صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 36

موضوع: مسائل مرتبط با Master by Research or Coursework

پیش فرض پاسخ : Master by coure or research

تو ملبورن مینیمم ریسرچ ،ایلتس 7 و معدل 15 هست،حالا نمیدونم سختتره یا اسونتر!ولی خوب توی ریسرچ باید حتما سوپروایزر پیدا کنی ،یکی از بچه های فروم(ausie)که الان اونجا میخونه گفت که مورد تایید وزارت هست و مشکل نداره
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

بستگی به دانشگاه داره .

بعضی از دانشگاهها یه پروژه رو در کنار Course work میذارن تا بتونید واسه دکترا هم اقدام کنید . چیزی که بدیهیه اینه که واسه دکترا باید نمونه پروژه یا مقاله داشته باشید تا بتونید شانس پذیرش داشته باشید.

بهترین منبع وبسایت خود اون رشتست. خودشون مینویسن به دکترا راهی داره یا نه. اگه احیانا ننوشته بود از course coordinator اون رشته بپرسید ...
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

Senior Member moeinian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی انرژی دانشگاه Chalmers

2 جمله ختم کلام با توجه به تحقیقات زیادی که کردم. دیگه وقت نذار!

اگر می خوای بعد از فوق راحت تر کار گیر بیاری by course بخون

اگر می خوای یه ضرب بری دکترا حتما by research بهتره.

Junior Member oasis آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tehran

پیش فرض PhD by research

سلام دوستان
    با توجه به اينكه اغلب منابع فاند براي دوره دكترا در استراليا به دوره هاي by research تعلق مي گيره و در برخي رشته / دانشگاه ها مثلChemistry) UNSW) اصلا دوره by course براي اين مقطع ارائه نميشه سئوال من اين هست كه آيا در ارزشيابي مدارك توسط ايران به اين مورد كه واحد درسي در دوره دكترا گذرانده نشده اشكال گرفته نمي شه ؟ آيا براي تدريس در دانشگاه هاي ايران مدرك هاي By research قابل قبولند يا نه؟
    ممنونم
    To believe in something, and not to live it, is dishonest. Mahatma Gandhi

پیش فرض پاسخ : PhD by research

هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه..اکثر دانشگاه های معتبر دنیا دوره دکتری by research دارند نه course...
    و خداحافظ اپلای ابرود...هر چند انتظار نداشتم بعد از اینهمه مدت اینجور خداحافظی کنم....حیف که بعضی رنجش ها رو هیچ جور نمیشه نادیده گرفت...

رشته و دانشگاه
    Tehran

سلم دوست عزيز. خيلي ممنون از پاسختون.
    قاعدتا همونطور كه شما گفتيد نبايد مشكلي ايجاد كنه ولي من اخيرا از يكي دو نفر شنيدم كه براي اجازه تدريس در ايران با مدرك by research بايد دروس تئوري مرتبط رو در همين جا (يكي از دانشگاه هاي ايران) پاس كرد! براي خودم هم عجيبه و لي به هر حال موضوع مهميه و با توجه به قوانيني كه هر روز دست و پا گير تر مي شه فكر مي كنم يه روز برم وزارت علوم و شخصا بپرسم.
    ممنون مي شم اگر كسي خبر موثقي در اين مورد داره اطلاع بده.

خوش باشيد

Member macula_densa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQ- Pathology

نقل قول نوشته اصلی توسط oasis نمایش پست ها
    قاعدتا همونطور كه شما گفتيد نبايد مشكلي ايجاد كنه ولي من اخيرا از يكي دو نفر شنيدم كه براي اجازه تدريس در ايران با مدرك by research بايد دروس تئوري مرتبط رو در همين جا (يكي از دانشگاه هاي ايران) پاس كرد! براي خودم هم عجيبه و لي به هر حال موضوع مهميه و با توجه به قوانيني كه هر روز دست و پا گير تر مي شه فكر مي كنم يه روز برم وزارت علوم و شخصا بپرسم.

خوش باشيد
    حقیقتش اینه که منم یه همچین چیزی شنیدم و تو وزارت بهداشت بررسی کردم و جواب درستی نگرفتم. شاید بهتر باشه یکی از بچه هایی که ایرانند به وزارت خونه واحد آموزش یا نمی دونم دانش آموختگان خارج از کشور یا چیزی مثل این زنگ بزنه و به ما هم خبرش رو بده.
    مرسی
    متاسفانه حساب کاربری من غیرفعال هست.

رشته و دانشگاه
    Tehran

سلام دوست عزیز
    من حاضرم این کارو انجام بدم چون برای خودم هم مهمه ولی فکر می کنم باید از طریق وزارت علوم پیگیری کنم. به نظرم قاعدتا نباید ربطی به وزارت خانه ها داشته باشه.. در هر حال اگر به پاسخ موثقی برسم حتما اینجا اعلام می کنم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط oasis نمایش پست ها

خوش باشيد
    سلام
    من که از وزارت علوم بورسيه دارم و پذيرشم هم دکترا by rersearch هست، مشکلی برام پيش نيومده. البته دانشگاه ايرانی که قراره بعد از تحصيلم تدريس کنم به من توصيه کرده که درسهای تئوری مرتبط با موضوع تزم رو اونجا بگذرونم. به هر حال در مجموع بعيده کسی دکترا by research بگيره و بعداً مدرکش تو ايران زير سوال بره.

سلام دوستان
    من می خوام واسه phd by research اقدام کنم. اما هیچ موضوعی واسه پروپوزال ندارم. می خواستم بدونم آیا باید حتما واسه apply پروپوزال بدیم؟
    آیا موضوع پروپوزال و اینکه چطور نوشته شده تو پذیرش تاثیری داره؟
    اگه پروپوزال ارائه نکنم چی میشه؟
    ممنونم.

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین