صفحه 7 از 723 نخستنخست 123456789101112131415161757107507 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 7221

موضوع: چگونگی پر کردن فرمهای مهاجرتی و آماده سازي مدارك (مرحله تشکیل پرونده برای کبک)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه پر کردن فرمهای مهاجرتی - کبک

سلام
    1- اگه شماره تلفن و فکس از محل کار ننویسیم ایرادی داره؟ جاشو خالی بزاریم؟
    2- Have you received an offer of employment in Québec? این که ربطی به سرچ ها نداره؟ جوابش قاعدتا نه هست دیگه؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saraaa نمایش پست ها
    تشكر از راهنماييتون
    فقط اينكه شنيده بودم كه شماره NOC را نبايد جايي توي فرمها نوشت
    من در فرمم شماره noc رو هم نوشته بودم. دوستایی که برای مصاحبه اومده بودند هم نوشته بودند. حتی اگه همسرتون سابقه کاری نداره در این قسمت باید کد 9914 (Nouvelle travailleuse) رو بنویسید.
    البته خود افیسر چک می کنه و اگه کدی که نوشتید به شما نخوره خودش اصلاح می کنه
    ویکی مهاجرت به کبک
    فایل نامبر: 2010/01/12 *** ایمیل مصاحبه:2010/05/16 *** مصاحبه:2010/07/19 *** ف.ن.فدرال:2010/07/21***آپدیت:2013/04/25***رسیدن آپدیت به پاریس:2013/06/20***مدیکال:2013/07/25***رسیدن مدیکال به پاریس:2013/08/02***بالاخره پاس ریکوئست: 8 اكتبر 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط atefehh نمایش پست ها
    سلام
    1- اگه شماره تلفن و فکس از محل کار ننویسیم ایرادی داره؟ جاشو خالی بزاریم؟
    2- Have you received an offer of employment in Québec? این که ربطی به سرچ ها نداره؟ جوابش قاعدتا نه هست دیگه؟؟؟
    ممکنه برخی از محل های کار فاکس نداشته باشند اما شماره تلفن دارند. ضمنا در نامه سابقه کار باید شماره تلفن مشخص باشه و اسم رئیستون هم مشخص باشه اونهم در نامه سربرگ. (حالا چرا تلفن ننویسید؟)
    اگه پیشنهاد کاری ندارید جوابش نه است. ربطی به سرچ های کاری برای روز مصاحبه نداره
    ویکی مهاجرت به کبک
    فایل نامبر: 2010/01/12 *** ایمیل مصاحبه:2010/05/16 *** مصاحبه:2010/07/19 *** ف.ن.فدرال:2010/07/21***آپدیت:2013/04/25***رسیدن آپدیت به پاریس:2013/06/20***مدیکال:2013/07/25***رسیدن مدیکال به پاریس:2013/08/02***بالاخره پاس ریکوئست: 8 اكتبر 2013

Junior Member

Question پاسخ : نحوه پر کردن فرمهای مهاجرتی - کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط Sepehr1208 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز من سوالی مشابه شما چند روز پیش پرسیدم و آقای کیهان بشرح زیر پاسخ دادند:
    سلام دوست عزیز
    هر کجا که نوشته( Signature du requérant principalیا به انگلیسی
    ( Signature of the applicant )
    نفر اصلی بایستی امضا کند و ....
    به عنوان مثال در فرم A-0520-AF صفحه 5 بایستی امضا نفر اصلی و فرزندان بالای 18 سال باشد.
    مطمئنی صفحه 5 فرم A-0520-AF نفر اصلی باید امضاء کنه؟ آخه نوشته Signature of the applicant ، یعنی امضاء متقاضی که در هر فرم میشه تکمیل کننده فرم(یکبار خودم که مشخصاتم را در صفحه 1 تا 4 نوشته ام و دفعه بعد همسرم که مشخصاتش را در صفحه 1 تا 4 نوشته است امضاء می کند)

