صفحه 380 از 723 نخستنخست ... 280330370371372373374375376377378379380381382383384385386387388389390430480 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,791 تا 3,800 , از مجموع 7221

موضوع: چگونگی پر کردن فرمهای مهاجرتی و آماده سازي مدارك (مرحله تشکیل پرونده برای کبک)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چگونگی پر کردن فرمهای مهاجرتی و آماده سازي مدارك (مرحله تشکیل پرونده برای کبک)

سلام
    سوالی داشتم از خدمت دوستانی که زحمت پاسخگویی رو میکشن
    البته شاید سوالم تکراری باشه ولی چون جواب دقیقی پیدا نکردم مجددا عرض میکنم
    من نمرم بدون احتساب مدارک زبان 58 هستش، با چند وکیل بصورت تلفنی صحبت کردم، از اونجائیکه امتیاز مصاحبه 6 هستش یکیشون گفت تا روز مصاحبه باید حتما B2 فرانسه رو بگیری (4 امتیاز داره) و مصاحبه کننده هم بهت 1 امتیاز رو میده و یکی دیگه گفت میتونی این 4 امتیاز رو با Ielts حداقل 5 بهش برسی و فرانسه رو هم در حد مکالمه عادی یاد بگیری تا از پس روز مصاحبه بر بیای
    الان سوالام اینه که
    1- حرف کدوم یک از این وکلا درسته؟
    2- این که من مدارکمو بدون هیچ مدرک زبانی میتونم ارسال کنم و تا روز مصاحبه یکی از این مدارک زبان رو ارائه بدم؟
    3- در صورتی که مدارک اولیه رو بدون مدرک زبان بشه پست کرد، آیا محدودیت زمانی برای ارائه مدرک زبان IELTS وجود داره یا تا روز مصاحبه وقت هست؟
    4- از اونجا که رسیدن به نمره Ielts7 برای من حداکثر تا 6 ماه براحتی امکانپذیره، و رسیدن به B2 در یکسال با ریسک زیادی همراهه، فکر میکنید از لحاظ کسب امتیاز در روز مصاحبه با بردن مدرک Ielts و تسلط نسبی و معمولی روی زبان فرانسه نمرات مورد نظر رو میشه کسب کرد.

با تشکر از زحماتتون

پیش فرض پاسخ : چگونگی پر کردن فرمهای مهاجرتی و آماده سازي مدارك (مرحله تشکیل پرونده برای کبک)

سلام دوستان
    ببخشید،ممنون میشم این سوالات من رو جواب بدید.
    1- برای گواهی سابقه کار که تو فرم هاو مدارک خواسته چون من خودم شرکت کامپیتوری دارم بهترین حالتی که می تونم تهیه کنم چیه؟مثلاً چه مدارکی از شرکتم رو ارائه بدم دیگه آخر محکم کاری میشه
    من این چیزها را دارم کدومش بهتره:
    امتیاز خودم و خانمم الان حدود 63 هستش.(فوق برقم و خانمم مهندسی کامپیوتر)
    1- آگهی تاسیس و روزنامه رسمی
    2- برگه مالیات قطعی و تشخیصی+ فیش پرداختی
    3- انواع قراردادهای منعقده در حیطه کامپیوتر و شبکه در طول 5 ساله اخیر
    4- مفاصا حسابهای تامین اجتماعی بابت قراردادها
    5-لوح های تقدیر و حسن انجام کار از سازمانها
    6-لیست حقوق و بیمه خودم و خانمم
    میدونین چون همه اینهارو داریم حیفم می یاد که بعدا بفهم کاشکی من که داشتم خوب می فرستادم
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

Junior Member

سلام
    منم سوال مشابه دارم برای کسانی که تو شرکت خودشون یا بستگان کار می کنند باید چه مدارکی رو آماده کنیم؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام دوستان
    2 تا سوال داشتم، ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید.
    1- اگه من متاهل الان با 60 امتیاز تشکیل پرونده بدم، فکر میکنین روز مصاحبه آفیسر 3 امتیاز رو بدون ارائه فرانسه b2 به من میده؟؟ البته به شط اینکه بتونم در حد مکالمه روز مصاحبه صحبت کنم!!
    2- توی فرم چک لیست، جلوی سند ازدواج، 2 تا جا برای درخواست کننده اصلی و همسر هست که باید تیک بزنیم. میخواستم بدونم سند ازدواج را 2 نسخه باید بفرستیم؟؟

