صفحه 3 از 723 نخستنخست 1234567891011121353103503 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 7221

موضوع: چگونگی پر کردن فرمهای مهاجرتی و آماده سازي مدارك (مرحله تشکیل پرونده برای کبک)

پیش فرض پاسخ : نحوه پر کردن فرمهای مهاجرتی - کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط navid_italy نمایش پست ها
    افشین جان ویکی سر زدم، چیزی از جدولا دستگیرم نشد.
    قربونت اینا بگو من چند بزنم: کلا من از فرانسه 6 یا 7 میخوام، از انگلیسی 5
    دوست عزیز اگر در جدول فوق دقت کنی برای گرفتن امتیاز مثلا 6 شما باید از صحبت کردن عدد 4 که معادل 2امتیاز هست بزنید و از فهمیدن یا شنیدن عدد 5 که معادل 4 امتیاز هست بزنید اینجوری جمعا 6 امتیاز میگیرید
    خیلی راحت میتونید از جدول مابقی امتیاز ها را حساب کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شيمي

سلام
    من سارا هستم تازه دارم براي كبك اقدام ميكنم ممنون ميشم كسي بتونه به من كمك كنه تا فرمها پر كنم.
    چند تا سئوال در مرد پر كردن فرم دارم:
    1-من از IELTS نمره IELTS 6 listening و 6.5 speaking دارم توي فرم براي speaking سطح 9 و براي listening سطح8 انتخاب كنم درسته؟
    2- ضمن مدرك فرانسه ندارم ولي دارم كلاس ميرم خصوصي كتاب cafe creme و كانون ؤبان كتاب reflet حالا چه سطحي علامت بزنم توي فرم؟
    3- فوق ليسانس شيمي دارم ولي توي ليست مشاغل ليسانس شيمي هست 12 امتياز داره بايد همينو حساب كنم؟
    4- DVS و DCS توي ليست مشاغل يعني چي؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saraaa نمایش پست ها
    سلام
    من سارا هستم تازه دارم براي كبك اقدام ميكنم ممنون ميشم كسي بتونه به من كمك كنه تا فرمها پر كنم.
    چند تا سئوال در مرد پر كردن فرم دارم:
    1-من از IELTS نمره IELTS 6 listening و 6.5 speaking دارم توي فرم براي speaking سطح 9 و براي listening سطح8 انتخاب كنم درسته؟
    2- ضمن مدرك فرانسه ندارم ولي دارم كلاس ميرم خصوصي كتاب cafe creme و كانون ؤبان كتاب reflet حالا چه سطحي علامت بزنم توي فرم؟
    3- فوق ليسانس شيمي دارم ولي توي ليست مشاغل ليسانس شيمي هست 12 امتياز داره بايد همينو حساب كنم؟
    4- DVS و DCS توي ليست مشاغل يعني چي؟
    در مورد سوال اول درست انتخاب کردید
    به توانایی زبان شما بستگی داره و تعداد درسی که خوندید و ساعت شرکت در کلاس و زمانی که تا دعوت به مصاحبه می تونید برای فرانسه اختصاص بدید
    یه دوازده امتیاز هم از فوق لیسانس میگیرید
    DCS : Diploma of Collegial Studies
    DVS : Diploma of Vocational Studies
    ویکی مهاجرت به کبک
    فایل نامبر: 2010/01/12 *** ایمیل مصاحبه:2010/05/16 *** مصاحبه:2010/07/19 *** ف.ن.فدرال:2010/07/21***آپدیت:2013/04/25***رسیدن آپدیت به پاریس:2013/06/20***مدیکال:2013/07/25***رسیدن مدیکال به پاریس:2013/08/02***بالاخره پاس ریکوئست: 8 اكتبر 2013

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شيمي

مرسي از راهنماييتون

در مورد سئوال 2 خوب متوجه نشدم من الان ميخوام فرم پر كنم چي امتيازي از 0 تا 12 بدم؟
    كلاس خصوصي ترم2 هستم و كانون زبان هم ترم 1 هستم
    نيازي هست از كانون زبان گواهي بگيرم كه مشغول به گذراندن دوره زبان فرانسه هستم؟

مرسي از راهنماييتون

در مورد سئوال 2 خوب متوجه نشدم من الان ميخوام فرم پر كنم چي امتيازي از 0 تا 12 بدم؟
    ویکی رو بخون، بیشتر جوابهات اونجا هست و سطح هم توی جدول مشخص است، گواهی هم روز مصاحبه ببری ضرر نداره ولی مدرک تلقی نمیشه مثل tef نیست

Senior Member Afshin.o آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Knt. University

سلام و خوش آمديد
    اول اينكه خوشبختانه رشته شما ديمند هست و خيلي به امتياز زبان وابسته نيستيد.
    مصاحبتون نسبت به بقيه بچه ها زودتره و از زمان ارسال فرمها خيلي زمان براي زبان خوندن نداريد. پيشنهاد ميكنم شرايط كاملتون رو بنويسيد تا دقيقا بفهميم چند امتياز نياز داريد از فرانسه.
    انگليسي رو هم حتي ميتونيد هردوتاشو 9 بزنيد چون نيازي به ارائه مدرك نيست و شما به زبان انگليسي هم با آفيسر صحبت خواهيد كرد. با اين روش شما 1 امتياز بيشتر ميگيريد. البته اگر احتمال ويو شدنتون وجود داشته باشه بهتره كه آيلتستون رو بفرستيد.
    شرايط كاملتون رو تو تاپيك مشاوره بذاريد تا پيشنهاد كامل رو بتونيم بديم.
    مرسي از راهنماييتون

Member navid_italy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک - آزاد

دوستان یه سوال دیگه : اون فرمهایی که دستی پر میشه باید با رنگ خودکار خاصی پر بشه یا نه ؟؟
    و اینکه منی که مجردم، تو ی قسمتهایی که مربوط به همسر و فرزندانه تو فرم دستیا، باید N/A بزارم یا اینکه خالی هم بزارم قبوله ؟؟؟

با مشکی پر کنید.
    NA بگذارید.
    این تاپیک فقط 3 صفحه، و سوال شما حداقل 2 بار تو این 3 صفحه جواب داده شده

Member navid_italy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک - آزاد

شرمنده بخدا، فردا میخوام مدارکما بفرستم، اصن قاطی کردم، نمیدونم چیا بخونم !!!!!
    یه سوال دیگه: توی فرم تعهد مالی (A-0522-AO) من باید فقط قسمت Section B رو پر کنم یا Section C یا هر دوش ؟؟؟ !!!

نقل قول نوشته اصلی توسط navid_italy نمایش پست ها
    شرمنده بخدا، فردا میخوام مدارکما بفرستم، اصن قاطی کردم، نمیدونم چیا بخونم !!!!!
    یه سوال دیگه: توی فرم تعهد مالی (A-0522-AO) من باید فقط قسمت Section B رو پر کنم یا Section C یا هر دوش ؟؟؟ !!!
    دوست عزیز، اولا این عجله برای چیه؟ خب فردا نفرست، چند روز دیگه بفرست، تند تند اشتباه می کنی، بعدا پشیمون میشیا. جوابت همه موجوده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)