صفحه 5 از 15 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 144

موضوع: مباحث مربوط به اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه Bergen

Exclamation پاسخ : مباحث مربوط به اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه Bergen

دوستان گرامی لطفا توجه کنید که مهلت ثبت نام دوره های کارشناسی ارشد دانشگاه بَرگِن برای پاییز 2011 در تاریخ اول دسامبر 2010 به پایان رسیده است.

در صورتی که تمایل به ادامه تحصیل در این دانشگاه دارید باید سال آینده اقدام فرمایید.
    ویرایش توسط Mehdi_Abhar : December 20th, 2010 در ساعت 02:01 PM

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه Bergen

دوستان من نمره تافل قبلیم که برای این دانشگاه فرستاده بودم کم بود. ولی مینینم اونارو می گزروند
    حالا که تافل دادم دوباره و نمره خیلی بهتر شده. دوباره ریپرت فرستادم. به دانشگاه هم ایمیل زدم گفتم ولی در جواب این گفت :
    Dear applicant,

Unfortunately all the complete applications have already been sent to the Admission committees at the relevant faculties. This means that no additional submissions will be taken into consideration.

حالا چی کار کنم؟ با نمره جدیدم شانسم بیشتر میشه! ولی ...

ApplyAbroad Veteran
    m.a.a آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط cracker486 نمایش پست ها
    دوستان من نمره تافل قبلیم که برای این دانشگاه فرستاده بودم کم بود. ولی مینینم اونارو می گزروند
    حالا که تافل دادم دوباره و نمره خیلی بهتر شده. دوباره ریپرت فرستادم. به دانشگاه هم ایمیل زدم گفتم ولی در جواب این گفت :
    Dear applicant,

Unfortunately all the complete applications have already been sent to the Admission committees at the relevant faculties. This means that no additional submissions will be taken into consideration.

حالا چی کار کنم؟ با نمره جدیدم شانسم بیشتر میشه! ولی ...
    اگر نمره قبلیتون حداقل دانشگاه رو داشت که دیگه جای نگرانی نداره.

<< Everything is okay in the end
    , If it's not okay, then it's not the end >>

Junior Member

با عرض سلام خدمت دوستان
    مي خواستم بدونم واسه ترم دوم پذيرش ندارن؟شروع ترم از february باشه

سلام به همه

برای من امروز letter of acceptance اومد!

با آرزوی بهترین پذیرشها برای همه

Junior Member platin آواتار ها

سلام

اولا تبریک میگم

میشه لطفا شرایطتون (معدل - رشته - نمره تافل و.....) و بگید که دیگران هم بتونند شانسشون رو محک بزنند

ممنونم

Junior Member sed آواتار ها

سلام به همه دوستان عزیز
    برای من هم نامه پذیرش از دانشگاه Bergen امروز اومدش
    Master's degree program in medical biology, specialization Medical Cell Biology
    به امید موفقیت سایر دوستان

بچه ها !!!!

یه سوالی، تو این نامه نوشته که ترمی 470 NOK باید پرداخت بشه به عنوان registration fee

مگه Tuition Fee free نیستن دانشگاه های نروژ !؟

کسی اطلاع داره !؟

Junior Member sed آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sheidakhareji2 نمایش پست ها
    بچه ها !!!!

یه سوالی، تو این نامه نوشته که ترمی 470 NOK باید پرداخت بشه به عنوان registration fee

مگه Tuition Fee free نیستن دانشگاه های نروژ !؟

کسی اطلاع داره !؟
    مجانی، ولی این پول برای هزینه های official هستش که تو همه دانشگاههای مجانی حتی کشورهای دیگه مثل آلمان هم مرسومه.

Junior Member

سلام
    برای من هم پذیرش از برگن medical cell biology اومده.

موفق باشید.
    ویرایش توسط saeid_plove : April 11th, 2011 در ساعت 07:42 PM دلیل: پینگلیش

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)