صفحه 720 از 723 نخستنخست ... 220620670710711712713714715716717718719720721722723 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,191 تا 7,200 , از مجموع 7221

موضوع: چگونگی پر کردن فرمهای مهاجرتی و آماده سازي مدارك (مرحله تشکیل پرونده برای کبک)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چگونگی پر کردن فرمهای مهاجرتی و آماده سازي مدارك (مرحله تشکیل پرونده برای کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط n123456 نمایش پست ها
    این ارور ربطی به مرورگر یا چیچی شکن شما نداره با هر مرورگر و آی پی هر کشوری وارد بشید این ارور رو میده .تنها راهشم اینه که دست از تلاش برندارید و اینقدر پشت سر هم ادامه بدید تا بالاخره یکبار وارد بشه.کد cnp هم منظورش همون کد NOC مربوط به رشتتون هست.
    در مورد ترجمه هم الان از شما مدرکی نمیخواهند بهتره بزارید اگر مدرکی خواستند خودشون می گن چجوری ترجمه کنید
    موفق باشید
    رشته تحصیلی من حسابداری هستش، همون کد NOC رو از کجا پیدا کنم ممنون از راهنمایتون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چگونگی پر کردن فرمهای مهاجرتی و آماده سازي مدارك (مرحله تشکیل پرونده برای کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid2342 نمایش پست ها
    رشته تحصیلی من حسابداری هستش، همون کد NOC رو از کجا پیدا کنم ممنون از راهنمایتون

http://www.immigration-quebec.gouv.q...t-training.pdf

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط kia136 نمایش پست ها
    البته این کد کبک هست که با کد ناک متفاوته. در واقه کد رشته شما برای کبک از همین استفاده میشه.
    کد ناک برای اطلاع از شرح کار رشته به منظور نوشتن شرح کار در نامه سابقه کار کاربرد داره که این لینکشه:
    http://open.canada.ca/data/en/datase...c-72969b6d4b42

Junior Member

در قسمت Code (CNP) de la profession اگر رشته تحصیلی ارتباطی با شغل نداشت باید کد رشته را بزنیم یا کد شغل را؟

دوستان من فرمها را ندیدم برای code de la profession باید همون کد رشته را زد یا کد شغل ( ناک ) را ؟ دوستانی که فرمها را دیدند میشه بگید چه کدهایی در فرم خواسته شده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط starfish نمایش پست ها
    دوستان من فرمها را ندیدم برای code de la profession باید همون کد رشته را زد یا کد شغل ( ناک ) را ؟ دوستانی که فرمها را دیدند میشه بگید چه کدهایی در فرم خواسته شده؟
    کد noc . کد رو که وارد کنید شرحشو میاره

Junior Member

دوستان تو قسمت اطلاع رسانی به همسر(
    Autorisation de communiquer des renseignements
    ) وقتی میخوام تاریخ شروع وارد کنم غیر فعاله . کسی میدونه چرا؟ با وجود اینکه تو قسمت سوالش oui رو انتخاب می کنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sabetir نمایش پست ها
    دوستان تو قسمت اطلاع رسانی به همسر(
    Autorisation de communiquer des renseignements
    ) وقتی میخوام تاریخ شروع وارد کنم غیر فعاله . کسی میدونه چرا؟ با وجود اینکه تو قسمت سوالش oui رو انتخاب می کنم
    برای من هم همین مشکل به وجود می امد. برای من مشکل این بود که فرم کامل لود نمی شد. چند بار رفرش کردم درست شد.

Senior Member Beginner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc In Civil Engineering

عرض ادب خدمت دوستان

احتراما من مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد عمران دارم.
    در قسمتی که نوع مدرک و تاریخ شروع و پایان رو میخواد، باید کدومش رو وارد کنم؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Beginner نمایش پست ها
    عرض ادب خدمت دوستان

احتراما من مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد عمران دارم.
    در قسمتی که نوع مدرک و تاریخ شروع و پایان رو میخواد، باید کدومش رو وارد کنم؟

ممنون

همهممدارکااز ارشد تا دیپلم دبیرستان رو یکی یکی وارد کنید
    ایجاد پروفایل 2015/1/5

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)