صفحه 2 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 86

موضوع: شرایط دریافت ویزای همراه (والدین)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دعوت از پدر و مادر برای سفر به انگلستان

سلام

اگر دانشجو هستید باید از دانشگاه خودتون نامه ی STATUS LETTER را بگیرید و ارسال کنید برای خانواده.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط دریافت ویزای همراه (والدین)

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    خیر شما اگر زیر 16 سال بودید مادرتون به عنوان سرپرست میتونست بیاد الان میتونند ویزای توریستی بگیرند بیاند شما رو ببینند.

سلام . چندتا سوال داشتم، ممنون ميشم جواب بديد :

1-اگر پدرم براي يه مدتي مثلا 2 هفته بخواد بياد با من تا اينكه خيالشون راحت بشه كه من جا گرفتم ، بايد براي family visitor فرم آنلاين پر كنند يا general visitor ؟ من 22 سالم هست
    2- مثل ويزاي تحصيلي بايد توي فرم آنلاين وقت سفارت بگيرند؟
    3- تقريبا چقدر طول ميكشه كه ويزا بدن به ايشون و اينكه آيا احتمالش هست اگر از الان اقدام كنند تا سپتامبر ويزا بدن كه بتونه با من بياد؟
    4- نياز به نامه خاصي از دانشگاه نيست كه بفرستند (مثلا دعوتنامه والدين يا چيز ديگه اي؟) ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط strayphd نمایش پست ها
    سلام . چندتا سوال داشتم، ممنون ميشم جواب بديد :

1-اگر پدرم براي يه مدتي مثلا 2 هفته بخواد بياد با من تا اينكه خيالشون راحت بشه كه من جا گرفتم ، بايد براي family visitor فرم آنلاين پر كنند يا general visitor ؟ من 22 سالم هست
    2- مثل ويزاي تحصيلي بايد توي فرم آنلاين وقت سفارت بگيرند؟
    3- تقريبا چقدر طول ميكشه كه ويزا بدن به ايشون و اينكه آيا احتمالش هست اگر از الان اقدام كنند تا سپتامبر ويزا بدن كه بتونه با من بياد؟
    4- نياز به نامه خاصي از دانشگاه نيست كه بفرستند (مثلا دعوتنامه والدين يا چيز ديگه اي؟) ؟
    اگر شما در انگلستان هستید باید ویزای دیدار فامیلی بگیرند ولی چون هنوز شما خودتون نرفتید نمیتونید به این سرعت دعوت نامه بفرستید و اونها باید ویزای دیداری عادی دریافت کنند. بهتره از طریق تورهای مسافرتی اقدام کنید.

Junior Member

اگر شما در انگلستان هستید باید ویزای دیدار فامیلی بگیرند ولی چون هنوز شما خودتون نرفتید نمیتونید به این سرعت دعوت نامه بفرستید و اونها باید ویزای دیداری عادی دریافت کنند. بهتره از طریق تورهای مسافرتی اقدام کنید.
    شما اطلاع داريد اگر خودمون بخوايم واسه ويزا اقدام كنيم تقريبا چقدر طول ميكشه؟

ApplyAbroad Guru

شما اطلاع داريد اگر خودمون بخوايم واسه ويزا اقدام كنيم تقريبا چقدر طول ميكشه؟
    یعنی چی خودمون بخواهیم اقدام کنیم؟

Junior Member

یعنی چی خودمون بخواهیم اقدام کنیم؟
    اگر شخصاً فرم Visa4UK را پر كنيم و وقت سفارت بگيريم واسه General Visitor ، حدودا چقدر بعدش جواب ويزا را ميدن ؟ و آيا اينكه مثل ويزاي دانشجويي زود جواب ميدن يا گرفتن اينجور ويزا گير داره؟

ApplyAbroad Guru

اگر شخصاً فرم Visa4UK را پر كنيم و وقت سفارت بگيريم واسه General Visitor ، حدودا چقدر بعدش جواب ويزا را ميدن ؟ و آيا اينكه مثل ويزاي دانشجويي زود جواب ميدن يا گرفتن اينجور ويزا گير داره؟
    برای General هم باید دعوتنامه داشته باشید. از تورهای مسافرتی کمک بگیرید. ویزای راحتی نیست و معمولا کمتر از ویزای دانشجویی طول میکشه چون چکهای امنیتی رو نداره.

Junior Member

برای General هم باید دعوتنامه داشته باشید. از تورهای مسافرتی کمک بگیرید. ویزای راحتی نیست و معمولا کمتر از ویزای دانشجویی طول میکشه چون چکهای امنیتی رو نداره.
    ببخشيد اينقدر سوال ميرسم !! يعني اگر دعوتنامه نداشته باشيم ، 100 درصد ويزا نميدن ؟ پس چرا توي پروسه گرفتن وقت سفارت چيزي نپرسيده در رابطه با اين موضوع؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    chavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Newcastle University

ببخشيد اينقدر سوال ميرسم !! يعني اگر دعوتنامه نداشته باشيم ، 100 درصد ويزا نميدن ؟ پس چرا توي پروسه گرفتن وقت سفارت چيزي نپرسيده در رابطه با اين موضوع؟
    ممنون
    شما یا باید دعوتنامه داشته بشاید و یا باید هتل بوک کرده باشید و رسید هتل رو نشون بدید.

ApplyAbroad Guru

ممنون
    خیلی چیزها رو نمیپرسه تو پروسه فرم تقاضا. ولی معمولا بدون دعوت نامه کار یه کم سخت تر میشه. ولی همونطور که چند بار گفتم اگر از طریق تورهای مسافرتی اقدام کنید بدون دعوت نامه هم میتونید برید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)