صفحه 5 از 723 نخستنخست 12345678910111213141555105505 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 7221

موضوع: چگونگی پر کردن فرمهای مهاجرتی و آماده سازي مدارك (مرحله تشکیل پرونده برای کبک)

پیش فرض پاسخ : نحوه پر کردن فرمهای مهاجرتی - کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط akooo نمایش پست ها
    با سلام
    آیا فرمهای A-0520-AA و A-0521-CA هر کدام باید دو بار یعنی یک بار توسط من(اصلی) به طور کامل و یک بار هم توسط همسرم به طور کامل تکمیل شود؟
    دوست عزیز در ویکی خیلی واضح توضیح داده شده که فرم A-0520-AA برای مین و همسر باید پر بشه ولی فرم A-0521-CA برای بچه های بالای 22 سال و برای افراد متاهلی که همسر غیر ثبتی داشته باشند
    موفق باشید

Red face پاسخ : نحوه پر کردن فرمهای مهاجرتی - کبک

سلام دوستان
    من این هفته دارم میرم صرافی تا مانی اوردر بگیرم. ولی توی این تاپیک جایی ندیدم که کسانی که مانی اوردر دارن فرم دوم از لیست ویکی یعنی "هزینه درخواست مهاجرت" یعنی اون "390 دلار" رو باید چه جوری پر کنن.
    فرم paiement-an-dynamique.pdf برای کسایی هست که با کردیت پرداخت میکنن؟
    من همین مانی اردر رو پشت نویسی کنم کافیه؟ فرم نداره؟

در ضمن طبق اعداد لیست مدارک ویکی و لیست زیر مدارکم رو آماده کردم. ایراد نداره؟ :

1-DCS رو پر کردم.

2-این قسمت رو که قراره کمکم کنید!

3-مدارک ضمیمه! مهندس عمران باید فرم خاصی پر کنه؟

4-به جای وکیل از شما کمک گرفتم و این قسمت هم رد میشیم!

5-رزومه هم به انگلیسی آماده کردم و ترجمه و مهر و ... نداره.

6-مدارک و ریز نمرات دیپلم-پیش-لیسانس هم آماده کردم.

7-مدرک زبان ندارم ولی یه سوال مهم دارم. نمره انگلیسی 4 میخوام و میشه IELTS رو لیسنینگ و اسپیکینگ بالای 4 رو ظرف 2-3 ماه آینده بگیرم و بفرستم یا روز مصاحبه ببرم تا ازم سوال انگلیسی نپرسه؟ همه وقتم رو گذاشتم برای فرانسه و اصلا دوست ندارم روز مصاحبه قاطی کنم! برای فرانسه هم 8 امتیاز میخوام. یعنی سطح B1 درسته؟ میشه مدرک TEFaQ قطب راوندی رو توی زمستون امسال بگیرم و بفرستم؟ شنیدم B1 زیاد سخت نیست. کارم منطقیه یا دارم یه جاییش اشتباه میکنم؟

8- سوابق کاریم انگلیسی هست و ترجمه نکردم. سریرگ انگلیسی هست ولی مهر فارسیه! بیمه هم ندارم! بیمه رو میدونم مهم نیست. وقتی سربرگ انگلیسیه و مهر فارسی ایراد نداره؟

9-در کبک اقامت نداشتم.

10-فامیل نزدیک در کبک ندارم.

11- برای فرم تمکن مالی یعنی D21-a.pdf قسمت B رو پر کنم و بقیه قسمت ها رو N/A بزنم درسته؟

12-مدارک سجلی : ترجمه شناسنامه و کپی گذرنامه و 8 برچسب هم آماده است.

لطف میکنید اگر موردی به نظرتون میرسه به من بگید.

