صفحه 2 از 723 نخستنخست 12345678910111252102502 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 7221

موضوع: چگونگی پر کردن فرمهای مهاجرتی و آماده سازي مدارك (مرحله تشکیل پرونده برای کبک)

پیش فرض پاسخ : نحوه پر کردن فرمهای مهاجرتی - کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط atefehh نمایش پست ها
    سلام . ممنون از این که این تاپیک رو شروع کردید.
    سوال من در مورد پر کردن فرم های کبک اینه که آیا جاهایی که applicable نیست رو بایدخالی بزاریم یا NA بنویسیم؟؟؟؟ چون من قبلا توی فرم های فدرال دیده بودم که هیچ جا رو نباید خالی بزاریم! ممنون پیشاپیش!
    اگر فرم های با فرمت انگلیسی را پر می کنید NA بنویسید و اگه فرم های با فرمت فرانسه را پر می کنید S.O بنویسید
    ویکی مهاجرت به کبک
    فایل نامبر: 2010/01/12 *** ایمیل مصاحبه:2010/05/16 *** مصاحبه:2010/07/19 *** ف.ن.فدرال:2010/07/21***آپدیت:2013/04/25***رسیدن آپدیت به پاریس:2013/06/20***مدیکال:2013/07/25***رسیدن مدیکال به پاریس:2013/08/02***بالاخره پاس ریکوئست: 8 اكتبر 2013

Junior Member

سلام
    سوال 4 فرم اصلی رو یک بار که من پر میکنم اسم دخترم و همسرم رو بنویسم یکبار هم که همسرم پر میکنه اسم من و دخترم رو بنویسه؟درسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط maryan نمایش پست ها
    سلام
    سوال 4 فرم اصلی رو یک بار که من پر میکنم اسم دخترم و همسرم رو بنویسم یکبار هم که همسرم پر میکنه اسم من و دخترم رو بنویسه؟درسته؟
    بله دقیقا. لطفا وقتی بابت پر کردن یک فرم سوالی دارید ، شماره فرم را ذکر کنید مثلا A-0520-AA
    اینطوری راحت تر می توان کمکتان کرد
    موفق باشید
    ویکی مهاجرت به کبک
    فایل نامبر: 2010/01/12 *** ایمیل مصاحبه:2010/05/16 *** مصاحبه:2010/07/19 *** ف.ن.فدرال:2010/07/21***آپدیت:2013/04/25***رسیدن آپدیت به پاریس:2013/06/20***مدیکال:2013/07/25***رسیدن مدیکال به پاریس:2013/08/02***بالاخره پاس ریکوئست: 8 اكتبر 2013

Junior Member

سلام به همه. تنها عکسی که باید در زمان ارسال اولیه مدارک بفرستیم توی فرم اصلی همون جاییه که نوشته Date order received ?
    در ضمن عکسی که الان می فرستیم با 6 تا عکسی که بعدا باید برای فدرال بفرستیم لزوما باید متفاوت باشن یا نه؟
    نخیر شما اینجا چیزی فک نکنم باید بچسبونی شما آخر فرم فوتوگراف داره باید منگنه کنی
    لطفا دوستان یا جواب ندن یا اینکه بقیه رو با جوابهاشون گمراه نکنن جوری جواب داده نشه که صرفا جنبه رفع تکلیف داشته باشه

Senior Member Afshin.o آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Knt. University

نقل قول نوشته اصلی توسط guilty نمایش پست ها
    نخیر شما اینجا چیزی فک نکنم باید بچسبونی شما آخر فرم فوتوگراف داره باید منگنه کنی
    لطفا دوستان یا جواب ندن یا اینکه بقیه رو با جوابهاشون گمراه نکنن جوری جواب داده نشه که صرفا جنبه رفع تکلیف داشته باشه
    سلام به همه. تنها عکسی که باید در زمان ارسال اولیه مدارک بفرستیم توی فرم اصلی همون جاییه که نوشته Date order received ?
    در ضمن عکسی که الان می فرستیم با 6 تا عکسی که بعدا باید برای فدرال بفرستیم لزوما باید متفاوت باشن یا نه؟
    جوابی که به این سوال داده شده بود البته گمراه کننده هم نبود ولی کامل هم نبود.

بعد از بند 17 قسمتی هست تحت عنوان PHOTOGRAPH که عکس متقاضی اصلی و همراهان چسبانده میشود.
    عکس فدال-6 عدد- رو تقریبا 8 ماه بعد باید بفرستید پس باید مجددا گرفته بشه.

Member navid_italy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک - آزاد

نمیدونم میتونم اینجا این سوالا بپرسم یا نه،
    آقا من موندم امتیاز زبان فرانسه و انگلیسیا تو فرم application چند بزنم !
    یکی هست که راهنمایی کنه ؟ کلا من از فرانسه 6 یا 7 میخوام، از انگلیسی 5

Senior Member Afshin.o آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Knt. University

شما پرسيدي ماهم راهنمائيت ميكنيم به ويكي. لينكش تو امضاي من هست. اونجا جدولش موجوده.
    نقل قول نوشته اصلی توسط navid_italy نمایش پست ها
    نمیدونم میتونم اینجا این سوالا بپرسم یا نه،
    آقا من موندم امتیاز زبان فرانسه و انگلیسیا تو فرم application چند بزنم !
    یکی هست که راهنمایی کنه ؟ کلا من از فرانسه 6 یا 7 میخوام، از انگلیسی 5

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی

سلام
    در حال حاضر یک بچه دارم وخانم من بارداره حال نمی دونم باید بگم 2 بچه دارم یا نه چون از طرفی باپرداخت 150 دلار هزینه بیشتر می تونم از 4 امتیاز بیشتر استفاده کنم واز طرف دیگرچون بدنیا نیامده نه مدارک سجلی داره نه عکس لطفا در صورتیکه پاسختان منفی است بفرمایید بعدا در طول مراحل رسیدگی یا مصاحبه که بچه به امید خدا بدنیا آمده می تونم از امتیازش استفاده کنم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alilava نمایش پست ها
    سلام
    در حال حاضر یک بچه دارم وخانم من بارداره حال نمی دونم باید بگم 2 بچه دارم یا نه چون از طرفی باپرداخت 150 دلار هزینه بیشتر می تونم از 4 امتیاز بیشتر استفاده کنم واز طرف دیگرچون بدنیا نیامده نه مدارک سجلی داره نه عکس لطفا در صورتیکه پاسختان منفی است بفرمایید بعدا در طول مراحل رسیدگی یا مصاحبه که بچه به امید خدا بدنیا آمده می تونم از امتیازش استفاده کنم ؟
    در حال حاضر باید بنویسید که یک بچه دارید و پس از اینکه به امید خدا بچه دومتون به دنیا امد بایستی حداکثر ظرف یک ماه به دمشق اطلاع دهید که صاحب بچه دوم شده اید (روی پاکت حتما شماره فایل نامبرتان را ذکر کنید) البته در ان موقع بایستی 150 دلار را واریز و ترجمه شناسنامه بچه و خود و همسرتان را مجددا بفرستید. که مشخصات بچه در دو شناسنامه والدین باشد.
    ویکی مهاجرت به کبک

Member navid_italy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک - آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط Afshin.o نمایش پست ها
    شما پرسيدي ماهم راهنمائيت ميكنيم به ويكي. لينكش تو امضاي من هست. اونجا جدولش موجوده.
    افشین جان ویکی سر زدم، چیزی از جدولا دستگیرم نشد.
    قربونت اینا بگو من چند بزنم: کلا من از فرانسه 6 یا 7 میخوام، از انگلیسی 5

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)