صفحه 15 از 15 نخستنخست ... 56789101112131415
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 144 , از مجموع 144

موضوع: مباحث مربوط به اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه Bergen

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه Bergen

سلام دوستان عزیز. من کارشناس بیهوشی رتبه اول دانشگاه علوم پزشکی دولتی بودم که معدلم بالای 18 هست چهارتا مقاله داخلی و توصیه نامه از اساتید دانشگاهی هم دارم . میتونم ایلتس هم بگیرم

چون رشتم بالینیه ایا میتونم از این دانشگاه پذیرش بگیرم توی ارشد بصورت رایگان بیوتکنولوژی و رشته های مشابه اون؟ و مهمتر اینکه ایا باید حتما سال اول 10000 یورو به حساب دانشگاه ریخته بشه یا گواهی تمکن مالی کافیه ؟ خواهش میکنم راهنماییم کنین . هیچکس تا به حال نتونسته جوابمو دقیق بده

ممنونم

Banned
    رشته و دانشگاه
    shiraz uni

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد از

سلام من از این دانشگاه پذیرش مشروط گرفتم. کسی هست اینجا درس بخونه چند تا سوال در مورد دانشگاه برگن داشتم.

با تشکر

Member
    رشته و دانشگاه
    rangeland management

نقل قول نوشته اصلی توسط rosesaghi نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز. من کارشناس بیهوشی رتبه اول دانشگاه علوم پزشکی دولتی بودم که معدلم بالای 18 هست چهارتا مقاله داخلی و توصیه نامه از اساتید دانشگاهی هم دارم . میتونم ایلتس هم بگیرم

چون رشتم بالینیه ایا میتونم از این دانشگاه پذیرش بگیرم توی ارشد بصورت رایگان بیوتکنولوژی و رشته های مشابه اون؟ و مهمتر اینکه ایا باید حتما سال اول 10000 یورو به حساب دانشگاه ریخته بشه یا گواهی تمکن مالی کافیه ؟ خواهش میکنم راهنماییم کنین . هیچکس تا به حال نتونسته جوابمو دقیق بده
    ممنونم
    سلام
    تحصیل در دانشگاههای نروژ رایگان هست و وقتی پذیرش بگیرید قبل از اقدام برای ویزا باید مبلغ حدود 112000 کرون نروژ رو به حساب دانشگاه از طریق صرافی حواله کنید و گواهی تمکن مالی رو سازمان مهارت نروژ قبول نمیکنه
    Six Months From Now You Can Be In A Completely Different Space, Mentally, Spiritually and Financially. Keep Working & Believing In Yourself

Junior Member

آیا دانشگاه برگن برای مقطع ارشد از ایران پذیرشی نداره
    چون تو قسمت نحوه ثبت نامش برای رشته نفت نوشته بود خارج از اتحادیه اروپا برنامه جذبی نداره

We are currently not able to receive applications from citizens from outside the European Union/EEA/EFTA

https://www.uib.no/en/studies/MAMN-PETR

صفحه 15 از 15 نخستنخست ... 56789101112131415

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)