صفحه 378 از 723 نخستنخست ... 278328368369370371372373374375376377378379380381382383384385386387388428478 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,771 تا 3,780 , از مجموع 7221

موضوع: چگونگی پر کردن فرمهای مهاجرتی و آماده سازي مدارك (مرحله تشکیل پرونده برای کبک)

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

پیش فرض پاسخ : چگونگی پر کردن فرمهای مهاجرتی و آماده سازي مدارك (مرحله تشکیل پرونده برای کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط Rmin55 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان کسی میدونه امتیاز مدرک فوق دیپلم ( مثلاٌ IT) چند میشه؟ جائی خوندم که فوق دیپلم رشته های 12 و 16 امتیازی 10 امتیاز میگیره ، ولی جای دیگری دیدم 8 شده و حتی بعضی ها میگن 6 میشه. من واقعاٌ ممنون میشم اگر اساتید جواب سئوال منو بدن.
    دوست عزیز
    این سبک امتیاز دهی برای رشته وجود نداره. شما اگر لیست رشته ها رو مطالعه بفرماید در ستون سمت چپ عنوان رشته نوشته شده و توی پرانتز جلوش مقطع موردنظر رو نوشته.

Bach لیسانس
    ACS دوره فنی حرفه ای
    DCS دوره دانشگاهی مثل فوق دیپلم
    Master's degree ارشد
    Doctorate دکترا

برای فوق دیپلم رشته it اگر سابقه کارتون(شرح وظایفتون) به noc رشته کامپیوتری که در لیست ۱۲ امتیازیها هست. بخوره ۱۲ امتیاز رو میگیرید.
    شما خودتون هم باید کمی سرچ بفرمایید.
    ویرایش توسط aidav : February 23rd, 2015 در ساعت 12:37 AM
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.
    فایل راهنمای آپدیت قبل از CSQ
    فایل راهنمای فدرال بعد از CSQ

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چگونگی پر کردن فرمهای مهاجرتی و آماده سازي مدارك (مرحله تشکیل پرونده برای کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط aidav نمایش پست ها
    دوست عزیز
    این سبک امتیاز دهی برای رشته وجود نداره. شما اگر لیست رشته ها رو مطالعه بفرماید در ستون سمت چپ عنوان رشته نوشته شده و توی پرانتز جلوش مقطع موردنظر رو نوشته.

Bach لیسانس
    ACS دوره فنی حرفه ای
    DCS دوره دانشگاهی مثل فوق دیپلم
    Master's degree ارشد
    Doctorate دکترا

برای فوق دیپلم رشته it اگر سابقه کارتون(شرح وظایفتون) به noc رشته کامپیوتری که در لیست ۱۲ امتیازیها هست. بخوره ۱۲ امتیاز رو میگیرید.
    شما خودتون هم باید کمی سرچ بفرمایید.
    مرسی از پاسختون ، ولی سئوال من در مورد امتیاز رشته نیست، در مورد امتیاز مدرک تحصیلی است. مثلاٌ لیسانس 10 امتیاز ، فوق لیسانس 12 امتیاز و ... میخوام بدونم امتیاز فوق دیپلم مثل لیسانس ثابت است یا بر اساس رشته متفاوت میباشد. مثلاٌ امتیاز مدرک ( نه رشته) فوق دیپلم حسابداری با فوق دیپلم عمران با فوق دیپلم IT چه تفاوتی دارد؟

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Rmin55 نمایش پست ها
    مرسی از پاسختون ، ولی سئوال من در مورد امتیاز رشته نیست، در مورد امتیاز مدرک تحصیلی است. مثلاٌ لیسانس 10 امتیاز ، فوق لیسانس 12 امتیاز و ... میخوام بدونم امتیاز فوق دیپلم مثل لیسانس ثابت است یا بر اساس رشته متفاوت میباشد. مثلاٌ امتیاز مدرک ( نه رشته) فوق دیپلم حسابداری با فوق دیپلم عمران با فوق دیپلم IT چه تفاوتی دارد؟
    فوق دیپلم ۶ امتیاز
    لطفا ویکی کبک را قبل از طرح هر سوالی مطالعه فرمایید.