نقل قول نوشته اصلی توسط akooo نمایش پست ها
    با تشکر از پاسختان لطفا در صورت امکان جهت رفع تردیدهایم که با توجه به صحبتهای بعضی از دوستانم برایم بوجود آمده این سئوالها را پاسخ بدهید
    1- یعنی فرم A-0520-AA را یکبار من پر کنم و مشخصات همسرم و بچه ام را بنویسم و همسرم هم یکبار فرم A-0520-AA را پر کند و هر جا مشخصات همراه را خواسته بود مشخصات من و فرزندمان را بنویسد؟
    2- در هر دوبار که فرم پر می کنیم جای Principal applicant در Page 6 را من امضا کنم و Spouse or de facto spouse در Page 6 را همسرم امضا کند؟ و در هر فرم جای (Signature of the applicant (Page 5 را پر کننده فرم امضا کند؟
    3- صفحه آخر هر دو فرم من و همسرم را ( Appendix – Declaration by spouse or de facto spouse ) بخش مین را من تکمیل و امضا و بخش همسر را هم همسرم تکمیل و امضا کند؟
    4- فرق SPOUSE با DE FACTO SPOUSE چیه؟(ببخشید که سوالم خیلی مبتدیه)
    5-پس اینکه در ویکی گفته " افراد متاهل و یا اگر دارای همسر بدون ثبت ازدواج یا پارتنر هستیداین فرم را هم باید پر کنید" منظورش افراد متاهل بدون سند ازدواج( ازدواج غیر محضری) است؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط akooo نمایش پست ها
    مطمئنی صفحه 5 فرم A-0520-AF نفر اصلی باید امضاء کنه؟ آخه نوشته Signature of the applicant ، یعنی امضاء متقاضی که در هر فرم میشه تکمیل کننده فرم(یکبار خودم که مشخصاتم را در صفحه 1 تا 4 نوشته ام و دفعه بعد همسرم که مشخصاتش را در صفحه 1 تا 4 نوشته است امضاء می کند)

سلام دوست عزیز
    کاملا حق با شماست
    در فرم اصلی هرکجا که نوشته Signature du requérant principal باید متقاضی اصلی امضاء کنه.
    اما در صفحه 5 نوشته Signature du requérant (یعنی امضائ متقاضی و نه متقاضی اصلی) که بایستی فردی که فرم برای او تکمیل شده امضاء شود.
    از توضیح بجای شما متشکرم
    ویکی مهاجرت به کبک

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer

با سلام به همه دوستان
    در فرم Application-selection-certificate-dyn سوال 1 قسمت citizenship رو چی باید بنویسیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط MARJAN337 نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان
    در فرم Application-selection-certificate-dyn سوال 1 قسمت citizenship رو چی باید بنویسیم؟
    اگه منظورتون فرم A-0520-AF یا نسخه انگلیسی اونه، در قسمت Citoyenneté / Nationalité باید بنویسید ایرانی (ملیت شما در حال حاضر)
    ویکی مهاجرت به کبک

Junior Member

محل کارم هم فکس داره هم تلفن اما من سابقه کارم رو از رییس مستقیمم نگرفتم (و اصلا موقعیتم طوریه که اصلا به صلاح نیست اون در جریان باشه) بلکه از روابط بین الملل سازمان به انگلیسی گرفتم که اونم فردی امضا کرده که فقط می دونه من کارمند این سازمانم. وظایف و بقیه جزییات رو می خوام توی یک نامه ضمیمه کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط keyhan نمایش پست ها
    ممکنه برخی از محل های کار فاکس نداشته باشند اما شماره تلفن دارند. ضمنا در نامه سابقه کار باید شماره تلفن مشخص باشه و اسم رئیستون هم مشخص باشه اونهم در نامه سربرگ. (حالا چرا تلفن ننویسید؟)
    اگه پیشنهاد کاری ندارید جوابش نه است. ربطی به سرچ های کاری برای روز مصاحبه نداره

Junior Member

یک سوال در مورد قسمت 8 فرم اصلی که در مورد تحصیلاته: آیا باید علاوه بر پیش دانشگاهی ، دبیرستان و راهنمایی رو هم باید بنویسم؟
    در ضمن من الان نمی تونم مدرک پیش و دبیرستانم رو بفرستم (چون زمان می بره و باید برم یک شهر دیگه) و فقط می خوام لیسانس و فوق لیسانسم رو بفرستم. کسی می دونه خطر جدی منو تهدید می کنه یا نه؟ :دی

Senior Member Afshin.o آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Knt. University

دبيرستان رو بنويسيد. توي يه نامه بگيد كه نميتونيد بفرستيد و تا روز مصاحبه آماده ميكنيد و ميبريد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط atefehh نمایش پست ها
    یک سوال در مورد قسمت 8 فرم اصلی که در مورد تحصیلاته: آیا باید علاوه بر پیش دانشگاهی ، دبیرستان و راهنمایی رو هم باید بنویسم؟
    در ضمن من الان نمی تونم مدرک پیش و دبیرستانم رو بفرستم (چون زمان می بره و باید برم یک شهر دیگه) و فقط می خوام لیسانس و فوق لیسانسم رو بفرستم. کسی می دونه خطر جدی منو تهدید می کنه یا نه؟ :دی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)