صفحه 1 از 121 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1202

موضوع: همه سوالات شما درباره گرفتن پذیرش از دانشگاه Waterloo

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

پیش فرض همه سوالات شما درباره گرفتن پذیرش از دانشگاه Waterloo

چرا دانشگاه WATER LOO که قطب مکاترونیک رشته مکاترونیک رو تو ms نمی شه پیدا کرد؟
    -------------------------------------------------------------------------------
    معمولا در دانشگاه ها مکاترونیک جزء گرایش های MASTER یکی از 2 دپارتمان الکترونیک یا مکانیک هست . مثال شما در در چالمزر سوئد این گرایش رو تحت عنوان ، CONTROL SYSTEM AND MECHATRONIC در دپارتمان الکتونیک می بینید . من می دانم که WATERLOO یکی از قطب های MECHATRONIC در کانادا هست . توی SEARCH هم زدم . مکاترونیک آمد ولی مشخص نبود مال bc یا MASTER ولی تو بوشور GRADUATE دانشگاه از این رشته خبری نبود؟ لطفا کسانی که در این مورد اطلاعات دارند . به من راهنمایی کنند

«--------------------------------------------------------------------------------
    توضیح اضافه این که گرایش CONTROL AND SYSTEM توی دپاراتمان برق بود آیا این همان است ؟
    لینک بروشور :http://www.grad.uwaterloo.ca/student...t/brochure.pdf
    لیک مکاترونیک :http://www.ucalendar.uwaterloo.ca/03...onics_eng.html

در این موضوع لطفا کلیه سوالاتی که درباره گرفتن پذیرش از دانشگاه Waterloo کانادا هست رو مطرح کنید و از مطرح کردن سوال درباره دانشگاه های دیگر کانادا خودداری کنید.
    گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره گرفتن پذیرش از دانشگاه Waterloo

سلام
    در سایت دانشگاه واترلو نوشته که کارنامه باید توسط وزارت علوم مهر و موم بشه!!!! کسی می دونه اگه نشه چی می شه؟؟؟!!!! :-\

ApplyAbroad Veteran

به سادگی ریجکت می شی. وقتی به این صراحت مطلب رو گفته نباید ریسک کنی.
    موفق باشی.
    I've got a little black book with my poems in / got a bag with a toothbrush and a comb in / when I'm a good dog, they sometimes throw me a bone in.

کدوم قسمت وزارت علوم مسئول این کار هست؟کدوم ساختمانش باید برم؟

Junior Member

من دو تا از دوستام تو اين دانشگاه هستن. هر دوتاشون بدليل سرايط خاص مجبور بودن مدركشونو بخرن. ولي من خودم براي اين دانشگاه اقدام كردم. ولي با كارنامه غير رسمي. به نمره تافل من گير دادن و نه به كارنامه ام. در اين مورد صحبتي نكردن.

hi
    waterloo university did not accept credit card.what is the matter?
    how can we submit application fee?? ???

ahmadi_x7
    Guest

سلام

من ميخوام واسه waterloo، وapply كنم. نمرة تافل و GRE هنوز نيومده. موقع online application وقتي نمره رو وارد نميكنم error ميده. كسي چنين مشكلي تا حالا داشته؟ مرسي

Junior Member

اصلا تاریخ امتحان رو وارد نکن. چون اگه وارد کنی و نمررو ننویسی error می ده. توی رزومه بنویس که فلان تاریخ این امتحانو دادی و فلان تاریخ جوابش میاد.

من جای GRE رو کاملاً خالی گذاشتم و بعدش که نمره ام اومد email زدم به مسئول Graduate Admissions دانشکده و گفتم که نمره هام اومده و برام update بکنه.
    در ضمن روی filled application که بايد print اش بکنيد و به همراه مدارکتون بفرستيد هم در اون قسمت با خودکار یه comment کوچولو بديد.

امروز یه ایمیل از waterloo برام اومده که باید precis test بدم که یه متن ادبی انگلیسیه باید اول تو به خط و بعد تو یه جمله خلاصه کنم و گفتن باید یکیرو به عنوان ناظر بر امتحان معرفی کنم و دوم اینکه یک مصاحبه تلفنی هم از طرف admission officer انجام میشه
    کسی تا حالا تجربه اینارو برا waterloo داره؟

این waterloo هم کشت مارو :'(

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)