سلام دوستان
    ببخشید می خواستم بپرسم این فرم Evaluation که تو سایت کبک هست درست کار میکنه؟آخه من بر اساس اطلاعاتی که تو ویکی داده شده امتیازم میخوره ولی تو این ابزارش میگه eligible نیستید،مشخصاتم اینه:
    سن خودم و همسرم 30
    خودم:فوق لیسانس برق،خانم: مهندسی کامپیوتر
    IELTS General 6
    سابقه کارم با بیمه: 4سال، خانمم سه سال
    مدیرعامل شرکت خودم از سال 87 تا الان
    بچه نداریم

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط rayanfarmad نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید می خواستم بپرسم این فرم Evaluation که تو سایت کبک هست درست کار میکنه؟آخه من بر اساس اطلاعاتی که تو ویکی داده شده امتیازم میخوره ولی تو این ابزارش میگه eligible نیستید،مشخصاتم اینه:
    سن خودم و همسرم 30
    خودم:فوق لیسانس برق،خانم: مهندسی کامپیوتر
    IELTS General 6
    سابقه کارم با بیمه: 4سال، خانمم سه سال
    مدیرعامل شرکت خودم از سال 87 تا الان
    بچه نداریم
    شما مطمئنید که گزینه کارگر ماهر رو انتخاب کردید؟ شاید خود اشتغالی رو انتخاب میکنید. دو تا گزینه داره
    رشته نفر اصلی: مهندسی عمران - ارسال مدارک: 27/جولای/2014- دریافت فایل نامبر کبک: 20 / سپتامبر/ 2014 - مدرک زبان انگلیسی: آیلتس 6 - رشته همسر: مهندسی کامپیوتر-مدرک زبان فرانسه: نفر اصلی(B2-B2) - نفر همراه(A2-A2)

سلام دوستان
    من شنیدم برای کبک اول April 2015 فرقی نمیکنه آیلتس جنرال باشه یا آکادمیک درسته؟
    1- من آیلتس Overall 6 دارم الان R:6,S:6.5,W:5 L:6، به نظرتون اوکی هست؟می تونم بفرستم ؟
    2- باید اصل مدک آیلتس رو بفرستم؟!! چون آخه یکی بیشتر که ندارم؟

ممنون

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rayanfarmad نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من شنیدم برای کبک اول April 2015 فرقی نمیکنه آیلتس جنرال باشه یا آکادمیک درسته؟
    1- من آیلتس Overall 6 دارم الان R:6,S:6.5,W:5 L:6، به نظرتون اوکی هست؟می تونم بفرستم ؟
    2- باید اصل مدک آیلتس رو بفرستم؟!! چون آخه یکی بیشتر که ندارم؟

ممنون
    بله قبول میکنند.
    باید اصلش رو بفرستید

Junior Member siamat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر نرم افزار-دانشگاه آزاد

سلام به دوستان محترم
    کد رشته مهندسی کامپیوتر نرم افزار رو کسی میدونه برای 2015 چی می شه ؟ لطفا کمک کنید .. ممنونم

Junior Member

با سلام
    یه سوال دارم ممنون میشم دوستان جواب بدن
    فرم های مربوط به سال 2015 توی ویکی کبک آپدیتش گذاشته میشه ؟
    یا اینکه باید بریم از یک سایت خاص دانلودش کنیم و اگر مکنه آدرس دقیقش رو هم لطف بکنید
    با تشگر

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط siamat نمایش پست ها
    سلام به دوستان محترم
    کد رشته مهندسی کامپیوتر نرم افزار رو کسی میدونه برای 2015 چی می شه ؟ لطفا کمک کنید .. ممنونم
    برای مهندسی کامپیوتر (البته اشاره ای به نرم افزار نکرده):
    B667 Computer Engineering (Bach
    برای گواهی شغلی هم به کدهای سایت NOC مراجعه کنید. به فراخور کاری که انجام میدید باید کد مروبط به رشته تون رو انتخاب کنید.
    رشته نفر اصلی: مهندسی عمران - ارسال مدارک: 27/جولای/2014- دریافت فایل نامبر کبک: 20 / سپتامبر/ 2014 - مدرک زبان انگلیسی: آیلتس 6 - رشته همسر: مهندسی کامپیوتر-مدرک زبان فرانسه: نفر اصلی(B2-B2) - نفر همراه(A2-A2)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)