صفحه 7 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 144

موضوع: مباحث مربوط به اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه Bergen

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه Bergen

البته درسته هزینه تحصیل در نروژ رایگان هست اما هزینه زندگی بالاست و با برآورد هزینه ای که من انجام دادم تحصیل در لهستان با اینکه دانشگاه هاش پولی هستن ارزون تر در میاد.

Member heavenboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications and Computer Networks Engineering, POLITO

نقل قول نوشته اصلی توسط sanazk نمایش پست ها
    البته درسته هزینه تحصیل در نروژ رایگان هست اما هزینه زندگی بالاست و با برآورد هزینه ای که من انجام دادم تحصیل در لهستان با اینکه دانشگاه هاش پولی هستن ارزون تر در میاد.
    حالا چرا لهستان.فنلاند و آلمان هم دانشگاه های رایگان داره که تو اونها هم هزینه خیلی پایینتره.

Member babak1234 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Aalto University, Master in strategy

فرم آنلاین پذیرش قرار بود از سوم اکتبر در سایت قرار بگیره - اما من هنوز نتوستم اون رو پیدا کنم - هیچ قسمتی از سایت هم اطلاعی درباره تاخیر ننوشته
    Share your knowledge. It is a way to achieve immortality

ApplyAbroad Senior Veteran
    le-ciel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    American Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط babak1234 نمایش پست ها
    فرم آنلاین پذیرش قرار بود از سوم اکتبر در سایت قرار بگیره - اما من هنوز نتوستم اون رو پیدا کنم - هیچ قسمتی از سایت هم اطلاعی درباره تاخیر ننوشته
    لینک رو گذاشتن منتها باز نمیشه! این ارور رو میده: Application form is closed

Member heavenboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications and Computer Networks Engineering, POLITO

با عرض سلام خدمت دوستان گلم.
    فرم آنلاین پذیرش در دانشگاه برگن باز شد.

http://prospective.uib.no/?mode=html...ion/master.php

سلام دوستان.من هرچی تو سایت دانشگاه جستجو میکنم نمیتونم e-mail خاصی که مربوط به بخش admission office باشه رو پیدا کنم.فرم آنلاین رو کامل پر کردم و ایمیل confirmation و فایل pdf رو برام فرستادن.
    کدوم e-mail مستقیما به admission office مربوط میشه؟
    میشه راهنمایی کنید لطفا؟

Member babak1234 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Aalto University, Master in strategy

نقل قول نوشته اصلی توسط Omidov نمایش پست ها
    سلام دوستان.من هرچی تو سایت دانشگاه جستجو میکنم نمیتونم e-mail خاصی که مربوط به بخش admission office باشه رو پیدا کنم.فرم آنلاین رو کامل پر کردم و ایمیل confirmation و فایل pdf رو برام فرستادن.
    کدوم e-mail مستقیما به admission office مربوط میشه؟
    میشه راهنمایی کنید لطفا؟
    از این ایمیل استفاده کنید admission@uib.no من قبلا به اینجا ایمل زدم و جواب گرفتم
    Share your knowledge. It is a way to achieve immortality

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

از بچه هايي كه برگن هستند كسي هست كه برا ما در بياره براي تخصص هاي دندون بايد چي كار كرد؟من اصلا نفهميدم هر چي توي سايت گشتم بعد از پايان اين ٥ سال پزشكي عمومي ما Phd وارد ميشيم و اصلا اينها تخصص مثل آمريكا دارند مثل جراحي فك و صورت ؟اصلا اين مدرك ما رو چطور ارزشيابي ميكنن؟

Banned

مهندسی‌ کامپیوتر نرم افزار دانشگاه آزاد تبریز معدل: ۱۷.۳۰
    آیلتس:۶.۵
    واسهٔ کامپیوتر دانشگاه برگن اقدام کردم.
    برادرم هم اونجا دکترا می‌خونه.
    به نظرتون شانس پذیرش دارم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IAU

ببینم برای فرستادن مدارک برای دانشگاه برگن (و سایر دانشگاه نروز)، باید ترجمه مدارک دانشگاهی(ترجمه دانشنامه و ریزنمرات) "جدا" از کپی پاسپورت و گواهی تمکن مالی و انگیزه نامه و ...فرستاده بشه یا همه رو تو یه پاکت می شه گذاشت و همه چی رو باهم فرستاد؟ از طریق اداره اموربین الملل دانشگاه ازاد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)