صفحه 3 از 15 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 144

موضوع: مباحث مربوط به اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه Bergen

Junior Member

سلام .ایا اطلاع دارید برای کپی پاسپورت تنها مهر کپی برابر اصل دارالترجمه کافی یا باید مهر دادگستری و وزارت امور خارجه را هم داشته باشد.در ضمن میشه کپی برابر اصل مدرک ایلتس را فرستاد.

یه سوال دیگه هم دارم.منظورشان از ( personal statement (your motivations for applyهمان motivation of letter است یا SOP ؟لطفا به سوالات من جواب دهیدچون دانشگاه به ایمیل ام جوابی نداده ونمی خوام زمان را از دست بدم.ممنون.
    ویرایش توسط Mehdi_Abhar : October 22nd, 2010 در ساعت 09:39 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه Bergen

سلام اقا مهدی.
    ممنون که راهنمایی کردید اما من تمام ان تاپیک ها را خوانده بودم و جواب ها برای دانشگاههای مختلف, متفاوت بود لذا به دانشگاه ایمیل زدم ولی متاسفانه هنوز جواب نداده اند.بنابراین در این تاپیک سوالم را نوشتم تا اگر کسی برای این دانشگاه قبلا اقدام کرده یا الان داره اقدام می کند مرا را راهنمایی کند.

نقل قول نوشته اصلی توسط mah.sh نمایش پست ها
    سلام .ایا اطلاع دارید برای کپی پاسپورت تنها مهر کپی برابر اصل دارالترجمه کافی یا باید مهر دادگستری و وزارت امور خارجه را هم داشته باشد.در ضمن میشه کپی برابر اصل مدرک ایلتس را فرستاد.

یه سوال دیگه هم دارم.منظورشان از ( personal statement (your motivations for applyهمان motivation of letter است یا SOP ؟لطفا به سوالات من جواب دهیدچون دانشگاه به ایمیل ام جوابی نداده ونمی خوام زمان را از دست بدم.ممنون.
    کپی پاسپورت رو لازم نیست کاری بکنید. کپی معمولی کافیه. مدرک ایلتس هم کپی برابر اصل نداره. یا باید خود مرکز امتحانی بفرسته و یا کپی معمولی قبوله. بستگی داره تو سایتش چی نوشته باشه.

اینهایی که فرمودین هر سه تاشون تقریبا یکی هستند دیگه. برای ارشد زیاد سخت گیری نمی کنن رو این موارد. تو پست زیر یه راهنمایی کلی کرده. لطفا در این مورد دیگه اینجا بحث نکنید و در همون تاپیک ادامه بدید.
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post312465

دوستان منظور از devision B چی هست؟معدل معادل سازی شده با سیستم نروژ؟تو فرم اپلای در این مورد سوال کرده.
    متاسفانه لینک رشته ها در صفحه ی اول همین تاپیک از روی سایت دانشگاه پاک شده.آیا رشته ای مرتبط با مهندسی عمران در این دانشگاه در وجود داره؟
    بنده با معدل 15.82(تا ترم 6)شانسی برای گرفتن پذیرش دارم؟تاریخ امتحان ایلتس هم 27 نوامبر(6آذر) هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط tomcat نمایش پست ها
    دوستان منظور از devision B چی هست؟معدل معادل سازی شده با سیستم نروژ؟تو فرم اپلای در این مورد سوال کرده.
    متاسفانه لینک رشته ها در صفحه ی اول همین تاپیک از روی سایت دانشگاه پاک شده.آیا رشته ای مرتبط با مهندسی عمران در این دانشگاه در وجود داره؟
    بنده با معدل 15.82(تا ترم 6)شانسی برای گرفتن پذیرش دارم؟تاریخ امتحان ایلتس هم 27 نوامبر(6آذر) هست.
    لینک اصلاح شد. مرسی که اطلاع دادید.
    منظور معدل حدودا 16 به بالا هست. به اینجا مراجعه کنید.
    شانس پذیرش رو لطفا در تاپیک مربوطه مطرح کنید.
    ویرایش توسط Mehdi_Abhar : October 31st, 2010 در ساعت 06:42 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Turku, Finland

سلام، دوستان در مورد Online application form سوال داشتم :
    تو قسمت EDUCATIONAL BACKGROUND : توی majors و minors و STUDIES IN PROGRESS,
    if applicable
    و Current home institution شما چی نوشتید ؟

ApplyAbroad Veteran
    m.a.a آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shohreh00101 نمایش پست ها
    سلام، دوستان در مورد Online application form سوال داشتم :
    تو قسمت EDUCATIONAL BACKGROUND : توی majors و minors و STUDIES IN PROGRESS,
    if applicable
    و Current home institution شما چی نوشتید ؟
    سلام،
    Majors: میشه اسم رشته لیسانستون،
    Minors: میشه اسم گرایش رشتتون.
    اگر فارغ التحصیل شدین و در جایی مشغول نیستین میتونید دو مورد بعدی رو خالی بگذارید.

سلام
    بچه ها من فرم اولیه اینترنتیو پر کردم. هیچی پیدا نمیکنم. مدارک لازم و بقیه چیزایی که باید بفرستیمو کجا نوشته؟
    مرسی

ApplyAbroad Veteran
    m.a.a آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط spr نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها من فرم اولیه اینترنتیو پر کردم. هیچی پیدا نمیکنم. مدارک لازم و بقیه چیزایی که باید بفرستیمو کجا نوشته؟
    مرسی
    شما باید از ایمیلی که براتون میاد پرینت بگیرید و مدارک لازم رو هم توی اون نوشته.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Turku, Finland

نقل قول نوشته اصلی توسط le-ciel نمایش پست ها
    بعيد ميدونم، چون منكه اپلاي كردم همچين ايميلي نگرفتم. شما كي اپلاي كردين؟
    منم الآن online application form رو submit کردم.بلافاصله email اومد. گفته که باید پرینت بگیرم و با مدارک هنگام اپلای بفرستم. این فقط یک receipt است.دلیلی بر قبولی نیست و مفهوم خاصی ندارد چون پایین online application form زده :
    After submitting the application form an application receipt will be forwarded to your e-mail.
    If you want to make any changes, please use the application receipt

یعنی واسه همه ارسال میشه!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)