صفحه 14 از 18 نخستنخست ... 456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 174

موضوع: University of Missouri, Columbia

ApplyAbroad Hero emeliano آواتار ها

پیش فرض پاسخ : University of Missouri, Columbia

یه اسکرین شات از رتبه این دانشگاه در رشته های مهندسی از سایت USNEWS. (از اکانت پریمیوم استفاده کردم. توضیح اینکه: بدون داشتن اکانت پریمیوم قادر به دیدن این رتبه ها نخواهید بود)
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

Junior Member

سلام دوستان عزیز. دوستانی که برای دکترای مکانیک رفتن میشه جواب بدن ببینم فاندشون چقدر بوده و کلا اینکه تقریبا اینجا چقدر فاند میدن و اینکه رزومشون چطور بوده اینجا پذیرش گرفتن. با تشکر

Junior Member milad90038 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng, University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط king_sato نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز. دوستانی که برای دکترای مکانیک رفتن میشه جواب بدن ببینم فاندشون چقدر بوده و کلا اینکه تقریبا اینجا چقدر فاند میدن و اینکه رزومشون چطور بوده اینجا پذیرش گرفتن. با تشکر
    Stipend + Tuition waver
    1600$ per month
    fall 2015
    Life is short and still beautiful; so find what you love and let it kill you...

به من بخش ادميشن داد اما دانشگا ردم كرد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Sharif University of Technology

دوست عزیز این فاند Grad School هست یا دانشکده؟ اخه مال من این دوتا با هم فرق داره! اینو تو I-20 زده؟من یه مشکل دارم که تو سفارت چی بگم!!کدومشون درسته مال دانشکده یا Grad school...یه سوال دیگه هزینه ارسال I-20رو دانشگاه ازتون گرفت یا خودش پست کرد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط milad90038 نمایش پست ها
    Stipend + Tuition waver
    1600$ per month
    fall 2015
    دوست عزیز این فاند Grad School هست یا دانشکده؟ اخه مال من این دوتا با هم فرق داره! اینو تو I-20 زده؟من یه مشکل دارم که تو سفارت چی بگم!!کدومشون درسته مال دانشکده یا Grad school...یه سوال دیگه هزینه ارسال I-20رو دانشگاه ازتون گرفت یا خودش پست کرد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazalmilad نمایش پست ها
    به من بخش ادميشن داد اما دانشگا ردم كرد
    میشه بپرسم دلیل ردتون چی بود؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط rashidian نمایش پست ها
    اونی که نوشتم چیزی بود که توی I-20 هست. دیگه ذکر نشده مال کجاست، ولی چون من فاندم RA هست و استاد دارم اونجا حدس میزنم از دانشکده باشه. بالاخره شمام تو نامه پذیرش (فاندتون) نوعش معلومه دیگه، فکر میکنم اگر TA یا RA باشه از دانشکده ست و اگر مثلا Fellowship باشه اونو دانشگاه یا grad school بده. البته بازم مطمئن نیستم. در هر صورت متوجه منظورتون نشدم که مشکلتون تو سفارت چیه! هم چین چیزیو که سفارت نمیپرسه.
    برای ارسال I-20 باید از https://study.eshipglobal.com اقدام کنید و هزینه پست رو خودتون باید بپردازید.
    صندوق پیامتون هم پره. نمیتونم خصوصی بدم!
    ویرایش توسط milad90038 : April 27th, 2015 در ساعت 11:11 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط milad90038 نمایش پست ها
    اونی که نوشتم چیزی بود که توی I-20 هست. دیگه ذکر نشده مال کجاست، ولی چون من فاندم RA هست و استاد دارم اونجا حدس میزنم از دانشکده باشه. بالاخره شمام تو نامه پذیرش (فاندتون) نوعش معلومه دیگه، فکر میکنم اگر TA یا RA باشه از دانشکده ست و اگر مثلا Fellowship باشه اونو دانشگاه یا grad school بده. البته بازم مطمئن نیستم. در هر صورت متوجه منظورتون نشدم که مشکلتون تو سفارت چیه! هم چین چیزیو که سفارت نمیپرسه.
    برای ارسال I-20 باید از https://study.eshipglobal.com اقدام کنید و هزینه پست رو خودتون باید بپردازید.
    صندوق پیامتون هم پره. نمیتونم خصوصی بدم!
    ممنون...مشکل اینجاست که من Fellow هستم.بعد تو I-20 چیزی ذکر نشده که من Fellow هستم اما توی Letter دانشکده ذکر شده .حالا من میخوام تو سفارت بگم که Fellow هستم چون تاثیر مثبت داره..ولی میترسم این تناقض بین I-20 , Letter دردسر ساز باشه. به دانشکده هم گفتم میگن که ما Fellow دادیم منتها از دانشکده.موندم چه کنم حتی میزان فاندها این دو تا نامه هم با هم فرق میکنه!

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط rashidian نمایش پست ها
    ممنون...مشکل اینجاست که من Fellow هستم.بعد تو I-20 چیزی ذکر نشده که من Fellow هستم اما توی Letter دانشکده ذکر شده .حالا من میخوام تو سفارت بگم که Fellow هستم چون تاثیر مثبت داره..ولی میترسم این تناقض بین I-20 , Letter دردسر ساز باشه. به دانشکده هم گفتم میگن که ما Fellow دادیم منتها از دانشکده.موندم چه کنم حتی میزان فاندها این دو تا نامه هم با هم فرق میکنه!
    دوست عزیز
    اصلا نگران همچین موردی نباش. اصلا هیچوقت در I-20 نوع فاند ذکر نمیشه و فقط همون Letter دانشکده نشون میده که شما چه نوع فاندی دارید. مال همه همینه و هیچ تناقضی در کار نیست.
    در مورد میزان فاند هم همینه. تو I-20 میان تو بند ۷، در سطرهای مختلف، هزینه زندگی، بیمه، شهریه و ... رو تخمین میزنن و در نهایت یه عدد کلی برای یکسال یا ۹ ماه نشون داده میشه. و در بند بعدی (۸) میان میگن چقدرشو دانشگاه داره میده که اگر فول فاند باشید خب همه رو اونا میدن. در کل این اعداد با اون عدد حقوق یا پرداختی که تو نامه پذیرش (فاند) اومده فرق داره. چون اون داره یه چیز دیگه رو نشون میده. پس نگران این موضوع هم نباشین.
    ضمنا ما که سفارت رفتیم فقط I-20 رو خواست و نامه پذیرش و فاند و اینا رو از ما نخواستن.