صفحه 1 از 40 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 395

موضوع: مباحث مربوط به پیدا کردن موقعیت‌های دکترا در نروژ

Lightbulb مباحث مربوط به پیدا کردن موقعیت‌های دکترا در نروژ

در اینجا روش کلی پیدا کردن موقعیت‌های PhD در نروژ رو مینویسم تا همه بتونن استفاده کنن:

همهٔ موقعیتهای خالی‌ برای phd در سایت http://www.jobbnorge.no/search.aspx?sm=adv اعلام میشن

در قسمت JOB CATEGORY گزینهٔ Education / Teaching / Research را انتخاب کنین و از زیر مجموعه ها University / University College رو انتخاب کنید.
    در قسمت COUNTY می تونید مشخص کنید که مثلا فقط اسلو رو بگرده.

در بعضی‌ از فصل‌ها پوزیشن کمه و در بعضی‌ از فصلها زیاد. بهترین کار اینکه که مرتب به سایت سر بزنین
    دقت داشته باشین که هر پوزیشن فقط تا ۲-۳ هفته در دسترسه و فعلا حقوق دانشجوی دکترا در هر جای نروژ تقریبا 20000 کرون در ماه هستش. برای نمونه در اینجا برای رشته زیر نوشته:
    University of Oslo
    Department of Chemistry
    PhD Research Fellow within the Synthesis and Molecular Structure

Salary:
    PhD Research Fellow , pay grade: 383000 – 425000 NOK per year

توضیح اضافه تر اینکه تا جایی‌ که می‌دونم دورهٔ دکترا در نروژ به زبان انگلیسی برگزار می‌شه. بعضی‌ ۳ ساله بعضی‌ هم ۴ ساله. این موضوع بستگی به این مطلب داره که شما مجبور باشین ۲۰ درصد teachingداشته باشین یا نه.

موفق و سربلند باشید
    ویرایش توسط Mehdi_Abhar : November 30th, 2010 در ساعت 05:11 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روش پیدا کردن موقعیت‌های دکترا همراه با بورس کامل در نروژ

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr62 نمایش پست ها
    دوستان يك سوال. حالا اگر كسي دنبال ادامه تحصيل در مقطع PhD باشه و رشته‌ يا گرايشش تو ليست نتيجه جستجوهاي اين سايت نيومده باشه، يعني بايد به كل بيخيال نروژ بشه؟ چون اين سايت عملاً همه فرصتهاي مطالعاتي رو در همه دانشگاههاي نروژ داره نشون ميده ديگه! من دو سه ماهه سرچ ميكنم، ولي براي گرايش من ، عمران، ژئوتكنيك، هيچ Vacancy وجود نداره انگار!حالا چه كنم؟
    اگه تو رشته ای كه ميخاين پوزيشن در 2 ماهه گذشته نداشته باشن لزوما به اين معنا نيست كه اين رشته تو كل نروژ وجود نداشته باشه! اصلا مگه در سال چند بار تو كل اروپا تو رشته شما پزيشن باز اعلام ميكنن كه همين الان تو نروژ اعلام كنن!! من يك ساله دارم دنبال پزيشن باز ميگردم، تو رشته آم فقط تو كل اروپا تو اين يك سال 3 جا پزيشن باز اعلام شد!! به هر حال دنبال استاد هم باشين و ازش بپرسين كی پزيشن اعلام ميكنه، در ضمن اگه تو گوگل سرچ ميكنين با عبارت fellowسرچ كنين، فكر كنم اينا چون خيلی خوب به دانشجو دكترا پول ميدن از عبارتfellow استفاده ميكنن نه scholarship يا fund !!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr62 نمایش پست ها
    من يك نكته‌اي رو متوجه نميشم.
    خب توي اين سايت كه خبري از جاي خالي براي رشته مد نظر من در دكترا نيست. توي گوگل هم از سرچ fellowship in phd for geotechnical engineering چيزي پيدا نكردم. حالا مثلاً من اگه بخوام براي پاييز سال آينده اقدام كنم، اگر تا اون موقع هيچ جا همچين پذيرشي نكنند يعني بايد بيخيال نروژ شد؟
    يك مقدار انگار بي سر و صاحبه اونجا! يه ددلايني، يه چيزي نيست كه اونجا آدم نمرات و رزومه اش رو بفرسته و خبر بدن كه آيا قبول شدي يا نه؟

تو سایت دانشگاه‌ها که شیوهٔ apply توضیح داده شدی، اگه دنبال fund نیستین از طریق سایت دانشگاه apply کنین، اگه fund میخواین فکر می‌کنم باید تو اپن positon‌ها دنبالش بگردین. اما نمی دونم که اگه اپن posittion نادشت باشن دیگه fund نمیدنن.

