صفحه 6 از 723 نخستنخست 1234567891011121314151656106506 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 7221

موضوع: چگونگی پر کردن فرمهای مهاجرتی و آماده سازي مدارك (مرحله تشکیل پرونده برای کبک)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه پر کردن فرمهای مهاجرتی - کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط livan_58 نمایش پست ها
    دوست عزیز در ویکی خیلی واضح توضیح داده شده که فرم A-0520-AA برای مین و همسر باید پر بشه ولی فرم A-0521-CA برای بچه های بالای 22 سال و برای افراد متاهلی که همسر غیر ثبتی داشته باشند
    موفق باشید
    با تشکر از پاسختان لطفا در صورت امکان جهت رفع تردیدهایم که با توجه به صحبتهای بعضی از دوستانم برایم بوجود آمده این سئوالها را پاسخ بدهید
    1- یعنی فرم A-0520-AA را یکبار من پر کنم و مشخصات همسرم و بچه ام را بنویسم و همسرم هم یکبار فرم A-0520-AA را پر کند و هر جا مشخصات همراه را خواسته بود مشخصات من و فرزندمان را بنویسد؟
    2- در هر دوبار که فرم پر می کنیم جای Principal applicant در Page 6 را من امضا کنم و Spouse or de facto spouse در Page 6 را همسرم امضا کند؟ و در هر فرم جای (Signature of the applicant (Page 5 را پر کننده فرم امضا کند؟
    3- صفحه آخر هر دو فرم من و همسرم را ( Appendix – Declaration by spouse or de facto spouse ) بخش مین را من تکمیل و امضا و بخش همسر را هم همسرم تکمیل و امضا کند؟
    4- فرق SPOUSE با DE FACTO SPOUSE چیه؟(ببخشید که سوالم خیلی مبتدیه)
    5-پس اینکه در ویکی گفته " افراد متاهل و یا اگر دارای همسر بدون ثبت ازدواج یا پارتنر هستیداین فرم را هم باید پر کنید" منظورش افراد متاهل بدون سند ازدواج( ازدواج غیر محضری) است؟
    ممنون

سلام دوستان
    در فرم aplication صحفه 9 کسانی که ازدواج نکردند باید این صحفه رو پر کنند یا خیر؟
    برای پر کردن فرم از حروف بزرگ باید استفاده کنیم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط akooo نمایش پست ها
    با تشکر از پاسختان لطفا در صورت امکان جهت رفع تردیدهایم که با توجه به صحبتهای بعضی از دوستانم برایم بوجود آمده این سئوالها را پاسخ بدهید
    1- یعنی فرم A-0520-AA را یکبار من پر کنم و مشخصات همسرم و بچه ام را بنویسم و همسرم هم یکبار فرم A-0520-AA را پر کند و هر جا مشخصات همراه را خواسته بود مشخصات من و فرزندمان را بنویسد؟
    2- در هر دوبار که فرم پر می کنیم جای Principal applicant در Page 6 را من امضا کنم و Spouse or de facto spouse در Page 6 را همسرم امضا کند؟ و در هر فرم جای (Signature of the applicant (Page 5 را پر کننده فرم امضا کند؟
    3- صفحه آخر هر دو فرم من و همسرم را ( Appendix – Declaration by spouse or de facto spouse ) بخش مین را من تکمیل و امضا و بخش همسر را هم همسرم تکمیل و امضا کند؟
    4- فرق SPOUSE با DE FACTO SPOUSE چیه؟(ببخشید که سوالم خیلی مبتدیه)
    5-پس اینکه در ویکی گفته " افراد متاهل و یا اگر دارای همسر بدون ثبت ازدواج یا پارتنر هستیداین فرم را هم باید پر کنید" منظورش افراد متاهل بدون سند ازدواج( ازدواج غیر محضری) است؟
    ممنون
    سلام دوست عزیز من سوالی مشابه شما چند روز پیش پرسیدم و آقای کیهان بشرح زیر پاسخ دادند:

سلام دوست عزیز
    هر کجا که نوشته( Signature du requérant principalیا به انگلیسی
    ( Signature of the applicant )
    نفر اصلی بایستی امضا کند و هر کجا که نوشته spouse or de facto spouse
    Signature du conjoint de fait qui accompagne le requérant principal همسر بایستی امضا نماید.
    به عنوان مثال در فرم A-0520-AF صفحه 5 بایستی امضا نفر اصلی و فرزندان بالای 18 سال باشد. در صفحه 6 در پایین صفحه امضا هر دو نفر باشد. در صفحه 7 همان فرم هم امضا هر دو نفر ضروری است. اما اگر کسی همسر نداشته باشد بایستی به تنهایی امضا کند و در قسمت مشخصات همسر یا نامزد بنویسد NA (یا در نسخه فرانسوی بنویسد S.O)
    موفق باشید

ضمنا پاسخ سوال 4: مربوط به افرادی است که بدون ازدواج رسمی 1 سال با هم همخونه هستند که ظاهرا در کانادا مرسوم است واین افراد مدارکی باید ارایه دهند که ثابت کند در این 1سال در یک خانه زندگی کرده اند ( همون پارتنر که گفتید ) اما در ایران چنین چیزی وجود ندارد.

