صفحه 57 از 723 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667107157557 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 7221

موضوع: چگونگی پر کردن فرمهای مهاجرتی و آماده سازي مدارك (مرحله تشکیل پرونده برای کبک)

Senior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كبك - نحوه پر کردن فرمهای مهاجرتی

با سلام چند سئوال داشتم
    1-در فرمهای فدرال این قسمتی که گفته تمام فعالیتهای خودتون از سن 18 رو بنویسید آیا اگه مثلا چند تا از تاریخ ها با هم هم پوشانی داشته باشه چجوری باید بنویسم؟ مثلا من از 2001 تا 2005 دانشگاه میرفتم از 2003 تا 2008 هم کار میکردم باید هردو رو بنویسم؟ یا کارم رو از بعد از دانشگاه بنویسم؟
    2-در مورد فاصله بین تاریخ ها اگه بین تعویض شغل ها مثلا 10 روز بیکار بودیم اونو هم باید بنویسیم؟؟؟؟ یا مثلا تابستان که دانشگاه تعطیل بوده چی بنویسیم؟
    3-آیا باید فرم application for permanent residence رو همراه هم پر کنه یا فقط متقاضی اصلی کافیه ؟ در فایل EQ7 صفحه 10 گفته فقط متقاضی اصلی این فرم رو باید پر کنه !!؟
    4- در قسمت تحصیلات من الان دارم فوق لیسانس میخونم degree رو چی بنویسم هنوز که مدرک نگرفتم؟
    5- فضا به اندازه کافی واسه جوابها نداره مثلا high school diploma جاش نمیشه چیکار کنم؟

پیشاپیش ممنون
    ویرایش توسط niloofarsa : November 27th, 2010 در ساعت 09:33 PM

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofarsa نمایش پست ها
    با سلام چند سئوال داشتم
    1-در فرمهای فدرال این قسمتی که گفته تمام فعالیتهای خودتون از سن 18 رو بنویسید آیا اگه مثلا چند تا از تاریخ ها با هم هم پوشانی داشته باشه چجوری باید بنویسم؟ مثلا من از 2001 تا 2005 دانشگاه میرفتم از 2003 تا 2008 هم کار میکردم باید هردو رو بنویسم؟ یا کارم رو از بعد از دانشگاه بنویسم؟
    2-در مورد فاصله بین تاریخ ها اگه بین تعویض شغل ها مثلا 10 روز بیکار بودیم اونو هم باید بنویسیم؟؟؟؟ یا مثلا تابستان که دانشگاه تعطیل بوده چی بنویسیم؟
    3-آیا باید فرم application for permanent residence رو همراه هم پر کنه یا فقط متقاضی اصلی کافیه ؟ در فایل EQ7 صفحه 10 گفته فقط متقاضی اصلی این فرم رو باید پر کنه !!؟
    4- در قسمت تحصیلات من الان دارم فوق لیسانس میخونم degree رو چی بنویسم هنوز که مدرک نگرفتم؟
    5- فضا به اندازه کافی واسه جوابها نداره مثلا high school diploma جاش نمیشه چیکار کنم؟

پیشاپیش ممنون

معذرت می خوام شما تو چه مرحله ای هستین ؟ آیا دعوت به مصاحبه شدین ؟
    1-در هر صورت البته باید همه رو بنویسید ولی از هیچ کس مدارکی دال بر تائید گفته ها نمی خواهند اما اصل بر صداقت است
    2- در مورد تارخهای کوتاه مدت نیازی نیست ولی فواصل بلند مدت را باید بنویسید مشکلی هم نیست می تونید اگر بین لیسانس و فوق بوده بنویسید داشتید درس می خوندید
    3- اگر منظور فرم imm0008egen هست فقط مین کافیه
    4- بنوسید دانشجوی فوق لیسانس مگه غیر اینه
    5- از نرم افزار adobe acrobat استفاده کنید (نه acrobat reader ) می تونید تکمیل کنید خودش منطبق می کنه در این مورد فقط می تونید بنویسید diploma چون تو اسمش حتما نوشتید دبیرستان ...
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط parsii نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امروز متوجه شدم وکیلی که فرم را برای ما پر کرده فامیلی همسرم را اشتباه توی فرمها نوشته است (از لحاظ املای خیلی نزدیک به اصل فامیلی نوشته اما در هر حال اشتباه است) فرمهایم را حدود 2 ماه پیش فرستادم ولی هنوز فایل نامبرم نیومده.کسی میدونه که باید چیکار کنم...
    داستان من که خنده دار تره من مین بودم و دارالترجمه محترم اسمم را اشتباه تایپ کرده بود(البته خداییش اشتباه از من بود که پاسپورت نداده بودم) ما هم با عجله فرستادیم رفت تا روز مصاحبه هم کلی توضیح براش آماده کرده بودیم ولی خوشبختانه آفیسر اصلا اهمیتی نداد شما هم می تونید فرمها رو همون روز مصاحبه اصلاح کنید و تحویل بدهید
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

Senior Member

اسم فرم رو یادم رفت بنویسم فرم background declaration
    راستی فضای کافی برای نوشتن آدرس هم نیست چیکار کنیم؟ من از adobe acrobat pro extended استفاده می کنم اما تنظیم نمیشه
    در مورد سربازی اگه آموزشی کسی شهر دیگه باشه لازمه قید کنه؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

