صفحه 5 از 37 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 361

موضوع: مباحث مربوط به اخذ پذيرش مقطع كارشناسي ارشد دانشگاه Oslo

Exclamation پاسخ : مباحث مربوط به اخذ پذيرش مقطع كارشناسي ارشد دانشگاه Oslo

دوستان گرامی لطفا توجه کنید که مهلت ثبت نام دوره های کارشناسی ارشد دانشگاه اسلو برای پاییز 2011 در تاریخ اول دسامبر 2010 به پایان رسیده است.

در صورتی که تمایل به ادامه تحصیل در این دانشگاه دارید باید سال آینده اقدام فرمایید.

**ضمنا این کابر گرامی اطلاع دادن که برای افرادی که مدارکشون به دست دانشگاه رسیده ایمیلی حاوی این لینک اومده. چیز خاصی ذکر نشده فقط نکته مهم اینه که نتایج پذیرش رو از تاریخ 30 اپریل شروع می کنن به ارسال کردن به ادرس افراد.
    ویرایش توسط Mehdi_Abhar : December 20th, 2010 در ساعت 02:01 PM

Junior Member negin_b87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Science in Information Technology Engineering - Shiraz University

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به اخذ پذيرش مقطع كارشناسي ارشد دانشگاه Oslo

سلام من امروز یه ایمیل از دانشگاه اسلو واسم اومد که بخاطر اینکه مدارک pre university & bachelor ام ناقص بوده ریجکت شدم.
    من اخه هنرستانی بودم بعدشم کاردانی خوندم بعد کارشناسی همه این مدارکم هم فرستاده بودم ، یعنی اینا نفهمیدن هنرستان و کاردانی چیه که منو ریجکت کردن و گفتن pre university & bachelorندارم؟
    کسی میدونه حالا باید چیکار کنم ، اصلا کاری میشه کرد؟ (

ApplyAbroad Veteran
    m.a.a آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط negin_b87 نمایش پست ها
    سلام من امروز یه ایمیل از دانشگاه اسلو واسم اومد که بخاطر اینکه مدارک pre university & bachelor ام ناقص بوده ریجکت شدم.
    من اخه هنرستانی بودم بعدشم کاردانی خوندم بعد کارشناسی همه این مدارکم هم فرستاده بودم ، یعنی اینا نفهمیدن هنرستان و کاردانی چیه که منو ریجکت کردن و گفتن pre university & bachelorندارم؟
    دوست عزیز، به نظرم به دانشگاه ایمیل بزنید و براشون فرآیند تحصیل و پذیرش دانشگاه های ایران برای کسانی که از هنرستان فارغ التحصیل میشن رو شرح بدین و کاملا روشنشون کنید ! مطمئن نیستم که جوابشون در نهایت چه خواهد بود ولی شما تلاش خودتونو بکنید.
    امیدوارم که از دانشگاههای دیگه جوابهای خوب بگیرید.
    موفق باشید.

<< Everything is okay in the end
    , If it's not okay, then it's not the end >>

دانشگاه اسلو به طور واضح از شما مدرک پیش دانشگاهی می خواد و چون شما نداشتین بعید می دونم تغییری در وضعیت شما ایجاد بشه ولی باز هم مکاتبه کنید باهاشون.

Member aidin1840 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مترجمی زبان انگلیسی پیام نور دماوند

سلام
    شما کی مدارک را ارسال کردین که به این زودی جواب دادن؟ تو سایتش نوشته اواسط فوریه به همه ایمیل می زنند.

ممنون
    به خويشتن اعتماد كن، آنگاه راه زندگي را خواهي يافت.

ApplyAbroad Veteran
    m.a.a آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aidin1840 نمایش پست ها
    سلام
    شما کی مدارک را ارسال کردین که به این زودی جواب دادن؟ تو سایتش نوشته اواسط فوریه به همه ایمیل می زنند.

ممنون
    خیر در این مرحله به همه ایمیل نمیزنند،بر اساس وبسایت دانشگاه :

Sends e-mail to applicants who did not meet the formal requirements
    mid-December - mid-February

نقل قول نوشته اصلی توسط le-ciel نمایش پست ها
    امروز صبح ايميل زدم كه چيكار كنم و با كمال تعجب همون موقع جواب داد كه بهتره بفرستي چون تمام مدارك بايد تاييد شده باشه...
    خيلي واقعا رو اعصابه كه دوباره اين همه پول بدم واسه 1 برگ كاغذ!!!!
    سلام من هم بدون تایید فرستادم و کلی دلشوره گرفتم
    می شه لطفا آدرس ایمیلی که جواب سریع براتون فرستاد رو برام بفرستید به اضافه آدرس پستی ؟ ممنونم

ApplyAbroad Senior Veteran
    le-ciel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    American Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi jahanbin نمایش پست ها
    سلام من هم بدون تایید فرستادم و کلی دلشوره گرفتم
    می شه لطفا آدرس ایمیلی که جواب سریع براتون فرستاد رو برام بفرستید به اضافه آدرس پستی ؟ ممنونم
    نگران نباشيد، من بهشون گفتم اجازه دادن كه ديرتر بفرستم، يعني ديرترم ميرسيد اشكال نداشت...منم با پست معمولي ايران فرستادم و به دستشونم رسيد...
    شما هم واسشون ايميل بزنين كه اگه امكانش هست ديرتر برسه... بعد با پست معمولي پست كنيد.
    اين ايميليه كه جواب دادن... admissions@admin.uio.no
    ولي اينجور نيست كه يه ايميل خاص داشته باشن كه سريع جواب بدن، شانس من اون روز روزي بود كه جواب ايميل ها رو ميدادن... حالا شمام امتحان كنين، ايشالله كه بشه.
    ویرایش توسط le-ciel : January 9th, 2011 در ساعت 08:42 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi_Abhar نمایش پست ها
    دوستان گرامی لطفا توجه کنید که مهلت ثبت نام دوره های کارشناسی ارشد دانشگاه اسلو برای پاییز 2011 در تاریخ اول دسامبر 2010 به پایان رسیده است.

در صورتی که تمایل به ادامه تحصیل در این دانشگاه دارید باید سال آینده اقدام فرمایید.

**ضمنا این کابر گرامی اطلاع دادن که برای افرادی که مدارکشون به دست دانشگاه رسیده ایمیلی حاوی این لینک اومده. چیز خاصی ذکر نشده فقط نکته مهم اینه که نتایج پذیرش رو از تاریخ 30 اپریل شروع می کنن به ارسال کردن به ادرس افراد.
    سلام. ببخشید ، شما نوشتین که تا اول دسامبر ولی توی سایت نوشته که ددلاین تا 1 آوریل. یعنی این مربوط به ترم بعد می شه؟
    2: توی مشخصات مستر معماری نوشته 11 سمستر. یعنی پیوسته؟ لیسانس و فوق لیسانس با هم.
    مرسی.

ApplyAbroad Veteran
    m.a.a آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hasti-1 نمایش پست ها
    سلام. ببخشید ، شما نوشتین که تا اول دسامبر ولی توی سایت نوشته که ددلاین تا 1 آوریل. یعنی این مربوط به ترم بعد می شه؟
    2: توی مشخصات مستر معماری نوشته 11 سمستر. یعنی پیوسته؟ لیسانس و فوق لیسانس با هم.
    مرسی.
    ولی اینجا نوشته :
    Application deadline
    *1December
    *15April: Citizens from the EU/EEA area + citizens from Switzerland completing a Bachelor degree spring term 2011.

و اینجا هم رشته معماری با این مشخصات که گفتید پیدا نکردم !

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)