به جز 1 دونه عکس 35*45 که در پایین صفحه ی 4 در DCS چسبوندم عکس دیگه ای نباید بچسبونم یا بفرستم؟

بابت همه کمک هاتون ممنونم

Senior Member Afshin.o آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Knt. University

نقل قول نوشته اصلی توسط dl159 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من این هفته دارم میرم صرافی تا مانی اوردر بگیرم. ولی توی این تاپیک جایی ندیدم که کسانی که مانی اوردر دارن فرم دوم از لیست ویکی یعنی "هزینه درخواست مهاجرت" یعنی اون "390 دلار" رو باید چه جوری پر کنن.
    فرم paiement-an-dynamique.pdf برای کسایی هست که با کردیت پرداخت میکنن؟
    من همین مانی اردر رو پشت نویسی کنم کافیه؟ فرم نداره؟

در ضمن طبق اعداد لیست مدارک ویکی و لیست زیر مدارکم رو آماده کردم. ایراد نداره؟ :

1-DCS رو پر کردم.

2-این قسمت رو که قراره کمکم کنید!

3-مدارک ضمیمه! مهندس عمران باید فرم خاصی پر کنه؟

4-به جای وکیل از شما کمک گرفتم و این قسمت هم رد میشیم!

5-رزومه هم به انگلیسی آماده کردم و ترجمه و مهر و ... نداره.

6-مدارک و ریز نمرات دیپلم-پیش-لیسانس هم آماده کردم.

7-مدرک زبان ندارم ولی یه سوال مهم دارم. نمره انگلیسی 4 میخوام و میشه IELTS رو لیسنینگ و اسپیکینگ بالای 4 رو ظرف 2-3 ماه آینده بگیرم و بفرستم یا روز مصاحبه ببرم تا ازم سوال انگلیسی نپرسه؟ همه وقتم رو گذاشتم برای فرانسه و اصلا دوست ندارم روز مصاحبه قاطی کنم! برای فرانسه هم 8 امتیاز میخوام. یعنی سطح B1 درسته؟ میشه مدرک TEFaQ قطب راوندی رو توی زمستون امسال بگیرم و بفرستم؟ شنیدم B1 زیاد سخت نیست. کارم منطقیه یا دارم یه جاییش اشتباه میکنم؟

8- سوابق کاریم انگلیسی هست و ترجمه نکردم. سریرگ انگلیسی هست ولی مهر فارسیه! بیمه هم ندارم! بیمه رو میدونم مهم نیست. وقتی سربرگ انگلیسیه و مهر فارسی ایراد نداره؟

9-در کبک اقامت نداشتم.

10-فامیل نزدیک در کبک ندارم.

11- برای فرم تمکن مالی یعنی D21-a.pdf قسمت B رو پر کنم و بقیه قسمت ها رو N/A بزنم درسته؟

12-مدارک سجلی : ترجمه شناسنامه و کپی گذرنامه و 8 برچسب هم آماده است.

لطف میکنید اگر موردی به نظرتون میرسه به من بگید.

به جز 1 دونه عکس 35*45 که در پایین صفحه ی 4 در DCS چسبوندم عکس دیگه ای نباید بچسبونم یا بفرستم؟

بابت همه کمک هاتون ممنونم
    1- به سلامتي.
    2-خير فرم خاصي نداره.
    3- اين فرم رو پر كنيد. پر هم نكرديد موردي نيست آفيسر روز مصاحبه اگر لازم باشه ازتون ميخواد كه پر كنيد.
    4- باز هم به سلامتي.
    5- هيچ رزومه اي مهر نداره. سعي كنيد تا روز مصاحبه يه رزومه فرانسه هم آماده كنيد. كلا بدردبخوره.
    6-...
    7- كلا به نفعتونه كه انگليسي ازتون بپرسن چون خيلي سخت گير نيستن و معمولا آنچه كه ادعا كردين رو بهتون ميدن. اونها هم ميدونن كه شما كل زمانتون به فرانسه ميگذره و احتمالا از اون خوشحالم هستن. كلا مصاحبه كار سختي نيست- از درصد قبولي بچه ها هم مشخص هست- ميتونيد خودتونو درگير امتحانها نكنيد. البته اگر وقتشو داريد و استفاده ديگه اي هم از مدارك ربان داريد بحث متفاوتيه. تصميم با خودتونه.
    8- مشكلي نيست.
    9- انشا... خواهيد داشت.
    10- انشا...
    11- قاعدتا مشخصات پايه رو بايد در قسمت A پر بفرمائيد. بقيش درسته.
    12-...
    عكس هم كافي است.