اسم فرم رو یادم رفت بنویسم فرم background declaration
    راستی فضای کافی برای نوشتن آدرس هم نیست چیکار کنیم؟ من از adobe acrobat pro extended استفاده می کنم اما تنظیم نمیشه
    در مورد سربازی اگه آموزشی کسی شهر دیگه باشه لازمه قید کنه؟

در مورد آدرس هر چقدر می شه خلاصه کنید اصلا فکر نمی کنم چک کنند یعنی می خوان بیان تحقیقات محلی آدم یاد فیلم فارسی ها می افته که می اومدن برای تحقیق در مورد دختر مورد نظر از در و همسایه

در مورد سربازی هم همینطور

Senior Member

من هرچقدر میخوام آدرس رو خلاصه کنم جاش نمیشه adobe acrobat هم که دارم professional هست اما خیلی از فیلدها به غیر از آدرس هم جاش نمیشه چه کار باید بکنم؟
    در مورد degree من سال دیگه master می گیرم الان باید این رو اصلا توی این فرم قسمت تحصیلات بنویسم یا نه؟ در قسمت desgree چی بنویسم؟
    در فرم اصلی فدرال application for permanent residence در قسمت category (economic class با توجه به اینکه برای فایل نامبر فدرال داریم اقدام می کنیم باید federal skill worker رو تیک بزنیم یا در قسمت other خودمون quebec skilled worker رو اضافه کنیم؟
    ویرایش توسط niloofarsa : November 28th, 2010 در ساعت 04:03 AM

Senior Member

من هنوز دعوت به مصاحبه نشدم اما به احتمال زیاد مصاحبه ام نزدیکه
    یه سئوال دیگه هم داشتم در فرم اصلی فدرال application for permanent residence در سئوال 14 و 15 در چه حالتی ممکنه residential address با mailing address متفاوت باشه؟ اگه بخواهیم نامه ها به آدرس دیگری غیر از محلی که در آن زندگی می کنیم پست بشه باید در قسمت mailing address اون آدرس رو بنویسیم و در قسمت residential address آدرس خودمون رو؟ یا اصلا منظور چیز دیگه ای هست؟
    چون من ایران نیستم و میخوام نامه ها به همون آدرس ایرانم ارسال بشه

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

من هنوز دعوت به مصاحبه نشدم اما به احتمال زیاد مصاحبه ام نزدیکه
    یه سئوال دیگه هم داشتم در فرم اصلی فدرال application for permanent residence در سئوال 14 و 15 در چه حالتی ممکنه residential address با mailing address متفاوت باشه؟ اگه بخواهیم نامه ها به آدرس دیگری غیر از محلی که در آن زندگی می کنیم پست بشه باید در قسمت mailing address اون آدرس رو بنویسیم و در قسمت residential address آدرس خودمون رو؟ یا اصلا منظور چیز دیگه ای هست؟
    چون من ایران نیستم و میخوام نامه ها به همون آدرس ایرانم ارسال بشه
    نیلوفر جان
    قسمت میلینگ ادرس,ادرسی بنویس که نامه هات میخواهی به اونجا ارسال بشه و residential address حتما ادرس محل سکونتت را بده

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

من هرچقدر میخوام آدرس رو خلاصه کنم جاش نمیشه adobe acrobat هم که دارم professional هست اما خیلی از فیلدها به غیر از آدرس هم جاش نمیشه چه کار باید بکنم؟
    در مورد degree من سال دیگه master می گیرم الان باید این رو اصلا توی این فرم قسمت تحصیلات بنویسم یا نه؟ در قسمت desgree چی بنویسم؟
    در فرم اصلی فدرال application for permanent residence در قسمت category (economic class با توجه به اینکه برای فایل نامبر فدرال داریم اقدام می کنیم باید federal skill worker رو تیک بزنیم یا در قسمت other خودمون quebec skilled worker رو اضافه کنیم؟
    البته اگه به هیچ طریقی نتونستی ادرس کوچکتر کنی با خودکار بنویس هیچ اشکالی نداره ,منم ادرسم اینطور بود و
    تحصیلات از تاریخ ... تا... باید مشخص کنی الان دقیق یادم نیست که اون بالا ی فرم مشخص کرده بود شما باید مدرک مربوطه را گرفته اید یا نه؟اون قسمت برام بزار
    در قسمت other خودتون quebec skilled worker را تیک بزنید.
    ویرایش توسط Afshin.o : November 29th, 2010 در ساعت 10:42 AM

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

نقل قول نوشته اصلی توسط Kazy نمایش پست ها
    در مورد آدرس هر چقدر می شه خلاصه کنید اصلا فکر نمی کنم چک کنند یعنی می خوان بیان تحقیقات محلی آدم یاد فیلم فارسی ها می افته که می اومدن برای تحقیق در مورد دختر مورد نظر از در و همسایه

در مورد سربازی هم همینطور
    فقط قضیه تحقیق نیست باید آدرس درست بدهید تمام موارد در پرونده ثبت میشود

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)