صفحه 4 از 723 نخستنخست 123456789101112131454104504 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 7221

موضوع: چگونگی پر کردن فرمهای مهاجرتی و آماده سازي مدارك (مرحله تشکیل پرونده برای کبک)

Member navid_italy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک - آزاد

پیش فرض پاسخ : نحوه پر کردن فرمهای مهاجرتی - کبک

دوستان برای مرحله اول عکسی که attach میشه کافیه ؟؟؟ یا باید عکس اضافی هم بفرستیم ؟؟؟
    من که مجردم توی 4 تا فرم اولی که باید پر کنم و بفرستم فقط یه جا گفته عکس بچسبونم،پس یعنی کلا یه عکس واسه مرحله اول کافیه ؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

سلام من و همسرم ظرف 2-3 روز آینده مدارک رو میخوایم پست کنیم اما هنوز واسه سطح زبان فرانسه تو فرمها مرددیم خواهش میکنم راهنمایی کنید
    شرایطمون اینه : همسرم متقاضی اصلی فوق لیسانس شیمی کاربردی با 40 ماه سابقه کار و خودم لیسانس مهندسی مکانیک 6 امتیازی با 4سال و نیم سابقه بدون فرزند و امتیاز سن هر 2 حداکثر

برای همسرم بین جفت 5 از 12 و جفت 6 از 12 مرددیم و واسه خودم بین ، جفت 3 و جفت 4 از 12، علیرغم اینکه امتیازشون یکیه ولی ظاهرا تو نگاه آفیسر فرق داره ، راجع به انگلیسی هم خودم در حد 7 و 8 هستم ولی شنیدم که نباید بین سطح فرانسه و انگلیسی تفاوت زیاد باشه چون میگه حتما نمیخوای کبک بمونی...ضمنا خانمم کلاس عمومی ترم 3 است ولی خودم با توجه به ساعت کاریم نمیتونم کلاس برم فقط خونه باپیمسلر و نرم افزار کار میکنم ، مساله اینه که شیمی خیلی سریع به مصاحبه دعوت میشن و نگران سطح ادعایی هستم
    ممنون از راهنماییتون

Senior Member Afshin.o آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Knt. University

بله کفایت میکنه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط navid_italy نمایش پست ها
    دوستان برای مرحله اول عکسی که attach میشه کافیه ؟؟؟ یا باید عکس اضافی هم بفرستیم ؟؟؟
    من که مجردم توی 4 تا فرم اولی که باید پر کنم و بفرستم فقط یه جا گفته عکس بچسبونم،پس یعنی کلا یه عکس واسه مرحله اول کافیه ؟؟

Senior Member Afshin.o آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Knt. University

هیچ وقت به یه شیمیست نمیگن که میخوای جای دیگه بری و کبک نمونی. فراموش نکن که اونان که به شماها نیاز دارن. شما جوابت به آفیسر اینه که من زبان انگلیسیمز خوب بود دیدم کبک شیمیست میخواد پس فرانسه رو شروع کردم . نگران نباشید همون یطح پایینتر رو علامت بزنید. اگر راخت انگلیسی صحبت میکنید 9 بزنید چون اونها هم مودن شما بیشتر وقتتون به فرانسه میگذره و توقع بالائی از انگلیسیتون ندارن. پیشنهاد میشه خصوصی هم کار کنید و یا حسابی وقت بذارین چون زمان زیادی ندارین.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sepehr1208 نمایش پست ها
    سلام من و همسرم ظرف 2-3 روز آینده مدارک رو میخوایم پست کنیم اما هنوز واسه سطح زبان فرانسه تو فرمها مرددیم خواهش میکنم راهنمایی کنید
    شرایطمون اینه : همسرم متقاضی اصلی فوق لیسانس شیمی کاربردی با 40 ماه سابقه کار و خودم لیسانس مهندسی مکانیک 6 امتیازی با 4سال و نیم سابقه بدون فرزند و امتیاز سن هر 2 حداکثر

برای همسرم بین جفت 5 از 12 و جفت 6 از 12 مرددیم و واسه خودم بین ، جفت 3 و جفت 4 از 12، علیرغم اینکه امتیازشون یکیه ولی ظاهرا تو نگاه آفیسر فرق داره ، راجع به انگلیسی هم خودم در حد 7 و 8 هستم ولی شنیدم که نباید بین سطح فرانسه و انگلیسی تفاوت زیاد باشه چون میگه حتما نمیخوای کبک بمونی...ضمنا خانمم کلاس عمومی ترم 3 است ولی خودم با توجه به ساعت کاریم نمیتونم کلاس برم فقط خونه باپیمسلر و نرم افزار کار میکنم ، مساله اینه که شیمی خیلی سریع به مصاحبه دعوت میشن و نگران سطح ادعایی هستم
    ممنون از راهنماییتون

