صفحه 14 از 15 نخستنخست ... 456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 144

موضوع: مباحث مربوط به اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه Bergen

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه Bergen

نقل قول نوشته اصلی توسط frontwise نمایش پست ها
    دوستان يک سوال
    من در قسمت apply کردن واسه دانشگاه begen هيچ جايی نديدم که نوشته باشه پست کنيد و مسکه همه مدارک
    را بايد فقط اسکن کنيم و روی سايتشون آپلود کنيم درسته؟
    يعنی اصلاً هيچ چيزی به آدرسشون قرار نيست پست بشه؟
    سلام دوست عزيز
    من كه پارسال فرستادم مدارك با پست ميخواستن ولي ميتونم فردا برم از دانشگاه واستون سوال كنم. منتظر خبرم باشيد فردا

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanhajjar نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز
    من كه پارسال فرستادم مدارك با پست ميخواستن ولي ميتونم فردا برم از دانشگاه واستون سوال كنم. منتظر خبرم باشيد فردا
    دوست عزیز من توی سایت نگاه کردم مثله اینکه حق با شماست امسال اسمی از پست کردن نیاورده و فقط نوسته آپلود کنید.

Junior Member

سلام
    من مدارکم رو آپلود کردم خواستم ببینم Application cover sheet رو هم باید مثل بقیه مدارک در صفحه my documentation آپلود کنم یا محل مخصوص به خودش رو داره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر-دانشگاه اراک

سلام ی سوال
    با مدرک لیسانس دانشگاه اراک ( کامپیوتر -نرم افزار)
    معدل 14.92
    آیلتس 6-6.5
    میشه فاند گرفت از کشورای اروپایی ؟
    به شدت نیاز دارم :/
    بدون مقاله

بچه ها کسی امسال نمی ره BERGEN؟؟؟

Junior Member

من تصمیم دارم برای دانشگاه برگن امسال اقدام کنم و امتحان زبانم 2 ماه دیگه است ولـــی زمان ثبت نام دانشگاه برگن 12 بهمن است و این دانشگاه گفته که باید نمره ی زبان را خوده مرکز زبان برای ما ارسال کنه. حالا من که دو ماه دیگه امتحان دارم و نمره ی زبانم دو هفته ی بعدش می آید چطور میتونم در تاریخ 12 بهمن به دانشگاه آزاد بگم که نمرمو براشون بفرستند ؟

اینم زمان اپلای کردن این دانشگاست
    The application deadline is 15th of April for programs starting in the autumn semester. The online application form is available on our website from 1st of February to 15th of April

Junior Member

سلام
    ببخشید؛ من این سوالات را از ادمیشن پرسیدم ولی به علت ترافیک کار تا الان پاسخ ندادند.
    می خواستم بدونم که پس از پذیرش کارشناسی ارشد در دانشگاه برگن و برای ثبت نام، الزاما باید اصل مدارک ایسانس و ریز نمرات فارسیمون را به نروژ ببریم و نشان ادمیشن بدیم. من احتمالا مدارکم را فقط به شکل موقتی با وثیقه میتونم آزاد کنم و ترجمه کنم و سپس به دانشگاه برگردونم.
    در ضمن نمره زبان را اصلا به اون اشاره نکرده که اصل مدرک تافل و آیلتس را تا زمان ددلاین می خواهد یا همون اسکن را که موقع اپلای آنلاین که می فرستیم کفایت میکنه.
    لطفا اگر کسی از دانشجویان مستر برگن این پیام را میخونه به من پاسخ بده چون میخام حتما دقیق باشه.
    متشکرم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق و الکترونیک

سلام به همه ی دوستان
    من مدرک زبان ندارم اما در حد کار راه انداختن زبان بلدم. میتونم برای ارشد اقدام کنم و زبانمم اونجا بخونم مثلا یه مهلت 6ماهه بگیرم؟
    ممنون میشم اگر اساتید محبت کنند راهنمایی کنن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudkhosravi نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان
    من مدرک زبان ندارم اما در حد کار راه انداختن زبان بلدم. میتونم برای ارشد اقدام کنم و زبانمم اونجا بخونم مثلا یه مهلت 6ماهه بگیرم؟
    ممنون میشم اگر اساتید محبت کنند راهنمایی کنن
    سلام متاسفم نه. در نروژ پذیرش کاندیشنال وکلا پذیرش به این شکل وچود نداره .

سلام دوستان

اگر سریع جواب بدید واقعا ممنون میشم

برای دانشگاه اسلو و برگن ترجمه مدرک تحصیلی و ریز نمرات مهر دادگستری و وزارت خارجه میخاد؟ من به دانشگاه ایمیل زدم ولی جواب ندادن!

بعد مدرک آیلتس چی، خودمون آپلود کنیم یا مرکز آیلتس باید براشون بفرسته؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)