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rayanfarmad نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید،ممنون میشم این سوالات من رو جواب بدید.
    1- برای گواهی سابقه کار که تو فرم هاو مدارک خواسته چون من خودم شرکت کامپیتوری دارم بهترین حالتی که می تونم تهیه کنم چیه؟مثلاً چه مدارکی از شرکتم رو ارائه بدم دیگه آخر محکم کاری میشه
    من این چیزها را دارم کدومش بهتره:
    امتیاز خودم و خانمم الان حدود 63 هستش.(فوق برقم و خانمم مهندسی کامپیوتر)
    1- آگهی تاسیس و روزنامه رسمی
    2- برگه مالیات قطعی و تشخیصی+ فیش پرداختی
    3- انواع قراردادهای منعقده در حیطه کامپیوتر و شبکه در طول 5 ساله اخیر
    4- مفاصا حسابهای تامین اجتماعی بابت قراردادها
    5-لوح های تقدیر و حسن انجام کار از سازمانها
    6-لیست حقوق و بیمه خودم و خانمم
    میدونین چون همه اینهارو داریم حیفم می یاد که بعدا بفهم کاشکی من که داشتم خوب می فرستادم
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    دوست گرامی
    برای اثبات سابقه کار هیچ چیز رو جز این موارد نمیپذیرن:
    ۱) گواهی سابقه کار با فرمت تعریف شده که در ویکی هم اشاره شده(چون شرکت مال خودتونه بهتره یمی دیگر از اعضای هیات مدیره بعنوان کارفرما پای گواهی رو امضا بزنن)
    ۲)بیمه یا گواهی مالیاتی(یکیش کافیه)
    داشتت یا عدم داشتن شرکت کامپیوتری برای شما اگر میخواهید به روش اسکیل ورکر اقدام کنید اهمیتی نداره مگر اینکه بخواهید از روش self employ اقدام کنید.
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.
    فایل راهنمای آپدیت قبل از CSQ
    فایل راهنمای فدرال بعد از CSQ

