صفحه 5 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 86

موضوع: شرایط دریافت ویزای همراه (والدین)

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

پیش فرض پاسخ : شرایط دریافت ویزای همراه (والدین)

نقل قول نوشته اصلی توسط chavosh نمایش پست ها
    ببینید یه بحث رو شما قاطی کردید. فرزند بالای 18 سال در ویزای انگلیس یک فرد جدا حساب میشه. یعنی یک فرد بالای 18 سال دیگه خوش باید اقدام کنه و مدارک جور کنه.
    این بحث ویزا هم فقط نظر افسر هستش، نمیشه گفت کلا میدن یا نمیدن. ولی اصولا به همه اعضای یک خانواده اگر ویزا بدن واقعا خوش شانسیه. هیچ چیزی نمیشه گفت، فقط باید برید شانستون رو امتحان کنید!
    بله .

ولی در کل یکی بچه ها اینجا پدر و مادرش آمده بودند با هم ولی کلی مدرک و ... جور کرده بودند .

و شانسه دیگه .

نقل قول نوشته اصلی توسط chavosh نمایش پست ها
    ببینید یه بحث رو شما قاطی کردید. فرزند بالای 18 سال در ویزای انگلیس یک فرد جدا حساب میشه. یعنی یک فرد بالای 18 سال دیگه خوش باید اقدام کنه و مدارک جور کنه.
    این بحث ویزا هم فقط نظر افسر هستش، نمیشه گفت کلا میدن یا نمیدن. ولی اصولا به همه اعضای یک خانواده اگر ویزا بدن واقعا خوش شانسیه. هیچ چیزی نمیشه گفت، فقط باید برید شانستون رو امتحان کنید!
    اینکه افراد رو پای gate با هم صدا می کنند، یعنی خانوادگی اقدام کردن؟ اگر اینطوریه پس بی تاثیر نیست که مثلا مادر اقدام نکنه یا بکنه؟ من دیدم پاسهارو چنتایی تحویل می داد، اون یعنی خانوادگی اقدام کردن و با هم بررسی شده؟

اینکه افراد رو پای gate با هم صدا می کنند، یعنی خانوادگی اقدام کردن. دیدم که موقع جواب گرفتن هم چنتا پاس رو با هم به یکی تحویل می دن. چجوری می فهمن؟ هر کسی که جدا باید وقت بگیره و فرم پر کنه؟
    ویرایش توسط originality : August 12th, 2011 در ساعت 05:23 PM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط originality نمایش پست ها
    اینکه افراد رو پای gate با هم صدا می کنند، یعنی خانوادگی اقدام کردن. دیدم که موقع جواب گرفتن هم چنتا پاس رو با هم به یکی تحویل می دن. چجوری می فهمن؟ هر کسی که جدا باید وقت بگیره و فرم پر کنه؟
    بله جدا وقت میگیرند ولی مدارک رو با هم تحویل میدند و افسر ویزا با هم بررسی میکنه. البته ممکنه به یکی بده به یکی نده.

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    بله جدا وقت میگیرند ولی مدارک رو با هم تحویل میدند و افسر ویزا با هم بررسی میکنه. البته ممکنه به یکی بده به یکی نده.
    پس اینکه پدر و مادر فرزند اقدام کنند ممکنه که به فرزند ندن چون به پدر و مادر دادن ولی اگر پدر و فرزند برن بگن حالا به دوتاشون می دیم. اقدام کردن یکی بر دیگری تاثیر می زاره؟ اینکه افراد خانواده با هم برای ویزا وقت بگیرن و با هم مدارک بدن با هم بررسی می شن. درسته؟ منظور از با هم بررسی شدن چیه؟؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط originality نمایش پست ها
    پس اینکه پدر و مادر فرزند اقدام کنند ممکنه که به فرزند ندن چون به پدر و مادر دادن ولی اگر پدر و فرزند برن بگن حالا به دوتاشون می دیم. اقدام کردن یکی بر دیگری تاثیر می زاره؟ اینکه افراد خانواده با هم برای ویزا وقت بگیرن و با هم مدارک بدن با هم بررسی می شن. درسته؟ منظور از با هم بررسی شدن چیه؟؟
    یعنی اینکه افسر ویزا کل خانواده رو با هم و با توجه به شرایط همشون بررسی میکنه. در ویزای ویزیتور هر سناریویی میتونه اتفاق بیفته.

پیش فرض پاسخ : دعوت از پدر و مادر برای سفر به انگلستان

با سلام
    من در حال حاضر دانشجوی انگلیس ام و برای جشن فارغ التحصیلی که سال آینده هست می خواهم پدر و مادرم را دعوت کنم. لطفا من را راهنمایی کنید چقدر در حساب بانکی پدر و مادرم باید در ایران باشه و برای چه مدت؟ آیا امکانش هست که من حساب بانکی خودمو در انگلیس نشون بدم و اگر بله چقدر توی حساب خودم باید باشه ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط bahrami1364 نمایش پست ها
    با سلام
    من در حال حاضر دانشجوی انگلیس ام و برای جشن فارغ التحصیلی که سال آینده هست می خواهم پدر و مادرم را دعوت کنم. لطفا من را راهنمایی کنید چقدر در حساب بانکی پدر و مادرم باید در ایران باشه و برای چه مدت؟ آیا امکانش هست که من حساب بانکی خودمو در انگلیس نشون بدم و اگر بله چقدر توی حساب خودم باید باشه ؟
    ویزای ویزیتور اصلا قاعده خاصی نداره ممکنه کسی با 5 میلیون پول در حساب بگیره یکی با 100 میلیون نگیره بهترم هست در حساب خودشون باشه ولی خوب شما هم حسابی داشته باشید. مهم اینه که افسر ویزا قانع بشه پدر و مادر شما در ایران دلایل کافی برای بازگشت دارند.

نقل قول نوشته اصلی توسط bahrami1364 نمایش پست ها
    با سلام
    سلام راستش پدر و مادر من اقدام کردند ولی نمی دانم جواب چی میشه
    اگر اوکی شد بهتون اصلاع میدم .

سلام
    خدا را شکر
    پدر و مادر من بدون هیچ مشکلی از سفارت تهران در ایران بدون هیچ مشکلی جواب گرفتن.
    البته یک هفته قبل این موضوع بود .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)