صفحه 2 از 15 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 144

موضوع: مباحث مربوط به اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه Bergen

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه Bergen

نقل قول نوشته اصلی توسط Deylamian نمایش پست ها
    سلام.
    در فرم آنلاین و بخش انتخاب رشته ی مستر به رشته ی شیمی اشاره نکرده درحالی که در لیست معرفی رشته های مستر دانشگاه در سال2011 بهش اشاره کرده.متوجه نمیشم چرا ؟؟
    دوستان به این مشکل بر نخوردید؟
    بله ظاهرا حق با شماست. حتما ای میل بزنید و سوال کنید:
    master@uib.no

ApplyAbroad Veteran
    m.a.a آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Deylamian نمایش پست ها
    سلام.
    در فرم آنلاین و بخش انتخاب رشته ی مستر به رشته ی شیمی اشاره نکرده درحالی که در لیست معرفی رشته های مستر دانشگاه در سال2011 بهش اشاره کرده.متوجه نمیشم چرا ؟؟
    دوستان به این مشکل بر نخوردید؟
    سلام،
    من هم چک کردم، تو فرمی که برای Self Financed Student قراردادند نیست، ولی تو فرم Quota Scheme قرار دادند هست !
    به نظرم به دانشگاه ایمیل بزنید و بپرسین قضیه چیه ؟

Junior Member

we regret to inform you that Master Programme in Chemistry will not be open for self-finacing international students for the academic year 2011/12

جالبه که بعد از این پیگیری این رشته از لیستشون حذف شد . به نظرم اعتماد کامل به حرفاشون درست نیست.و شاید بهترین راه قبل از رسیدن تاریخ اپلای ارتباط مستقیم با دپارتمان در مورد رشته ی درخواستی باشه .

(بماند برای آیندگان!!! )
    ویرایش توسط Deylamian : October 12th, 2010 در ساعت 01:12 PM

Junior Member

سلام
    دانشگاه امروز application receipt برای من فرستاد.وتا 15 دسامبر وقت داده مدارک را ارسال کنم.این بدین معناست که مرا پذیرفته اند؟ یا امکان دارد در مرحله بعد رد شوم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mah.sh نمایش پست ها
    سلام
    دانشگاه امروز application receipt برای من فرستاد.وتا 15 دسامبر وقت داده مدارک را ارسال کنم.این بدین معناست که مرا پذیرفته اند؟ یا امکان دارد در مرحله بعد رد شوم؟
    لطفا بفرمایید که داخل نامه چی نوشته؟ اگه نوشته که مدارک رو بفرستید پس همون معنی که شما اشاره کردین رو میده. مسلما این امکان هست که مرحله دوم رد بشید.

ApplyAbroad Veteran
    m.a.a آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mah.sh نمایش پست ها
    سلام
    این رو به صورت ایمیل فرستادند یا نامه ای براتون پست کردند؟

میشه دقیقا بگین چه مدارکی توی این رسید ازتون خواستند ؟

Junior Member

یک ایمیل که شامل یک فایل PDF است فرستادند.که نوشته:
    This is to confirm that your application for admission to the University of Bergen is now registered.

Attached you will find your application receipt, which must be printed out and returned together with the required documents within the deadline stated on the receipt.

البته چند خط دیگر هم هست که درباره فایل PDF توضیح داده.مدارکی خواسته عبارتند از:
    1. Secondary School certificate
    2. Transcript of records (an official statement listing courses/subjects you have completed at your
    university)
    3. University degree certificate(s)/diploma(s)
    4. Documentation of English language proficiency
    5. Relevant work experience (if applicable)
    6. Personal statement (your motivation for applying)
    7. Recommendation letter(s)/references (personal statement from academic advicer/employer or
    equivalent)
    8. Documentation of financing (non EU/EEA applicants)
    9. Copy of your passport showing your full name, date of birth and photograph

Junior Member

بلافاصله بعد از submit کردن فرم این نامه میاد. برای من هم بلافاصله اومد و گفته شده که باید پرینت شود و با مدارک هنگام اپلای فرستاده شود. فکر نکنم تو این مرحله انتخابی باشه. ظاهرا فقظ یه پیش ثبت نامه.
    نظر شما چیه؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    le-ciel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    American Literature

بعيد ميدونم، چون منكه اپلاي كردم همچين ايميلي نگرفتم. شما كي اپلاي كردين؟

Junior Member

همین یک ساعت پیش

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)