صفحه 658 از 723 نخستنخست ... 158558608648649650651652653654655656657658659660661662663664665666667668708 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,571 تا 6,580 , از مجموع 7221

موضوع: چگونگی پر کردن فرمهای مهاجرتی و آماده سازي مدارك (مرحله تشکیل پرونده برای کبک)

Member leo1980a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پرستارى ، دانشگاه شهيد بهشتى

پیش فرض پاسخ : چگونگی پر کردن فرمهای مهاجرتی و آماده سازي مدارك (مرحله تشکیل پرونده برای کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط herati نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون، یعنی خانم بنده که دیپلم فنی و حرفه داره باید ریز نمراتش ترجمه بشه؟ میتونین لینک منبع این خبر رو برام بزارین ؟
    لينكى ندارم بذارم براتون. اين رو از صحبتهاى مديريت محترم فروم نقل كردم. هرچند برخى دوستان ريز نمرات ديپلمشون رو هر رشته اى كه بودن ترجمه كردن.
    رشته پرستارى( ١٢ امتيازى) ، متأهل، مجموع امتيازات ٦٠ بدون مدرك زبان فرانسه،،سابميت: ١٣ژوئن ٢٠١٦، دريافت ايميل شروع بررسى پرونده و دريافت رفرنس نامبر:١٥ ژوئن ٢٠١٦
    براى برخى افراد بن بست وجود ندارد، يا راهى خواهند يافت يا راهى خواهند ساخت.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

پیش فرض پاسخ : چگونگی پر کردن فرمهای مهاجرتی و آماده سازي مدارك (مرحله تشکیل پرونده برای کبک)

سلام
    دوستان لطف کنید پاسخ این سوال را هم بفرمایید.
    سازمانی که من در اون اشتغال به کار دارم به هیچ عنوان شرح وظایف همراه با گواهی شغلی نمیده. البته حکم کارگزینی که سمت و مدت سابقه کار در اون مشخص شده را میدن. رشته تحصیلی بنده مهندسی کامپیوتر و لیسانسم را ده سال پیش گرفتم.
    1. با توجه به اینکه از زمان اخذ آخرین مدرک تحصیلیم یعنی کارشناسی ارشد همین رشته کمتر از چهار سال میگذره، آیا برای گرفتن امتیاز رشته اصلا نیازی به گرفتن گواهی اشتغال دارم؟
    2. در هر صورت آیا به پست هنرآموز کامپیوتر یعنی مدرس دروس کامپیوتر در هنرستانها امتیاز رشته کامپیوتر تعلق میگیره؟
    3. به پست کارشناس مسئول فناوری اطلاعات آیا این امتیاز تعلق میگیره؟

من در فوروم جستجو کردم برای فرم regulated یا نظام مند A-0527-JA پاسخم رو پیدا نکردم
    میخوام بدونم عنوان Engineer که اومده برای هر مهندسی صدق میکنه مانند مهندس مکانیک، مهندس کامپیوتر و ... همه باید امضاء کنن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mike_Romeo نمایش پست ها
    من در فوروم جستجو کردم برای فرم regulated یا نظام مند A-0527-JA پاسخم رو پیدا نکردم
    میخوام بدونم عنوان Engineer که اومده برای هر مهندسی صدق میکنه مانند مهندس مکانیک، مهندس کامپیوتر و ... همه باید امضاء کنن؟
    بله دیگه
    نگاه کنید تو صفحه دوم نوشته Engineer
    متاهل، رشته 16 امتیازی، 6 امتیاز انگلیسی (آیلتس) - مجموع امتیاز کبک: 71 - ارسال مدارک: 7 نوامبر 2015، دریافت مدارک توسط اداره مهاجرت: 11نوامبر 2015 - دریافت ایمیل ریجکت پرونده به دلیل یک روز دیر رسیدن : 1 دسامبر 2015

دوستان سلام
    برای ثبت نام آنلاین آیا لازم هست گواهی اشتغال به کار بگیریم؟

Member leo1980a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پرستارى ، دانشگاه شهيد بهشتى

نقل قول نوشته اصلی توسط Student1000 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    برای ثبت نام آنلاین آیا لازم هست گواهی اشتغال به کار بگیریم؟
    هنوز هيچ جزئياتى اعلام نشده. احتمال زياد بله.
    رشته پرستارى( ١٢ امتيازى) ، متأهل، مجموع امتيازات ٦٠ بدون مدرك زبان فرانسه،،سابميت: ١٣ژوئن ٢٠١٦، دريافت ايميل شروع بررسى پرونده و دريافت رفرنس نامبر:١٥ ژوئن ٢٠١٦
    براى برخى افراد بن بست وجود ندارد، يا راهى خواهند يافت يا راهى خواهند ساخت.

Junior Member

سلام، همسره من میخواهد اغدام کند (main applicant)، وخودش سابقه کار دارد، و امتیازش از من بالاتر است. به عنوانه همراه ظاهرا سابقه کار من امتیازی برای او نمیارد، ممنون میشم راهنمایم کنید که اگر من در فرم , سابقه کارم نگذارم ، مشکلی پیش میاید؟ (Question 21. App form A-1520-AA). ممنون از وقتتون

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mpehsan نمایش پست ها
    سلام، همسره من میخواهد اغدام کند (main applicant)، وخودش سابقه کار دارد، و امتیازش از من بالاتر است. به عنوانه همراه ظاهرا سابقه کار من امتیازی برای او نمیارد، ممنون میشم راهنمایم کنید که اگر من در فرم , سابقه کارم نگذارم ، مشکلی پیش میاید؟ (Question 21. App form A-1520-AA). ممنون از وقتتون
    اگر رشته شما امتیاز داشته باشه و از مدرکتون بیش از 5 سال گذشته باشه، برای اینکه از امتیاز رشتتون استفاده کنید، مجبورید 1 سال سابقه کار مرتبط در 5 سال گذشته ارایه کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    COMPUTER SOFTWARE ENGINEERING

سلام در فرم A0520 قسمت 12 جدول پایین جایی که عنوان ستونهاش
    year diploma obtained/ specialzation / primary language of instraction

آیا پرکردنش نیازی هست ؟ و اگر هست چی باید پر بشه ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    COMPUTER SOFTWARE ENGINEERING

نقل قول نوشته اصلی توسط shimaes نمایش پست ها
    سلام
    لطفا جواب منو بدین من خیلی استرس گرفتم
    دالترجمه مدرک من رو لیسانس نرم افزار کامپیوتر ترجمه کرده کلمه مهندس یا علوم ننوشته می خوام ببینم درسته بازم؟؟؟
    اگه مدرکتون مهندسی کامپیوتره نه درست نیست برید به دالترجمه و این اشتباه یا هر اشتباهی دیگه ای اعم از تاریخ یا دیکته اشتباه داشت دارلترجمه موظفه بدون هزینه اصلاح کنه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)