صفحه 8 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 86

موضوع: شرایط دریافت ویزای همراه (والدین)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط دریافت ویزای همراه (والدین)

دوستان عزیز و مطلع با سلام
    من فرزندم 16 سال داره و هفته گذشته رفت انگلستان برای تحصیل .با این که قبل از رفتن بشدت راغب این مسئله بود ولی الان اونجا هر روز بی تابی میکنه و میخواد که برگرده .حالا سوال من اینه که:
    1- راهی هست واسه اینکه من بتونیم سریع ویزا بگیرم؟
    2- چه مدارکی لازم داره واسه اخذ ویزا
    متشکرم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط CAROLINN نمایش پست ها
    دوستان عزیز و مطلع با سلام
    من فرزندم 16 سال داره و هفته گذشته رفت انگلستان برای تحصیل .با این که قبل از رفتن بشدت راغب این مسئله بود ولی الان اونجا هر روز بی تابی میکنه و میخواد که برگرده .حالا سوال من اینه که:
    1- راهی هست واسه اینکه من بتونیم سریع ویزا بگیرم؟
    2- چه مدارکی لازم داره واسه اخذ ویزا
    متشکرم
    ویزای ویزیتور میتونید بگیرید و متاسفانه بیتابی فرزند شما دلیلی قانع کننده برای بررسی پرونده به صورت اضطراری نیست

Junior Member

سلام اقای هومن
    ممنون از پاسخ
    آیا به دعوتنامه هم نیازی هست یا خیر ؟ آیا دعوتنامه باید از طرف مدرسه باشه ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط CAROLINN نمایش پست ها
    سلام اقای هومن
    ممنون از پاسخ
    آیا به دعوتنامه هم نیازی هست یا خیر ؟ آیا دعوتنامه باید از طرف مدرسه باشه ؟
    شما چون برای General Visitor اقدام میکنید دعوتنامه ضروری نیست ولی اگر داشته باشید مثلا از مدرسه نکته مثبتی است.

Junior Member

سلام
    دانشجوی TIER 4 هستم و والدینم می خوان برای ویزای توریستی اقدام کنن. در مورد نوع ویزایی که باید اپلای کنن مرددیم. این که Family باشه یا General. قبلا یادمه یه جایی در وب سایت UK.GOV خونده بودم که برای ویزای Family باید اون کسی که در انگلیس هست Setteld باشه که ماها نیستیم.
    توی پست 13 و در جواب یه دوستی اقا هومن گفتن که باید family اپلای کنن و توی این پست 74 گفتن که General. یه مقداری ابهامم بیشتر شد. می خواستم دوستان یه راهنمایی بکنن. بسیار ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط icui نمایش پست ها
    سلام
    دانشجوی TIER 4 هستم و والدینم می خوان برای ویزای توریستی اقدام کنن. در مورد نوع ویزایی که باید اپلای کنن مرددیم. این که Family باشه یا General. قبلا یادمه یه جایی در وب سایت UK.GOV خونده بودم که برای ویزای Family باید اون کسی که در انگلیس هست Setteld باشه که ماها نیستیم.
    توی پست 13 و در جواب یه دوستی اقا هومن گفتن که باید family اپلای کنن و توی این پست 74 گفتن که General. یه مقداری ابهامم بیشتر شد. می خواستم دوستان یه راهنمایی بکنن. بسیار ممنون
    باید General Visitor اقدام کنید. فرقی هم از نظر قانونی با فامیلی نداره.

Junior Member

ممنون از پاسختون. یعنی اگر General اقدام کنن جایی توی فرمها هست که بگن ما داریم می ریم فرزندمون رو ببینیم؟ در واقع می خوام ببینم این که Family اپلای کنن اطلاعات دقیق تری به افسر نمیده؟

Junior Member

سلام به همگی دوستان
    بنده با ویزای ازدواج ساکن انگلستان هستم (اعتبار تا حدودا یک سال دیگر دارد) و قصد دارم برای مادر و پدرم در ایران دعوت نامه بفرستم. چند سوال از حضورتون داشتم
    1- بهتره که دعوت نامه از طرف من باشه یا همسرم که سیتیزن است؟ (دعوت از طرف او می شود برای مادر زن و پدر زن)
    2- چه مدارکی همراه دعوت نامه بفرستیم؟ غیر از مدارک محل سکونت در انگلیس آیا مدارک بانکی از سوی ما هم لازم است یا اینکه بگوییم خود والدین خرج خود را می پردازند مسئولیت از ما ساقط می شود؟
    3- آیا باید نسبت فامیلی را اثبات کنیم؟ (که اگر همسرم دعوت کند باید هم شناسنامه من هم سند ازدواجمان را ضمیمه کنیم)

Junior Member

سلام دوستان، خواهش ميكنم راهنماييم كنيد بسيار بسيار مهم هست..

من خودم در المان هستم، ولي راهنمايي كه ميخوام درباره ي دوستم كه در انگليس هستش هست و خواهش ميكنم كمكم كنيد. ايشون 10 -15سال هست كه اونجان، و پدر و مادر ايشون تو ايران هستن به همراه يه برادرشون. تمايل شديدي واسه اوردن اين افراد پيش خودش داره كه خيالش راحت باشه، به خاطر مشكلاتي كه دارن.
    شرايط به اين صورته كه پدر مادرشون حدودا ٦٠ سال به بالا هستن و مشكلات زيادي از كهولت و بيماري هاش دارن. از طرفي(مساله اصلي) برادر ٣٦ ساله ي ايشون مشكل حركتي از بدو تولد داشته ،و روي ويلچر هست و كاملا احتياج به مراقبت ٢٤ ساعته داره. حالا پدر و مادرشون در كنار سختي هاي خودشون بايد از اين فرزندشون هم مراقبت كامل كنند و همه كاراش رو انجام بدن.

حالا دوستم نا امید هست که بتونه واسه برادرش ویزا بگیره.. چيكار ميتونه انجام بده كه بياردشون حالا؟

واقعا ممنون ميشم اگه كمكم كنيد يا اگه كسيو ميشناسيد كه بتونه كمك كنه
    ویرایش توسط hpmoner : May 28th, 2014 در ساعت 03:29 AM

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

درود هومن جان
    میخواستم کلا بپرسم من اگر رفتم انگلستان مادر یا پدر یا برادر میتونن بیان اونجا و مارو ببینن آیا ؟
    و مدت زمانیکه میتونن ویزا بگیرن چند روز یا چند ماه است آیا؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)