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط matador63 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    2 تا سوال داشتم، ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید.
    1- اگه من متاهل الان با 60 امتیاز تشکیل پرونده بدم، فکر میکنین روز مصاحبه آفیسر 3 امتیاز رو بدون ارائه فرانسه b2 به من میده؟؟ البته به شط اینکه بتونم در حد مکالمه روز مصاحبه صحبت کنم!!
    2- توی فرم چک لیست، جلوی سند ازدواج، 2 تا جا برای درخواست کننده اصلی و همسر هست که باید تیک بزنیم. میخواستم بدونم سند ازدواج را 2 نسخه باید بفرستیم؟؟
    ۲) یک نسخه از سند ازدواج.
    ۱)ببینید دوست عزیز این سوال بارها پاسخ داده شده اگر شما فقط چندصفحه رو بخونید جواب رو میگیرید. الیته جواب این سوال در پاسخ به سوال دوستمونrezamira هم هست.
    درباره اینکه شما امتیاز سلکشن رو دارید تا الان این اطمینان وجود داره که میتونید مدارکتون رو ارسال کنید و فایل نامبر هم بگیرید. در زمان صدور فایل نامبر هیچکس ممکنه امتیازات شما رو بدقت محاسبه نکنه بلکه فقط اگه مدارک رو کامل فرستادید و حداقل امتیاز سلکشن رو با مدارک ارسالیتون دارید براتون فایل نامبر صادر میشه و شما میتونید با اون شماره، پروندتون رو پیگیری کنید، پس از اون پرونده شما توی یک صف قرار میگیره وقتی نوبت شما رسید یک آفیسر مسئول رسیدگی به پرونده شما میشه(حال اون آفیسر میتونه از قوانین مو رو از ماست بکشه بیرون و بهرشکلی بشما سخت یا آسون بگیره) این آفیسر احتمالا اول از شما آپدیت یکسری مدارک رو میخاد(بهردلیلی) بعد که فرستادید میشینه امتیازات شما رو حساب میکنه اول استخدام پذیری(ویکی) بعد سلکشن(ویکی) و بعد پذیزش(ویکی). اگه استخدام پذیری رو ندارید که ریجکت اگه دارید میره سراغ سلکشن حالا اگه سلکشن رو ندارید ممکنه شما رو ریجکت کنه یا مدرک زبان بخواد، حال اگه سلکشن رو دارید اما پذیزش رو ندارید(یعنی امتیاز قبولی در مصاحبه)حالا آفیسر ممکنه اینجا از شما بازم مدرک زبان بخواد چون میخواد شکا رو ویو کنه اما ممکن هم هست اگه ببینه شما فقط چند امتیاز سازگاری میخاید شما رو بمصاحبه دعوت کنه حالا توی مصاحبه میتونه بشما هیچ امتیاز سازگاری رو اصلا نده ( حتی اگه شما در حد فرانکوفون فرانسه حرف بزنید) و بگه چون شما مدرک زبان فرانسه ندارید رد میشید اما اگر مدرک زبان فرانسه داشته باشید احتمال اینکه حتی بشما امتیاز سازگاری رو که نیاز دارید رو هم بده.
    پس به اون کسی که بین انتخاب مدرک زبان انگلیسی و فرانسه مونده هم پیشنهاد میشه بره سراغ فرانسه و اصلا برای زبان انگلیسی وقت نزاره مگر اینکه در نهایت با وجود مدرک فرانسش باز به امتیاز انگلیسی هم نیاز داره.
    درباره بازه های زمانی هم بهتره فعلا هیچ نظری ندیم، ما که نمیتونیم پیش بینی کنیم که پرونده های جدید تو چه زمانی بررسی میشن. حتی ممکنه این روالهایی که توضیح دادم هم درباره پرونده های جدید کنی تغییر کنه کسی چه میدونه.
    درباره پرونده های قبلی هم اگه مایلید بازه های زمانی رو بدونید میتونید با توجه به امضای دوستان خودتون تشخیص بدید.
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.
    فایل راهنمای آپدیت قبل از CSQ
    فایل راهنمای فدرال بعد از CSQ

Junior Member

سلام
    ببخشید من یک سوال داشتم
    تو ویکی هر چی خوندم نمونه کامل یک گواهی سابقه کار رو ندیدم
    1- من از یکسال بعد از ثبت شرکت قانوناً مدیرعامل شدم(از سال 87) ولی چون سرباز بودم کلاً رسماً این چند سال اخیر (حدود 2 سال بعد سربازیم) برام بیمه رد شده.حالا همین که مدیرعامل بودم و تو قرارداد با سازمانها امضاء من هستش و تو آگهی تغییرات هم هست میتونه به عنوان سابقه کار لحاظ بشه؟
    2- یک فرمت کامل از گواهی سابقه کار رو ممنون میشم اگر تو ویکی یا اینجا بزارید.چون فکرکنم سوال خیلی ها باشه

ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط macanada نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید من یک سوال داشتم
    تو ویکی هر چی خوندم نمونه کامل یک گواهی سابقه کار رو ندیدم
    1- من از یکسال بعد از ثبت شرکت قانوناً مدیرعامل شدم(از سال 87) ولی چون سرباز بودم کلاً رسماً این چند سال اخیر (حدود 2 سال بعد سربازیم) برام بیمه رد شده.حالا همین که مدیرعامل بودم و تو قرارداد با سازمانها امضاء من هستش و تو آگهی تغییرات هم هست میتونه به عنوان سابقه کار لحاظ بشه؟
    2- یک فرمت کامل از گواهی سابقه کار رو ممنون میشم اگر تو ویکی یا اینجا بزارید.چون فکرکنم سوال خیلی ها باشه

