صفحه 7 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 86

موضوع: شرایط دریافت ویزای همراه (والدین)

پیش فرض پاسخ : شرایط دریافت ویزای همراه (والدین)

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    بهتره اول خودتون مستقر بشید بعد دعوت نامه بفرستید چون الان شانسشون زیاد نیست.
    اگر الان مادرم اقدام کنه و بعد رد بشه مهر ریجکت برا ش می‌زنن؟ ( که برای دفعات بعد براش نمره منفی محسوب بشه؟)

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط elham2010 نمایش پست ها
    اگر الان مادرم اقدام کنه و بعد رد بشه مهر ریجکت برا ش می‌زنن؟ ( که برای دفعات بعد براش نمره منفی محسوب بشه؟)
    خوب معلومه. خودتون دارید جواب خودتون رو میدید.

Junior Member

با سلام

با توجه به اینکه کار پدرم آزاد هست و درآمد ثابتی ندارد درآمد ماهیانش رو چقدر بنویسم که با صورتحساب بانکیش مطابقت داشته باشه؟

ممنون

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mojeepo نمایش پست ها
    با سلام

با توجه به اینکه کار پدرم آزاد هست و درآمد ثابتی ندارد درآمد ماهیانش رو چقدر بنویسم که با صورتحساب بانکیش مطابقت داشته باشه؟

ممنون
    سلام
    از پدرتون سوال کنید جدودا چقدر ماهی درآمد دارند همان را در فرم بنویسید زیاد مهم نیست عدد دقیق باشد حدودا

در ضمن مهم حساب بانکی ها و اسناد هستند .

سلام دوستان من مادرم میخاد برای ویزای توریستی با رزرو هتل اقدام کنه ضمن اینکه ایشون بازنشسته بانک هستند و حساب و سند ملک اینها هم دارند و تا به حال 2بار ویزای شنگن آلمان هم تو پاسشون خرده میخام بدونم شانس ایشون چقدره برای ویزای توریستی؟
    the World is what we think it is. If we can change our thoughts, we can change the world. Tomlinson

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط golareh نمایش پست ها
    سلام
    چطور میشه گواهی تائید محل سکونت در تهران گرفت؟
    من باید برای اینکه مادرم جز ویزام باشه ثابت کنم که ایشون به من وابسته بوده و در نتیجه باید ثابت کنم که در منزل من زندگی می کنند.
    شما نوع ویزایی که برای مادرتان میخواهید درخواست بدید چیه؟

Junior Member

سلام، من خواهرم میخوام برای دیدن من باید انگلیس . خواهرم کارمنده و حسابش در بانک های دیگست من این جا دانشجو هستم، ممنون میشم در مورد سوالات زیر راهنماییم کنید:
    1- مدارک بانکی که من می خوام بفرستم براش باید گزارش چند ماهه باشه؟
    2- سند چیزی به نامش نیست، آیا این تاثیر گذاره؟
    3- ویزا برای یک هفته می خواد، آیا باید هتلش رزرو بشه؟
    4- من توی دعوت نامه چی بنویسم که احتمال ویزا دادنو زیاد کنه؟
    5- الان معمولا چند روز طول می کشه ویزارو بدن؟ (من از دو نفر این جا پرسیدم گفتن 4 روزه ویزا گرفتن) کلا میانگین جند روزه؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط iraniirani نمایش پست ها
    سلام، من خواهرم میخوام برای دیدن من باید انگلیس . خواهرم کارمنده و حسابش در بانک های دیگست من این جا دانشجو هستم، ممنون میشم در مورد سوالات زیر راهنماییم کنید:
    1- مدارک بانکی که من می خوام بفرستم براش باید گزارش چند ماهه باشه؟
    2- سند چیزی به نامش نیست، آیا این تاثیر گذاره؟
    3- ویزا برای یک هفته می خواد، آیا باید هتلش رزرو بشه؟
    4- من توی دعوت نامه چی بنویسم که احتمال ویزا دادنو زیاد کنه؟
    5- الان معمولا چند روز طول می کشه ویزارو بدن؟ (من از دو نفر این جا پرسیدم گفتن 4 روزه ویزا گرفتن) کلا میانگین جند روزه؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.
    1. گزارش برای چند ماه طوری که نشون بده شما وضع مالی خوب و قابل اطمینانی دارید. دوستان با 4-5 ماه گرفتن.
    2. بله. هر چیزی که بتونه نشون بده ایشون بعدا به ایران برخواهد گشت تاثیر مثبت خواهد داشت. کار٬ ملک٬ دارایی٬‌ خانواده٬ ازدواج و ...
    3. خیر شما وقتی دعوتنامه می دید عنوان می کنید پیش شما می مونه.
    4. اینها:
    اسم ایشون٬ تاریخ تولد‌٬ شماره پاسپورت٬‌ آدرس ایشون در ایران٬ تاریخی که ایشون میان٬‌ تاریخی که قراره برن.
    اسم خودتون٬ تاریخ تولد٬ شماره پاسپورت٬‌ آدرس خودتون در انگلیس٬‌ مقطع و اسم دانشگاهی که تحصیل می کنید٬ این مدارک رو هم داشته باشید: گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه٬ تایید آدرس (که احتمالا روی همون گزارش بانکیتون هست)٬ کپی پاسپورت شما٬ کپی ویزای انگلیس شما.

