صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 36

موضوع: مسائل مرتبط با Master by Research or Coursework

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

پیش فرض پاسخ : PhD by research

سلام

اگه با استادی در اونجا تماس دارین ازش بخواهید که کمکتون کنه یا یه موضوع واسه PhDبهشون ارائه بدید. این موضوع خیلی‌ مهم است برای پذیرش شما. من خودم در آن زمان استادی که می‌خواستم باهاش کار کنم از استرالیا کمکم کرد و حتی اون پروپوزال تبدیل به فاند شد هرچند که من اونجا هیچ وقت نرفتم.

ممنونم و موفق باشید
    What Goes Around...Comes Around

پیش فرض پاسخ : Master by Research or Coursework

من میخواستم ببینم برای اینکه دوره فوق لیسانس حسابداری به عنوان مثال بورسیه بگیریم چکار باید کرد و در دوره cours work ایا همه دانشگاهها بورسیه میدن یا نه ؟

ApplyAbroad Veteran
    qwerty123456 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط parisrose22 نمایش پست ها
    من میخواستم ببینم برای اینکه دوره فوق لیسانس حسابداری به عنوان مثال بورسیه بگیریم چکار باید کرد و در دوره cours work ایا همه دانشگاهها بورسیه میدن یا نه ؟
    برای مستر coursework خیلی بعیده که بورسیه بدهند، تقریباً محال است.
    برای برآوردن میزان هوشمندی یک حاکم، نخستین روش این است که ببینید چه افرادی را به دور خود گرد آورده است.

- جان ماکسول

Junior Member

سلام،

ممکنه دوستانی که PhD by research میخونن یکم راجع به دوره توضیح بدن. به عنوان مثال می‌خواستم ببینم که درس‌هایی که برای ریسرچ بهشون نیاز هست رو audit می‌کنید؟ و اینکه مهمان شدن برای گذراندن درس و audit کردن درسهایی که میخوایم در یه دانشگاه دیگه کار راحت و روتینیه؟

مرسی

سلام دوستان.اگر فوق لیسانس انرزی نو از دانشگاه کرتین 1ساله بگیرم research بعد از فارغ تحصیل شدن احتمال اینکه به کار مشغول شم چقدزه؟با توجه به اینکه سابقه کار ندارم

Junior Member

سلام لطفا یکی بهم کمک کنه خیلی عجله دارم -ما وقتي پذيرش مي گرفتيم به وكيل رشته مورد نظر رو گفتيم و اون هم پذيرشmaster by course گرفت حالا شنيدم كه به دردبخور نيست و حتي باهاش نميشه واسه دكترا اقدام كرد؟ اين درسته؟آیا بلا فاصله بعد از اتمام master به صورت course base که البته خود همین هم چند واحد research دارد می توانم برای phd با foundپذیرش بگیرم.-البته رشته ی من برق گرایش الکترونیک است.(چند بار این سوال پرسیده شده و در پاسخ لینکی داده شده که خراب است.لطفاً توجه فرمایید)

ApplyAbroad Veteran
    hope آواتار ها

سلام دوستان؛
    همه دانشگاه ها فوق لیسانس به دو نوع coursework و research تقسیم شده، من این تقسیم بندی رو تو دانشگاهای کشورهای دیگه ندیده بودم. اصلا فرق این دوتا با هم چیه؟ من میخوام بعد از تموم شدن درسم هم بتونم با اون مدرک کار کنم و هم اینکه برای phd برای هر کشوری که خواستم بشه اپلای کرد. اگه کسی میدونه من باید courswork انتخاب کنم یا research ممنون میشوم راهنماییم کنه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    RMIT University

از نظر اعتبار مدرک هیچ فرقی ندارن coursework کلاس داره که باید پاس کنی ولی research همه چی به خودت بستگی داره.
    فقط نکته مهم اینه که با
    coursework میشه در ترم آخر برای PR اقدام کرد ولی در research باید منتظر بشی مدرکت صادر بشه.

ApplyAbroad Guardian
    solaleh آواتار ها

دوستان عزیزی که تجربه ی پذیرش ارشد تحقیقاتی دارن میتونن منو راهنمایی کنن با توجه به اینکه من بهمن درسم تموم میشه به نظرتون الان وقت مناسبی برای شروع مکاتبه با اساتید هست؟و اینکه در اولین ایمیل بایدپروپزال رو هم ارائه داد یا اول باید استاد اول بکار با من رو بپذیره؟ من دارم رو پروژه کارشناسیم کار میکنم و فرصت تغییر اون برای جهت گیری بهتر برای پروژه ارشدم هست+ cv واقعا پره و اینکه با توجه به روند طولانی فارغ التحصیلی آیا من به ترم 2 ،2013 (july) می رسم؟

سلام دوستان. می خواستم سوال کنم master by research برای ادامه تحصیل دکتری در خارج از استرالیا مخصوصا آمریکا و کانادا معتبر هست یا نه.

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین