صفحه 441 از 723 نخستنخست ... 341391431432433434435436437438439440441442443444445446447448449450451491541 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,401 تا 4,410 , از مجموع 7221

موضوع: چگونگی پر کردن فرمهای مهاجرتی و آماده سازي مدارك (مرحله تشکیل پرونده برای کبک)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چگونگی پر کردن فرمهای مهاجرتی و آماده سازي مدارك (مرحله تشکیل پرونده برای کبک)

با سلام و احترام,
    من دوتا سوال دارم: 1-توی فرم تمکن مالی جایی که داریم تعهد میدیم که به اندازه فلان مبلغ توانایی مالی داریم دقیقا مبلغ داخل جدول برای دونفر رو بنویسم یا حدودا پولی که بطور واقعی همراه خواهیم داشت؟
    2- با توجه به اینکه من برای گرفتن بیمه و سابقه کار مشکل دارم و با دردسر میتونم بگیرم, از الان برای گرفتنش اقدام کنم و بدم ترجمه اشکال داره؟ چون من تا بخوام مراحل اداری رو طی کنم و امضا بگیرم و برم صندوق بازنشتگی نامه بگیرم کلی طول میکشه و ممکنه ظرفیت پر بشه! بطور کلی نامه سابقه کار چه مدت قبلتر گرفته بشه قابل قبوله؟
    ممنون

پیش فرض پاسخ : چگونگی پر کردن فرمهای مهاجرتی و آماده سازي مدارك (مرحله تشکیل پرونده برای کبک)

با سلام مجدد و خسته نباشید خدمت دوستان:
    من در حال حاضر در حال پر کردن فرم ها هستم به قسمت 13 فرم A-0520-AA رسیدم در این قسمت اون طوری که من فهمیدم باید ریز تمام کار هایی که در طول 5 سال انجام میدادیم رو بنویسم فقط یه مشکلی برای من هست، من یه نامه کلی که پست من تو اون شرکت هست رو ازشون تونستم بگیرم اما چون از اول سال از اونجا اومدم بیرون اگه دوباره ازشون تقاضا کنم شرح کامل ریز کارام رو بهم بدن امکانش نیست
    ، ایا همون نامه کلی کفایت میکنه که به عنوان گواهی کار به پستم اشاره کرده تو شرکت یا اینکه باید برم التماس درخواستشون کنم که بعید میدونم جواب بده.
    ممنون میشم سوالمو جواب بدین
    با تشکر.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad_m نمایش پست ها
    با سلام و احترام,
    من دوتا سوال دارم: 1-توی فرم تمکن مالی جایی که داریم تعهد میدیم که به اندازه فلان مبلغ توانایی مالی داریم دقیقا مبلغ داخل جدول برای دونفر رو بنویسم یا حدودا پولی که بطور واقعی همراه خواهیم داشت؟
    2- با توجه به اینکه من برای گرفتن بیمه و سابقه کار مشکل دارم و با دردسر میتونم بگیرم, از الان برای گرفتنش اقدام کنم و بدم ترجمه اشکال داره؟ چون من تا بخوام مراحل اداری رو طی کنم و امضا بگیرم و برم صندوق بازنشتگی نامه بگیرم کلی طول میکشه و ممکنه ظرفیت پر بشه! بطور کلی نامه سابقه کار چه مدت قبلتر گرفته بشه قابل قبوله؟
    ممنون
    1- دقیقا همومن مبلغ جدول رو بنویسید.
    2- هرچی جدیدتر باشه بهتره. ولی خوب اگه اون مقدار ماهی رو که باهاش امتیازتون رو میگیرید پوشش میده، مهم نیست.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mollamohseni نمایش پست ها
    با سلام مجدد و خسته نباشید خدمت دوستان:
    من در حال حاضر در حال پر کردن فرم ها هستم به قسمت 13 فرم A-0520-AA رسیدم در این قسمت اون طوری که من فهمیدم باید ریز تمام کار هایی که در طول 5 سال انجام میدادیم رو بنویسم فقط یه مشکلی برای من هست، من یه نامه کلی که پست من تو اون شرکت هست رو ازشون تونستم بگیرم اما چون از اول سال از اونجا اومدم بیرون اگه دوباره ازشون تقاضا کنم شرح کامل ریز کارام رو بهم بدن امکانش نیست
    ، ایا همون نامه کلی کفایت میکنه که به عنوان گواهی کار به پستم اشاره کرده تو شرکت یا اینکه باید برم التماس درخواستشون کنم که بعید میدونم جواب بده.
    ممنون میشم سوالمو جواب بدین
    با تشکر.
    ببینید توی چک لیست میگه علاوه بر سمت، باید شرح کار هم بنویسید. به نظر من این قضیه رو الان با شرکتتون حل کنید خیلی بهتره تا اینکه بخواهید با کبکی ها سر این مساله به مشکل بخورید.:
    Each work attestation or certificate must be printed on company letterhead and
    contain the following information:
    – job duration (start date and end date of the job);
    – number of hours worked per week;
    positions that you held and the period during which you held each position;
    brief description of tasks;
    – contact information for the employer (including phone number);
    – name of the signatory written in block letters;
    – signature of the signatory and date.