Junior Member

سلام
    کلی دعاتون کردیم.
    درسته این فرمهای که پر کردیم؟؟

فرم DCS < این فرم رو خودم وهمسرم پر کردم.
    ....Application for Select

فرم همسر این فرم رو خودم وهمسرم پر کردم.
    ...Declaration by spouse

فرم تمکن مالی < این فرم خودم پر کردم
    ...Contract Respecting

فرم 4 فرندان < این فرم پر نکردیم (چون فرزندامون زیر 18سال هستند)

سوالات
    1- فرم های بالا درسته که ما پر کردیم؟؟
    2-فرم های فدرال و چک لیست سوریه که الان لازم نیست پر کنم؟؟ (این مسله واقعا گیجم کرده)
    3- فرم فرزندان رو باید ما پر کنیم؟؟

منتظر جواب نامه هستیم
    ویرایش توسط shahabkh : December 11th, 2010 در ساعت 04:49 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

سلام مجدد چند سوال درباره پرکردن فرمها

1-در فرم DCS
    وقتی نفر همراه ، فرم را برای خودش پر میکند باید صفحه 5 را امضا کنه اما صفحات 6 و 7 در قسمتهایی که نوشته
    Principal applicant
    همراه باید امضا کنه یا متقاضی اصلی؟ یعنی وقتی همراه فرم رو پر میکنه عبارت
    principal applicant
    معناش عوض میشه؟
    2- درفرم
    Declaration by spouse
    هم 2 جا نام و امضای
    Principal applicant
    رو میخواد اینها رو هم متقاضی اصلی باید امضا کنه؟؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

نقل قول نوشته اصلی توسط kianosh نمایش پست ها
    سلام
    کلی دعاتون کردیم.
    درسته این فرمهای که پر کردیم؟؟

فرم DCS < این فرم رو خودم وهمسرم پر کردم.
    ....Application for Select

فرم همسر این فرم رو خودم وهمسرم پر کردم.
    ...Declaration by spouse

فرم تمکن مالی < این فرم خودم پر کردم
    ...Contract Respecting

فرم 4 فرندان < این فرم پر نکردیم (چون فرزندامون زیر 18سال هستند)

سوالات
    1- فرم های بالا درسته که ما پر کردیم؟؟
    2-فرم های فدرال و چک لیست سوریه که الان لازم نیست پر کنم؟؟ (این مسله واقعا گیجم کرده)
    3- فرم فرزندان رو باید ما پر کنیم؟؟

منتظر جواب نامه هستیم
    کیانوش عزیز دادن ایمیل برای گرفتن پاسخ خلاف مقررات است لطفا سوال و جواب ها در قالب این فروم ادامه دهید.
    1-بله درسته
    2-فرمهای فدرال بعد از قبولی در مصاحبه همراه با برگه CSQ به سفارت کانادا تحویل میدهید و فایل فدرال دریافت میکنید در حال حاضر نیازی نیست
    3-تمام اطلاعات خواسته شده برای فرزندان و نفر همراه(همسر یا نامزد)باید توسط نفر اصلی(اقدام کننده)تکمیل شود
    ویرایش توسط shahabkh : December 11th, 2010 در ساعت 04:50 PM

ممکنه راهنماییم کنین من چطوری می تونم فرمهامو تو کامپیوتر پر کنم؟ آخه اینا pdf هستن و save نمیشه. سایت pdfscape رو هم که یکی از بچه های اینجا معرفی کرده بود امتحان کردم، نشد!

Junior Member

با سلام
    آیا فرمهای A-0520-AA و A-0521-CA هر کدام باید دو بار یعنی یک بار توسط من(اصلی) به طور کامل و یک بار هم توسط همسرم به طور کامل تکمیل شود؟

نقل قول نوشته اصلی توسط aida_vet نمایش پست ها
    ممکنه راهنماییم کنین من چطوری می تونم فرمهامو تو کامپیوتر پر کنم؟ آخه اینا pdf هستن و save نمیشه. سایت pdfscape رو هم که یکی از بچه های اینجا معرفی کرده بود امتحان کردم، نشد!
    دوست عزیز از برنامه foxit reader استفاده کن خیلی عالیه . می تونی از لینک زیر دانلود کنی
    http://cdn01.foxitsoftware.com/pub/f..._enu_Setup.exe

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)