ممنون
    1- اثبات شاغل بودن شما فقط با ارائه گواهی بیمه از ارگان معتبر که سازمان تامین اجتماعی است امکان پذیر خواهد بود.
    2- چند صفحه قبل در همین تاپیک راجب به چگونگی نوشتن گواهی سابقه کار مطلبی نوشتم
    رشته نفر اصلی: مهندسی عمران - ارسال مدارک: 27/جولای/2014- دریافت فایل نامبر کبک: 20 / سپتامبر/ 2014 - مدرک زبان انگلیسی: آیلتس 6 - رشته همسر: مهندسی کامپیوتر-مدرک زبان فرانسه: نفر اصلی(B2-B2) - نفر همراه(A2-A2)

Junior Member

با سلام
    توی ویکی مدارک لازم تحصیلی رو که نگاه کردم دیدم ریز نمرات پیش دانشگاهی و دیپلم مورد نیاز نیستش
    میخواستم بدونم که این مطلب قطعیه و آخرین آپدیت به حساب میاد یا خیر؟
    چون میخواستم این هفته کار ترجمه مدارک رو انجام بدم، گفتم قبلش اطمینان حاصل کنم
    با تشکر از شما

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineer

با سلام
    در ارتباط با موضوع این فروم که نحوه پرکرردن فرم های مهاجرتب برای کبک هست دو سئوال داشتم:
    در خصوص فرم A-0520-AA که فرم اولیه می باشد:
    1- در فرم مذکور، سئوال 3 (Residence Address) ، قسمت دوم که Mailing Address نوشته، آدرس من در قسمت اول این سئوال نوشته شده و نمی خواهم مدارکم هم جای دیگری غیر از آدرس اولیه برود. باید این قسمت خالی بماند یا همان آدرس قسمت بالا رو کپی کنم پایین یا اگر هردوآدرس یکی است در قسمت دوم n\a بنویسم؟
    2- در سئوال 8 از فرم، باید کد مربوط به area training انتخاب گردد، من مدرک لیسانسم مهندسی کامپیوتر هست که computer engineering ترجمه میشه ولی مدرک فوق لیسانسم computer science هست که هر دو این رشته ها در لیست 16 امتیازی کبک هست. حالا برای پاسخ به سئوال 8 کدوم کد را بنویسم چون در لیست ،Training Code در سایت مهاجرت برای رشته لیسانس من computer engineering کد B667 و برای رشته فوق لیسانس من COMPUTER Science کد B556 نوشته شده ! کدوم کد رو من باید در فرم تکمیل کنم؟
    3- با توجه به سئوال فوق آیا این کد، متفاوت با کد ارائه شده در سایت NOC میباشد ؟
    4- در سئوال 9 از فرم مذکور، در صورتیکه کلیه مدارک تحصیلی من از خارج از کانادا اخذ شده باید همه گزینه را no بزنم ؟
    5- در سئوال 11، لیست مکانهایی که در 10 سال گذشته زندگی کردم ، ترتیب آن مهم است ؟ از آخر (زمان حال) به گذشته بنویسم یا برعکس؟
    6- در سئوال 13.1 ، لیست وظایف مربوط به حرفه ای که انتخاب کردم تنها 3 آیتم برای نوشتن داره، فقط همون 3 آیتم را بنویسم یا برای توضیح بیشتر می توانم کاغذی را برای توضیح بیشتر ATTACH کنم؟
    7- در سئوال 18، حرفه ای که تمایل دارم در کبک داشته باشم را نوشته، آیا این حرفه حتماً عنوان خاصی داره که در فرم باید نوشته باشه؟ مثلاً من که مهنسی کامپیوتر خواندم و الانم در همین زمینه کار میکنم فقط Copmuter Engineeting بنویسم کافیه ؟ یا عنواین پیش فرضی دارد که باید راعایت کنم ؟

خیلی خیلی ببخشید که تعداد سئوالاتم زیاد بود. ولی مرتبط ترین فروم به عناوین سئوالاتم این فروم هست. پیشاپیش از شما تشکر میکنم.
    با سپاس فراوان.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)