تاکید کنید ایشون خواهر شما هستن٬ ایشون برای دیدن شما میان انگلیس٬ ایشون موقع موندنشون در آدرس شما سکونت خواهند داشت.

5. نمیشه گفت. کمتر از سه هفته اکثرا. بستگی داره ترکیه اپلای کنید یا امارات.

Junior Member

ممنون بابت پاسخ سریع،
    این که پول حواهرم تو ایران تو بانک ملت ، دیگه بردنش تاثری نداره، اگر الان یه حساب تو بانک پارسیان باز کنه پولاشو منتقل کنه و ازوشن گزارش بگیره ببره آیا مشکل حل میشه؟
    امارات سریع تره؟
    مجددا ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    1. گزارش برای چند ماه طوری که نشون بده شما وضع مالی خوب و قابل اطمینانی دارید. دوستان با 4-5 ماه گرفتن.
    2. بله. هر چیزی که بتونه نشون بده ایشون بعدا به ایران برخواهد گشت تاثیر مثبت خواهد داشت. کار٬ ملک٬ دارایی٬‌ خانواده٬ ازدواج و ...
    3. خیر شما وقتی دعوتنامه می دید عنوان می کنید پیش شما می مونه.
    4. اینها:
    اسم ایشون٬ تاریخ تولد‌٬ شماره پاسپورت٬‌ آدرس ایشون در ایران٬ تاریخی که ایشون میان٬‌ تاریخی که قراره برن.
    اسم خودتون٬ تاریخ تولد٬ شماره پاسپورت٬‌ آدرس خودتون در انگلیس٬‌ مقطع و اسم دانشگاهی که تحصیل می کنید٬ این مدارک رو هم داشته باشید: گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه٬ تایید آدرس (که احتمالا روی همون گزارش بانکیتون هست)٬ کپی پاسپورت شما٬ کپی ویزای انگلیس شما.

تاکید کنید ایشون خواهر شما هستن٬ ایشون برای دیدن شما میان انگلیس٬ ایشون موقع موندنشون در آدرس شما سکونت خواهند داشت.

5. نمیشه گفت. کمتر از سه هفته اکثرا. بستگی داره ترکیه اپلای کنید یا امارات.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط iraniirani نمایش پست ها
    ممنون بابت پاسخ سریع،
    این که پول حواهرم تو ایران تو بانک ملت ، دیگه بردنش تاثری نداره، اگر الان یه حساب تو بانک پارسیان باز کنه پولاشو منتقل کنه و ازوشن گزارش بگیره ببره آیا مشکل حل میشه؟
    امارات سریع تره؟
    مجددا ممنون
    انتخاب بین بد و بدتر هست ولی قطعا باید این کار رو انجام بده وگرنه پرینتش اصلا معتبر نخواهد بود. بله امارات سریع تره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)