با سلام
    آقا میشه لطفا بگيد این فرم A-0522-AF چه فرميه؟ يكي از دوستان گفته بود كه بايد پر بشه ولي من هر چي مي گردم پيداش نمي كنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط gereyli نمایش پست ها
    با سلام
    آقا میشه لطفا بگيد این فرم A-0522-AF چه فرميه؟ يكي از دوستان گفته بود كه بايد پر بشه ولي من هر چي مي گردم پيداش نمي كنم.
    نسخه فرانسوی فرم A-0522-AE است.
    ویکی مهاجرت به کبک
    فایل نامبر: 2010/01/12 *** ایمیل مصاحبه:2010/05/16 *** مصاحبه:2010/07/19 *** ف.ن.فدرال:2010/07/21***آپدیت:2013/04/25***رسیدن آپدیت به پاریس:2013/06/20***مدیکال:2013/07/25***رسیدن مدیکال به پاریس:2013/08/02***بالاخره پاس ریکوئست: 8 اكتبر 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط keyhan نمایش پست ها
    نسخه فرانسوی فرم A-0522-AE است.
    با تشكر
    خوب اين فرم A-0522-AE براي چي هست. متاسفانه اون رو هم نتونستم پيدا كنم. براي مجردها بايد پر بشه يا نه؟

رشته و دانشگاه

A-0522-AO فرم تعهد مالی هست که سکشن های A وB باید پر بشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط gereyli نمایش پست ها
    با تشكر
    خوب اين فرم A-0522-AE براي چي هست. متاسفانه اون رو هم نتونستم پيدا كنم. براي مجردها بايد پر بشه يا نه؟

رشته و دانشگاه

دوستان کلیه فرمها رو از منبع سایت رسمی مهاجرت اینجا میذارم. به انگلیسی هم هست. اگر کسی مشکل داره بگه فارسیش کنم. خارج از این فرمها فرمی وجود نداره و پر کردن اونها هم به شرایط متقاضی مربوط هست.
    1. Application for a Québec Selection Certificate

• The principal applicant and his or her spouse or de facto spouse must complete the form entitled Application for Selection Certificate – Principal applicant, spouse or de facto spouse (Dynamic PDF, 708 Kb).
    • The principal applicant must fill out the Contract respecting financial self-sufficiency (PDF, 64 Kb).
    • Each child aged 22 or older who is accompanying you must complete the form entitled Application for Selection Certificate – Dependent child aged 22 or older or who is married or a de facto spouse (PDF, 133 Kb).
    • Staple an identifying photograph of each person (adults and children) in the Photos section of the principal applicant’s application.
    • Where applicable, spouses must complete the appendix Declaration by spouse or the facto spouse (PDF, 56 Kb).
    • For each dependent aged 22 or older who is accompanying you, you must enclose:
      • proof that the person is still celibate (certificate of celibacy) or
        proof that the person married or became a de facto spouse before age 22 (act of marriage);
      • proof that the person has been studying full time without interruption since age 22, by enclosing a certified true copy of the original academic transcript for each year of study since age 22 or, if the person married or became a de facto spouse before age 22, since the marriage or
        proof that the person is dependant on the principal applicant, by enclosing a certified true copy of the original medical certificate attesting to the physical or mental incapacity of the person.

2. Payment of fees required

3. Required appendices

با سلام. برای خرید مانی اوردر به صراف باید چی بگیم؟ یعنی برم بگم برای مهاجرت به کانادا مانی اوردر میخوام خودش می فهمه؟ الان قیمتش چقدره؟ ممنون

اگه فارسیش رو هم بزاری ممنون میشیم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)