان با تجربه راهنمایی کنند. چون من باید پذیرشم accept کنم

ممنون

Junior Member

سلام دوستان.من برای مستر by research میخوام اقدام کنم در زمینه مهندسی پزشکی و سوپروایزر هم پیدا کردم.ولی با یک مشاور که صحبت میکردم میگفت که برای دوره های یک ساله سفارت ویزا نمیده!!! آیا درسته؟؟؟

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234