صفحه 1 از 723 123456789101151101501 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 7221

موضوع: چگونگی پر کردن فرمهای مهاجرتی و آماده سازي مدارك (مرحله تشکیل پرونده برای کبک)

Senior Member Afshin.o آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Knt. University

پیش فرض چگونگی پر کردن فرمهای مهاجرتی و آماده سازي مدارك (مرحله تشکیل پرونده برای کبک)

دوستان این تاپیک در راستای تقسیم بندی موضوعات مختلف مهاجرت به کبک در تاپیکهای مختلف جهت جلوگیری از شلوغی تاپیک اصلی ایجاد شده است.
    سوالات در مورد نحوه پر کردن فرمها اینجا پاسخ داده خواهند شد.

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

پیش فرض پاسخ : نحوه پر کردن فرمهای مهاجرتی - کبک

کاربران محترم فقط سوالات و اشکالات خود را در مورد نحوه پر کردن فرمها در این تاپیک مطرح نمایید ارسالهای نامرتبط طبق قوانین فروم حذف خواهند شد
    ممنون

مشاور این تاپیک آقایان Afshin.o و keyhan

فرم اصلی

اطلاعات تکمیلی از ویکی کبک ببینید
    ویرایش توسط Artin Raad : July 31st, 2010 در ساعت 11:26 AM

Junior Member

سلام . ممنون از این که این تاپیک رو شروع کردید.
    سوال من در مورد پر کردن فرم های کبک اینه که آیا جاهایی که applicable نیست رو بایدخالی بزاریم یا NA بنویسیم؟؟؟؟ چون من قبلا توی فرم های فدرال دیده بودم که هیچ جا رو نباید خالی بزاریم! ممنون پیشاپیش!

نقل قول نوشته اصلی توسط atefehh نمایش پست ها
    سلام . ممنون از این که این تاپیک رو شروع کردید.
    سوال من در مورد پر کردن فرم های کبک اینه که آیا جاهایی که applicable نیست رو بایدخالی بزاریم یا NA بنویسیم؟؟؟؟ چون من قبلا توی فرم های فدرال دیده بودم که هیچ جا رو نباید خالی بزاریم! ممنون پیشاپیش!
    با اجازه آقا Afshin
    درسته باید N/A بگذارید. و برای هر جدولی که برای شما applicable نیست فقط تو خونه اول بنویسید کافیه و لازم نیست همه رو با N/A پر کنید.

در قسمت 3 یعنی آدرس ، APP یعنی چی ؟Number Street App. City Province / Region Postal code Country
    و قسمت 4 فقط مین باید پر کنه و همراه ( شوهر ) نمیخواد پر کنه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی کاربردی - دانشگاه اراک

با سلام
    یک سئوال در مورد قسمت 6 فرم ها داشتم.یه توضیح مختصر بدم :ما هنوز پرونده فدرالو کنسل نکردیم و داریم نامه برای سفارت می زنیم که چون در کبک کار برای رشته ما بهتر پیدا می شه می خواهیم پرونده رو ببندیم و از طریق کبک اقدام کنیم .فایل فدرال ما بسته نشده و در قسمت انتظار هستیم که با این نامه می خواهیم ببندیم.
    حالا سئوال من اینه که در این قسمت من خودم توضیح بدم که ما خودمون پرونده رو می خواهیم ببندیم یا بستیم.چون مواردی که داره در مورد قبول شدن و رد شدن و منتظر بودن برای نتیجه هستش و چیزی در مورد بستن توسط متقاضی نداره.
    و سئوال دوم هم اینه که اگه تا موقع مصاحبه پرونده رو نبستیم ،می تونیم دوباره فرمهارو پر کنیم و ببریم و وضعیت بستن پرونده رو توش اصلاح کنیم.

رشته و دانشگاه

Apt همون آپارتمان هست. شماره واحد (طبقه) رو ذکر بفرمائید.

- لازم نیست ولی اگر پر هم کنید موردی نیست. در توضیح ذکر شده که مین اپلیکنت باید کلیه Family members رو ذکر کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط livan_58 نمایش پست ها
    در قسمت 3 یعنی آدرس ، APP یعنی چی ؟Number Street App. City Province / Region Postal code Country
    و قسمت 4 فقط مین باید پر کنه و همراه ( شوهر ) نمیخواد پر کنه؟

رشته و دانشگاه

شما در حال حاضر منتظر تصمیمگیری سفارت کانادا هستید پس تیکشو بزنید حالا اگر میخواهید کنسلش کنید میتونید تو کاورلتر بنویسید و یا روز مصاحبه به آفیسر توضیح بدید. توی فرم اپلیکیشن جائی برای اعلام تصمیمات شما نیست.
    شما میتونید فرمهاتون رو تا مصاحبه آپدیت کنید ولی خوب پیشنهاد میشه تصمیمتون رو زودتر بگیرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط غزال نمایش پست ها
    با سلام
    یک سئوال در مورد قسمت 6 فرم ها داشتم.یه توضیح مختصر بدم :ما هنوز پرونده فدرالو کنسل نکردیم و داریم نامه برای سفارت می زنیم که چون در کبک کار برای رشته ما بهتر پیدا می شه می خواهیم پرونده رو ببندیم و از طریق کبک اقدام کنیم .فایل فدرال ما بسته نشده و در قسمت انتظار هستیم که با این نامه می خواهیم ببندیم.
    حالا سئوال من اینه که در این قسمت من خودم توضیح بدم که ما خودمون پرونده رو می خواهیم ببندیم یا بستیم.چون مواردی که داره در مورد قبول شدن و رد شدن و منتظر بودن برای نتیجه هستش و چیزی در مورد بستن توسط متقاضی نداره.
    و سئوال دوم هم اینه که اگه تا موقع مصاحبه پرونده رو نبستیم ،می تونیم دوباره فرمهارو پر کنیم و ببریم و وضعیت بستن پرونده رو توش اصلاح کنیم.

Junior Member

سلام به همه. تنها عکسی که باید در زمان ارسال اولیه مدارک بفرستیم توی فرم اصلی همون جاییه که نوشته Date order received ?
    در ضمن عکسی که الان می فرستیم با 6 تا عکسی که بعدا باید برای فدرال بفرستیم لزوما باید متفاوت باشن یا نه؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

نقل قول نوشته اصلی توسط atefehh نمایش پست ها
    سلام به همه. تنها عکسی که باید در زمان ارسال اولیه مدارک بفرستیم توی فرم اصلی همون جاییه که نوشته Date order received ?
    در ضمن عکسی که الان می فرستیم با 6 تا عکسی که بعدا باید برای فدرال بفرستیم لزوما باید متفاوت باشن یا نه؟
    سلام
    عکس های فدرال باید
    1- اخیرا گرفته شده باشد پس قاعدتا عکس هایی که الان ارسال میکنید مورد قبول نیست سعی کنید قبل از مصاحبه بگیرید
    2-باید با عکس پاس متفاوت باشند
    3-3.5 در 4.5 بوده و زمینه کاملا سفید باشد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)