صفحه 113 از 121 نخستنخست ... 1363103104105106107108109110111112113114115116117118119120121 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,121 تا 1,130 , از مجموع 1202

موضوع: همه سوالات شما درباره گرفتن پذیرش از دانشگاه Waterloo

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک/دانشگاه آزاد واحد تبریز

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره گرفتن پذیرش از دانشگاه Waterloo

سلام خدمت دوستانی که اپلای کردن. به نظر شما با رزمه( البته خلاصه) زیر میشه واسه مستر با فاند ( هزینه تحصیل + هزینه زندگی) پذیرش گرفت؟
    لیسانس مکانیک آزاد تبریز معدل 17
    1مقاله کنفرانس داخلی به انگلیسی و یکی ISI سابمبت کردم( البته معلوم نیست اکسپ بشه)
    تافل هنوز دارم کار می کنم که بالای 100 بگیرم.

Member
    رشته و دانشگاه
    BSc Chem-Eng Mazandaran Uni (Babol Noshirvani)**MSc Process-Eng Tehran Azad Uni

سلام دوستان،
    ممنون میشم راهنماییم کنید:
    الان برای Fall2017 رشته مهندسی شیمیMEng واترلو اپلای کردم. ولی میخوام بدونم بهتره دنبال همین MEng باشم یا برای دکترا با فاند تلاش کنم با شرایطی که دارم؟:

لیسانس: دانشگاه مازندران مهندسی شیمی 15.65 (2 سال آخر بالای 17)
    فوق: دانشگاه آزاد تهران شمال مهندسی شیمی 17.02
    یک مقاله ISI و 2 مقاله کنفرانس داخلی
    4 سال سابقه کار مرتبط با رشته
    سوال دوم اینکه برای MEng امکان گرفتن فاند هست ؟ (البته خودم بعید میدونم)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط snsajedi نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    ممنون میشم راهنماییم کنید:
    الان برای Fall2017 رشته مهندسی شیمیMEng واترلو اپلای کردم. ولی میخوام بدونم بهتره دنبال همین MEng باشم یا برای دکترا با فاند تلاش کنم با شرایطی که دارم؟:

لیسانس: دانشگاه مازندران مهندسی شیمی 15.65 (2 سال آخر بالای 17)
    فوق: دانشگاه آزاد تهران شمال مهندسی شیمی 17.02
    یک مقاله ISI و 2 مقاله کنفرانس داخلی
    4 سال سابقه کار مرتبط با رشته
    سوال دوم اینکه برای MEng امکان گرفتن فاند هست ؟ (البته خودم بعید میدونم)

MENG حتی TA هم تو دانشگاه بهتون نمی دن از نطر فاند هیچ امیدی نداشته باشید مگر اینکه MASc اپلای کنین

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز
    به نظرتون با رزومه زیر متونم مستر یا دکترا از این دانشگاه در رشته کامپیوتر پذیرش بگیرم؟
    لیسانس از دانشگاه غیر انتفاعی با معدل17.70و آیلتس 6.5. سابقه 5 سال کار و...

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa_rr نمایش پست ها
    MENG حتی TA هم تو دانشگاه بهتون نمی دن از نطر فاند هیچ امیدی نداشته باشید مگر اینکه MASc اپلای کنین
    درسته همینطوره.
    حالا اگر MEng پذیرش بگیرم مسئله ای نیست ولی نگرانی اصلی من ویزاس نمیدونم برای MEng راحت ویزا می تونم بگیرم، چون یه ارشد البته 3 سال پیش از ایران دارم البته میخوام تو همون رشته درسای گرایشای جدید بخونم تو واترلو

Junior Member

درسته همینطوره.
    حالا اگر MEng پذیرش بگیرم مسئله ای نیست ولی نگرانی اصلی من ویزاس نمیدونم برای MEng راحت ویزا می تونم بگیرم، چون یه ارشد البته 3 سال پیش از ایران دارم البته میخوام تو همون رشته درسای گرایشای جدید بخونم تو واترلو
    سخت تر از با فاند باید باشه ویزا گزفتنتون چون باید ثابت کنین 44000 تا هزینه دو سال دانشگاه و هزینه های زندگی رو که اون رو هم کم نیست می تونین تامین کنین

Member
    رشته و دانشگاه

دوستان مثل اینکه اپلیکیشن من ریجکت شده توی Quest دیدم نوشته Deny. برای MEng مهندسی شیمی اپلای کرده بودم. احتمال میدم به خاطر International بودن اینجوری شده ولی عجیبه چرا پس آیلتس میخواستن.
    حالا یه سوال داشتم میتونم برای MSc اقدام کنم؟؟ آیا قبلش باید با یه استادی هماهنگ بشم یا مستیم دوباره پروفایل درست کنم چون میخوام فاند داشته باشم؟؟