Senior Member Afshin.o آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Knt. University

لطفا سوالتون رو در تاپيك مربوط به خودش مطرح كنيد. سپاسگزارم
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima2147 نمایش پست ها
    با سلام. برای خرید مانی اوردر به صراف باید چی بگیم؟ یعنی برم بگم برای مهاجرت به کانادا مانی اوردر میخوام خودش می فهمه؟ الان قیمتش چقدره؟ ممنون

رشته و دانشگاه

خير نيازي نيست پر كنيد. فرقي نميكنه جائي ذكر نشده كه حتما با حروف بزرگ پر بشه. معمولا فرمهاي ديناميك چون شما توش تايپ ميكنيد مهم نيست ولي اگر دستي مينويسيد بهتره كه با حروف بزرگ بنويسيد كه احتمال خطا در خوندنش كمتر باشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط khamoushi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در فرم aplication صحفه 9 کسانی که ازدواج نکردند باید این صحفه رو پر کنند یا خیر؟

رشته و دانشگاه

دوستان ببخشيد من هنوز نرسيدم فارسيشو بذارم. سعي ميكنم به زودي ترجمش كنم. اگر سوالي هست تا اون موقع بفرمائيد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima2147 نمایش پست ها
    اگه فارسیش رو هم بزاری ممنون میشیم

نقل قول نوشته اصلی توسط khamoushi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بله افرادی که ازدواج نکردند و همسر غیر ثبتی با یکسال زندگی مشترک (داشتن حساب بانکی مشترک یا سند منزل مشترک یا اجاره نامه مشترک یا قبض آب و برق و ... مشترک) ندارند هم بایستی این قسمت را پر کرده و در قسمت همسر یا همسر غیر ثبتی بنویسند NA (یا در فرم فرانسوی بنویسند S.O) و امضا نمایند (تا بعدا اگر خلاف ان ثابت شد حالشون گرفته بشه)
    برای تایپ اسم فقط حرف اول بزرگ باشد و برای فامیل همه حروف بزرگ باشد
    ویکی مهاجرت به کبک
    فایل نامبر: 2010/01/12 *** ایمیل مصاحبه:2010/05/16 *** مصاحبه:2010/07/19 *** ف.ن.فدرال:2010/07/21***آپدیت:2013/04/25***رسیدن آپدیت به پاریس:2013/06/20***مدیکال:2013/07/25***رسیدن مدیکال به پاریس:2013/08/02***بالاخره پاس ریکوئست: 8 اكتبر 2013

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شيمي

سلام به همگي
    دو تا سئوال:

?in which city or region of quebec do you plan to live

اهميت اين سئوال چقدر؟ چون اكثرا مونترال را ترجيح مي دهند.

در مورد intended occupation in quebec چي بايد نوشت ؟ بر اساس NOC بنويسم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saraaa نمایش پست ها
    سلام به همگي
    دو تا سئوال:

?in which city or region of quebec do you plan to live

اهميت اين سئوال چقدر؟ چون اكثرا مونترال را ترجيح مي دهند.

در مورد intended occupation in quebec چي بايد نوشت ؟ بر اساس NOC بنويسم؟
    برای مواردی که یک نفر پیشنهاد کار دارد تفاوت وجود دارد. اگه کسی از مونترال پیشنهاد کاری داشته باشد امتیازش 6 و اگر خارج از مونترال باشد 10 امتیاز دارد.
    برای نشان دادن سرچ های کاری هم نقش دارد. بعنوان مثال اگر شما بخواهید در مونترال ساکن شوید اما تمام سرچ های کاری که در مصاحبه به همراه می برید خارج از مونترال باشد، سوال برانگیز است. بنابراین حتی اگر مونترال را انتخاب می کنید ، اگه در زمان مصاحبه افیسر روی این مساله انگشت بگذارد (درست مانند مورد خود من) باید بگویید که ترجیح من کار است و هر کجا که کار مناسب بدست بیاورم ساکن می شوم.
    در مورد بند 14 فرم باید هم شماره NOC و هم عنوان شغل را بنویسید
    ویکی مهاجرت به کبک
    فایل نامبر: 2010/01/12 *** ایمیل مصاحبه:2010/05/16 *** مصاحبه:2010/07/19 *** ف.ن.فدرال:2010/07/21***آپدیت:2013/04/25***رسیدن آپدیت به پاریس:2013/06/20***مدیکال:2013/07/25***رسیدن مدیکال به پاریس:2013/08/02***بالاخره پاس ریکوئست: 8 اكتبر 2013

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شيمي

تشكر از راهنماييتون
    فقط اينكه شنيده بودم كه شماره NOC را نبايد جايي توي فرمها نوشت
    نقل قول نوشته اصلی توسط keyhan نمایش پست ها
    برای مواردی که یک نفر پیشنهاد کار دارد تفاوت وجود دارد. اگه کسی از مونترال پیشنهاد کاری داشته باشد امتیازش 6 و اگر خارج از مونترال باشد 10 امتیاز دارد.
    برای نشان دادن سرچ های کاری هم نقش دارد. بعنوان مثال اگر شما بخواهید در مونترال ساکن شوید اما تمام سرچ های کاری که در مصاحبه به همراه می برید خارج از مونترال باشد، سوال برانگیز است. بنابراین حتی اگر مونترال را انتخاب می کنید ، اگه در زمان مصاحبه افیسر روی این مساله انگشت بگذارد (درست مانند مورد خود من) باید بگویید که ترجیح من کار است و هر کجا که کار مناسب بدست بیاورم ساکن می شوم.
    در مورد بند 14 فرم باید هم شماره NOC و هم عنوان شغل را بنویسید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)