صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 41

موضوع: تحصیل در گرجستان

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تحصیل در گرجستان

رشته ی پزشکی در گرجستان مورد تایید هست یا نه؟؟؟
    دانشگاهاش چجورین؟ هزینه زندگیش چقدره؟؟؟

و اینکه مدکش به درد بخور هست یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط andrewlachina نمایش پست ها
    گرجستان یک کشور روس زبان نیست زبان رسم الخط و فرهنگ و ادبیات خودش را دارد حتی عضو کشور های مشترک المنافع هم نیست و در پروسه عضویت در اتحادیه اروپا قرار دارد . لطفا محل تاپیک را عوض کنید . ضمنا من اطلاعات نسبتا کاملی در باره گرجستان دارم اگر دوستان راهنمایی لازم داشتند در خدمتم .

با سلام.
    در
    مورد کار و تحصیل در رشته توریسم اطلاع بدهید. سپاس.

سلام دوستان. من امسال کنکور دادم و متاسفانه پرستاری دانشگاه تهران قبول شدم در حالیکه فقط به پزشکی علاقه دارم. معدل دیپلمم رشته ریاضی 19.89 و معدل پیشم رشته تجربی 19.31 هستش. زبان انگلیسی رو خوب بلدم ولی اقدام به گرفتن مدرک نکردم میخواستم ببینم از عزیزانی که گرجستان درس میخونن کسی هست راهنمایی کنه و شرایط رو توضیح بده سالی حدودا 50-60 میلیون میتونم هزینه کنم. ممنونم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh_98 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من امسال کنکور دادم و متاسفانه پرستاری دانشگاه تهران قبول شدم در حالیکه فقط به پزشکی علاقه دارم. معدل دیپلمم رشته ریاضی 19.89 و معدل پیشم رشته تجربی 19.31 هستش. زبان انگلیسی رو خوب بلدم ولی اقدام به گرفتن مدرک نکردم میخواستم ببینم از عزیزانی که گرجستان درس میخونن کسی هست راهنمایی کنه و شرایط رو توضیح بده سالی حدودا 50-60 میلیون میتونم هزینه کنم. ممنونم
    سلام
    عزیزم گرجستان مورد تایید نیست.
    با این بودجه میتونید اوکراین،روسیه،چین پزشکی بخونید.کمکی خواستید در خدمتم.
    بزای اوکراین هنوز هم فرصت دارید.

پیش فرض کشور گرجستان

سلام دوستان چرا اینجا هیچکسی در مورد کشور گرجستان و شرایط پذیرش و اقامت اروپا صحبت نمیکنه
    من امروز فهمیدم که تا قبل سپتامبر با 50 میلیون میشده ویزا شنگن داشت و اقامت اروپایی
    الان شده 500 میلیون

پیش فرض پاسخ : کشور گرجستان

کسی به نظرتون با این شرایط و با پول 500میلیون تومن میاد واسه کشوری مثل گرجستان اقدام کنه ؟
    شما نظرتون چیه ؟ چیکار باید کرد؟؟راهکاری دارید ؟

پیش فرض پاسخ : کشور گرجستان

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan2030 نمایش پست ها
    کسی به نظرتون با این شرایط و با پول 500میلیون تومن میاد واسه کشوری مثل گرجستان اقدام کنه ؟
    شما نظرتون چیه ؟ چیکار باید کرد؟؟راهکاری دارید ؟
    چون شرایط هنوز قطعی نیست رقم های خیلی پایین تر هم میشه اقدام کرد بلاخره رویای اروپا اونقدر شیرین هست که بهش فکر کرد

Junior Member

سلام دوستان الانم بدون ویزا می شه به گرجستان رفت یا از ما ویزا می خوان الان؟همون ویزای تحصیلی رو باید بگیرم دیگه؟
    من می خوام کارشناسی ارشد حقوق بین الملل رو بخونم اونجا لطفا راهنمای کنید اگر اطلاعاتی دارید در این مورد این رشته واسه کارشناسی ارشد چه مدارکی احتیاح داره سایت دانشگاهشو که می بینم هیچی متوجه نمی شم ممنون می شم اطلاع بدید
    ویرایش توسط MMoHH : December 23rd, 2017 در ساعت 06:23 PM دلیل: ویرایش!

Junior Member

سلام
    خواستم از دوستانی که در گرجستان هستند یا اطلاعات بیشتری راجه به این کشور دارند . راهنمایی بیشتری بگیرم . ممنون

من در حال تصمیم گیری برای راه اندازی یه بیزینس در تفلیس هستم . برای همین از دانشجویان مقیم اونجا که به زبان گرجی تسلط داشته باشند . راهنمایی میخواستم .

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)