صفحه 116 از 121 نخستنخست ... 1666106107108109110111112113114115116117118119120121 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,151 تا 1,160 , از مجموع 1202

موضوع: همه سوالات شما درباره گرفتن پذیرش از دانشگاه Waterloo

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره گرفتن پذیرش از دانشگاه Waterlo

سلام دوستان
    سه تا سوال دارم لطفا راهنمایی بفرمایید
    1) من برای دکترا مکانیک اپلای کرده بودم و دیروز یه استادی بهم ایمیل زد و مصاحبه کردم و پوزیشن فول فاند RA به من پیشنهاد کرد. وسط مصاحبه با جزییات مقدار فاند رو هم گفت ولی من فقط فهمیدم که چیزی حدود 22500 دلار سالیانه بهم داده خواهد شد البته گفت شهریه و فی لازم نیست پرداخت کنم. سوالی که دارم اینه که اگه از این مبلغ مالیات کم بشه برای زندگی کافی هست؟
    استاد آخر مصاحبه اشاره کرد این مبلغ برای زندگی دانشجو و همسرش کافی هستش. واقعا همین طوره؟
    2) من تو اروپا هم پوزیشن دارم و چون پروژه توسط شرکتی صنعتی ساپورت میشه چیزی حدود دو برابر یک دانشجو دکترا بهم حقوق میدن (حدود 2400 یورو خالص ماهیانه). از طرفی استادی که تو واترلو باهاش مصاحبه کردم بهم گفت رابطه ی واترلو با صنعت عالیه و اگه از اینجا فارغ التحصیل بشی نگران آینده شغلی خودت نباش. می خواستم بدونم تا چه حد این حرف درسته؟ فارغ التحصیل های واترلو به راحتی شغل مرتبط پیدا می کنن؟
    3) طبق شرایطی که گفتم کدوم مورد رو شما پیشنهاد می کنید؟ قصد بازگشت ندارم و بعد از فارغ اتحصیلی می خوام کار کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط nimacanada نمایش پست ها
    سلام دوست من،
    میشه بگین که رشته شما چیه و آیا شما قبلا با استادی در در دانشکده در ارتباط بودین و تشویق به اپلای شدین یا اینکه استادی خواسته سوپروایزر شما بشه؟
    ممنون
    من از قبل با استاد مکاتبه داشتم و به من گفت اپلای رسمی کن و گفت جواب قطعی مو بعد از این که اپلای رسمی کردی میدم که بعدش به من اوکی داد.

سلام دوستان.
    من با استادی از این دانشگاه در تماس بودم و برای فول فاند دکترا به من صد در صد اوکی داده بود. طوری که بعد از اپلای کردن کاملا مطمئن بودم پذیرشم قطعی هست. ولی چند روز پیش ایمیل زد و گفت که گرنتی که براش اپلای کرده بوده نتیجه ش اومده که اوکی نشده. واسه همین گفت فعلا فاند ندارم که بتونم ساپورتت کنم. البته استاتوس اپلیکیشن من هنوز no decision هست. حالا میخواستم ببینم از دوستان کسی هست که استادی بدون تماس قبلی، خودش اون رو بعنوان دانشجو گرفته باشه؟ امیدی هست که استاد دیگه ای خودش فایل منو ببینه و بهم آفر بده؟ البته من بعد این قضیه به دو تا استاد دیگه ایمیل زدم ولی هنوز جوابی نگرفتم.
    ممنون.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط R0SE نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من با استادی از این دانشگاه در تماس بودم و برای فول فاند دکترا به من صد در صد اوکی داده بود. طوری که بعد از اپلای کردن کاملا مطمئن بودم پذیرشم قطعی هست. ولی چند روز پیش ایمیل زد و گفت که گرنتی که براش اپلای کرده بوده نتیجه ش اومده که اوکی نشده. واسه همین گفت فعلا فاند ندارم که بتونم ساپورتت کنم. البته استاتوس اپلیکیشن من هنوز no decision هست. حالا میخواستم ببینم از دوستان کسی هست که استادی بدون تماس قبلی، خودش اون رو بعنوان دانشجو گرفته باشه؟ امیدی هست که استاد دیگه ای خودش فایل منو ببینه و بهم آفر بده؟ البته من بعد این قضیه به دو تا استاد دیگه ایمیل زدم ولی هنوز جوابی نگرفتم.
    ممنون.
    اگر رزوه خوبی دارید سعی کنید به تماستان با سایر اساتید ادامه دهید. احتمال اینکه دانشجویی در هرحال پس از پذیرش انصراف داده یا دانشگاه دیگری را برگزیند هست هرجند این مساله در دانشگاههای تاپ کمتر اتفاق می افتد ولی با شرایط خوب امکان رقابت برای چنین گزینه هایی هست. معمولا تا این زمان اکثر استادها برای Fall دانشجوهای مورد نظر را شناخته و حذب کرده اند و اینکه اپلیکیشنهای بلایند شانس زیادی داشته باشد به جز استثنا ذکر شده برای رزومه های رقابتی، متاسفانه چندان بالا نیست.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط R0SE نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    ممنون.
    من فقط اپلای کردم و تا حالا هیچ ایمیلی نزدم و چند روز قبل یه استادی خودش ایمیل زد و مصاحبه کرد و پوزیشن فول فاند پیشنهاد کرد البته هنوز نامه پذیرش رسمی نیومده
    قطعا امیدوار باشید

همه میگن واترلو gre میخواد من تو سایت نمیبینم ممکنه یکی بگه میخواد یا نه؟؟؟ رشته :برق

ممنون

سلام دوستان من از واترلو پذیرش گرفتم ولی هنوز نامه یا ایمیلی برام نیومده. فقط تو سایت زده ادمیت. نامه ی رسمی رو بعدا ایمیل میکنن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahryarsantor نمایش پست ها
    سلام دوستان من از واترلو پذیرش گرفتم ولی هنوز نامه یا ایمیلی برام نیومده. فقط تو سایت زده ادمیت. نامه ی رسمی رو بعدا ایمیل میکنن؟
    سلام
    این جوابو به من دادن:
    We only issue one electronic Offer of Admission letter and Letter of Acceptance. You should print a copy from Quest.

This has been the process for about 10 years and we have not had any problems.

دوستان کسی از دانشکده مکانیک دکتری نانو جوابی دریافت کرده؟
    برای من quest فعلا چیزی نزده با این که استاد منو قبول کرده و گفته اعلام کردم به کمیته

Junior Member

سلام
    دو هفته پیش استاد بهم گفت درخواست پذیرش برای دانشگاه صادر کرده (مکانیک دکترا) و امروز تو کوئست زده admit و میشه accept/ decline کرد. ولی من نامه ی پذیرش ندیدم. کلا عبارت view نیست تو اکانتم که نامه رو ببینم. دوستانی که نامه ی پذیرش رو مشاهده و پرینت کردن میشه راهنمایی کنن. باید صبر کنم یا ایمیل بزنم دانشگاه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shahryarsantor نمایش پست ها
    ویرایش توسط HFT2017 : May 6th, 2017 در ساعت 05:58 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)