Junior Member

سلام من میخوام برای Master رشته کامپیوتر اقدام کنم ولی چیزی به اسم Computer Science (MCompSc) توی program های دانشگاه واترلو ندیدم،
    فقط : Computer Science - MMath هست که میشه : Master of Mathematics (MMath) in Computer Science

۱- چرا ؟
    ۲- این دانشگاه زده :
    An Honours Bachelor degree in Computer Science or Engineering (or equivalent degree) with at least a 78% standing.
    و
    The Graduate Record Examination (GRE) General test is required of all applicants to the School of Computer Science, who have not completed a 4 year undergraduate degree at a North American University where English is the primary language of instruction.

یعنی حرفی از تافل یا آیلتس نزده ، فقط گفته GRE جنرال میخواد، درسته ؟

در آخر من لیسانس نرم افزار از دانشگاه غیرانتفای بابلسر دارم با معدل ۱۸/۵ و ۱ مقاله و ۱ کنفرانس هم تو دانشگاه تهران دارم و رزومه کاری مرتبط خیلی خیلی قوی دارم، هم چنین دارم برای آیلتس ۷ میخنم میخواستم بدون با این شرایط که گفتم، آیا من شانسی دارم ؟
    خوشحال میشم اگر راهنماییم کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maziar1368 نمایش پست ها
    سلام من میخوام برای Master رشته کامپیوتر اقدام کنم ولی چیزی به اسم Computer Science (MCompSc) توی program های دانشگاه واترلو ندیدم،
    فقط : Computer Science - MMath هست که میشه : Master of Mathematics (MMath) in Computer Science

۱- چرا ؟
    ۲- این دانشگاه زده :
    An Honours Bachelor degree in Computer Science or Engineering (or equivalent degree) with at least a 78% standing.
    و
    The Graduate Record Examination (GRE) General test is required of all applicants to the School of Computer Science, who have not completed a 4 year undergraduate degree at a North American University where English is the primary language of instruction.

یعنی حرفی از تافل یا آیلتس نزده ، فقط گفته GRE جنرال میخواد، درسته ؟

در آخر من لیسانس نرم افزار از دانشگاه غیرانتفای بابلسر دارم با معدل ۱۸/۵ و ۱ مقاله و ۱ کنفرانس هم تو دانشگاه تهران دارم و رزومه کاری مرتبط خیلی خیلی قوی دارم، هم چنین دارم برای آیلتس ۷ میخنم میخواستم بدون با این شرایط که گفتم، آیا من شانسی دارم ؟
    خوشحال میشم اگر راهنماییم کنید
    برو اینجا:
    https://uwaterloo.ca/graduate-studie...n_requirements
    دو تا گرایش دیگه هم داره خودت نگاه کن.
    اینم تافل:
    https://uwaterloo.ca/graduate-studie...ge-proficiency
    اینم خود دپارتمان:
    https://uwaterloo.ca/electrical-comp...duate-students
    موفق باشی.

ApplyAbroad Guru

دوستان مثل اینکه اپلیکیشن من ریجکت شده توی Quest دیدم نوشته Deny. برای MEng مهندسی شیمی اپلای کرده بودم. احتمال میدم به خاطر International بودن اینجوری شده ولی عجیبه چرا پس آیلتس میخواستن.
    حالا یه سوال داشتم میتونم برای MSc اقدام کنم؟؟ آیا قبلش باید با یه استادی هماهنگ بشم یا مستیم دوباره پروفایل درست کنم چون میخوام فاند داشته باشم؟؟
    از غیراینترنشنالهایی که دوسال در دبیرستانهای کانادا حداقل تحصیل نکرده باشند هم آزمون زبان درخواست می شود و صرفا مخصوص اینترنشنال نیست ضمن اینکه برخی اینترنشنالها شامل کشورهای انگلیسی زبان و دارندگان مدارک به زبان انگلیسی نیز از آن معافند
    برای واترلو و مستر با تز می توانید اقدام کنید ولی بهتر است از استادی موافقت اولیه کسب کنید تا شانس بیشتری داشته باشید ضمن آنکه با توحه به رزومه ممکن است انتخابهای مناسب تری هم داشته باشید اگر تاکید خاصی روی این دانشگاه ندارید. واترلو متقاضی زیادتری دارد و به واسطه رنک و موقعیت جغرافیایی و... ممکن است شانس کمتری با رزومه های متوسط برای مستر وجود داشته باشد. پذیرش مستر به معدل کارشناسی و دانشگاه قبلی فرد وابسته است.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)