با سلام مجدد:
    اگر امکان پذیر هست به یه سوال دیگه من هم پاسخ بدین در حال حاضر من در قسمت 17 و 18 فرم A-0520-AA هستم
    1- با توجه به این سوال
    > In which city or region of Québec do you plan to live اون طوری که من فهمیدم میگه در چه شهر یا منطقه کبک قصد زندگی کردن دارین چونکه برادر من در حال حاضر منترال زندگی میکنهمنم بزنم منترال بهتر نیست؟
    2-
    > Intended profession in Québec این سوالو چطور میتونم جواب بدم با توجه به اینکه رشته من دکترا دامپزشکی هست و امتیازشم صفر محسوب میشه و تمام ثوابق کاریم هم مربوط به این رشته هست یعنی من به غیر از این کار کار دیگه ای رو تخصص ندارم به نظرتون چی میتونم بنویسم تو این قسمت؟
    ممنون میشم راهنماییم کنین.

Junior Member

دوستان می بخشید اگر اینحا می پرسم: مگر کبک باز شده؟ که دوستان دارن فرم پر می کنن؟ من از یک دفتر مهاجرت پرسیدم گفتن باز نشده و احتمالا اکتبر باز بشه.
    میشه راهنمایی کنید. سپاسگزارم

Junior Member

سلام مجدد به دوستان
    من برای نامه اشتغال به کار کمی مشکل دارم. شرکت ما چون دولتیه ، میگه به دلیل حفاظتی شاید نتونیم چنین نامه ای بدیم. البته من بهشون گفتم که به وزارت امور خارجه میخوام و اونا کمی حساس شدند. زنگ زدم به یه دار الترجمه، گفتش باید بنویسن " اداره کل اسناد و دارالترجه قوه قضاِییه" . من پست های قبلی را که خوندم، دیدم بعضی از دوستان نیز چنین مشکلی داشتند، ولی راه حلهایی که داده شد را خوب متوجه نشدم . نوشته بودند که شما نامه ای که میگیری را بگو بنویسن به یک ارگان دیگه تو ایران مثلا بانک، خود دار الترجه درستش میکنه..... . به نظرتون الان باید چیکار کنم ؟؟؟کمکم کنید. خصوصا کسانی که این مشکل من را داشتند و این مسیر را طی کردند.
    ممنون از دوستان گلم

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mollamohseni نمایش پست ها
    با سلام مجدد:
    اگر امکان پذیر هست به یه سوال دیگه من هم پاسخ بدین در حال حاضر من در قسمت 17 و 18 فرم A-0520-AA هستم
    1- با توجه به این سوال
    > In which city or region of Québec do you plan to live اون طوری که من فهمیدم میگه در چه شهر یا منطقه کبک قصد زندگی کردن دارین چونکه برادر من در حال حاضر منترال زندگی میکنهمنم بزنم منترال بهتر نیست؟
    2-
    > Intended profession in Québec این سوالو چطور میتونم جواب بدم با توجه به اینکه رشته من دکترا دامپزشکی هست و امتیازشم صفر محسوب میشه و تمام ثوابق کاریم هم مربوط به این رشته هست یعنی من به غیر از این کار کار دیگه ای رو تخصص ندارم به نظرتون چی میتونم بنویسم تو این قسمت؟
    ممنون میشم راهنماییم کنین.
    1- خیلی هم خوبه. چه ایرادی داره
    2- همون رشته ای رو که دارید باهاش اپلای میکنید بزنید.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط AMIRFX نمایش پست ها
    دوستان می بخشید اگر اینحا می پرسم: مگر کبک باز شده؟ که دوستان دارن فرم پر می کنن؟ من از یک دفتر مهاجرت پرسیدم گفتن باز نشده و احتمالا اکتبر باز بشه.
    میشه راهنمایی کنید. سپاسگزارم
    حیر باز نشده. اول اکتبر باز میشه.
    دوستان ما در حال آماده سازی مدارکشون بر اساس آخرین فرم ها هستند و آخرین فرم ها رو از طریق سایت کبک گرفتند و پر میکنند. ممکنه بعدا همین فرم ها رو بخواند و ممکن هم هست که فرمها عوض بشه و یا اصلا فرم های آنلاین وجود داشته باشه.
    ولی در هر صورت پر کردن فرمها یک دید کلی به بچه ها میده و حد اقلش اینه که مواردی رو که ممکنه بعدا در فرمهاشون باهاش برخورد کنن رو از الان باهش آشنا میشند.

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud78 نمایش پست ها
    سلام مجدد به دوستان
    من برای نامه اشتغال به کار کمی مشکل دارم. شرکت ما چون دولتیه ، میگه به دلیل حفاظتی شاید نتونیم چنین نامه ای بدیم. البته من بهشون گفتم که به وزارت امور خارجه میخوام و اونا کمی حساس شدند. زنگ زدم به یه دار الترجمه، گفتش باید بنویسن " اداره کل اسناد و دارالترجه قوه قضاِییه" . من پست های قبلی را که خوندم، دیدم بعضی از دوستان نیز چنین مشکلی داشتند، ولی راه حلهایی که داده شد را خوب متوجه نشدم . نوشته بودند که شما نامه ای که میگیری را بگو بنویسن به یک ارگان دیگه تو ایران مثلا بانک، خود دار الترجه درستش میکنه..... . به نظرتون الان باید چیکار کنم ؟؟؟کمکم کنید. خصوصا کسانی که این مشکل من را داشتند و این مسیر را طی کردند.
    ممنون از دوستان گلم
    بارها گفته شده که فرقی نمیکنه خطاب به کجا باشه. خطاب به هیچ جا یا هر جایی میتونه باشه. رو این قضیه هیچ حساسیتی وجود نداره.
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.
    فایل راهنمای آپدیت قبل از CSQ
    فایل راهنمای فدرال بعد از CSQ

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)