ظاهراً تو کل اروپا اگه fund بخوان بدن حتما یه announcementتحت عنوان اوپن پوزیشن می زنن.
    ویرایش توسط Mehdi_Abhar : October 20th, 2010 در ساعت 12:10 AM دلیل: پینگلیش به فارسی

Junior Member ahmadpeik آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, McGill University

Lightbulb پاسخ : روش پیدا کردن موقعیت‌های دکترا همراه با بورس کامل در نروژ

نقل قول نوشته اصلی توسط yaaraan نمایش پست ها
    سلام
    تا حالا در مورد يافتن position هاي خالي در دانشگاه هاي نروژ زياد بحث شده ، اما چند نكته:
    1. بعضي position ها حتي پس از تغيير زبان صفحه به English به زبان نروژي هستن و description اونها هم نروژي نوشته شده، منظور اينه كه فقط براي نروژي ها يا كساني كه نروژي بلدن مناسبن؟
    2. منظور از fellow چيه؟ research fellow ظاهرا معادله دانشجوي دكترا مي شه، اما fellow خالي يعني چي؟
    Fellow in Public Policy and Management
    3. در اين سايت www.jobbnorge.no بايد عضو شد و register كرد؟
    با تشكر
    سلام

من تصور نمی کنم که اين موقعيت ها فقط برای نروژی ها باشه چون عموماً دوره دکترا به زبان انگليسی برگزار ميشه.

گمان می کنم منظور از fellow دوره های Post Doc و يا صرفاً research assistant بدون دريافت مدرک باشه.

اگر بخواهيد در مورد موقعيت خاصی تقاضا بدين بايد در اين سايت ثبت نام کنيد. ضمن اينکه مکاتبات مرتبط با موقعيت مورد نظر از طريق صندوق پستی شما در همين سايت به اطلاع شما خواهد رسيد.

پيروز باشيد.
    If there is a will, there is a way

رشته و دانشگاه

Cool پاسخ : روش پیدا کردن موقعیت‌های دکترا همراه با بورس کامل در نروژ

1. پس چرا عنوان و شرح position رو به نروژي گذاشتن؟
    نمی دونم. بهتره به يکيشون ايميل بزنيد و بپرسيد.

Junior Member

سلام
    تا حالا در مورد يافتن position هاي خالي در دانشگاه هاي نروژ زياد بحث شده ، اما چند نكته:
    1. بعضي position ها حتي پس از تغيير زبان صفحه به English به زبان نروژي هستن و description اونها هم نروژي نوشته شده، منظور اينه كه فقط براي نروژي ها يا كساني كه نروژي بلدن مناسبن؟
    2. منظور از fellow چيه؟ research fellow ظاهرا معادله دانشجوي دكترا مي شه، اما fellow خالي يعني چي؟
    Fellow in Public Policy and Management
    3. در اين سايت www.jobbnorge.no بايد عضو شد و register كرد؟
    با تشكر
    دقیقا همین معنی رو می‌دهد. موقعیت هایی که به نروژی است یعنی برای کسانی است که نروژی بلدند. من ایمیل زدم پرسیدم گفتند این موقعیتها معمولا TA هستند و باید تدریس به دانشجویان لیسانس کنند باید نروژی بلد باشند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرفته شدگان پاییز 2009 در نروژ

سلام
    به همتون تبریک می‌گم. یک سوال: شما از طریق این سایت http://jobbnorge.no/Default.aspx
    position پیدا کردین؟ یا مستقیم با دانشگاهها مراجعه کردین؟

رشته و دانشگاه

Wink پاسخ : پذیرفته شدگان پاییز 2009 در نروژ

من از طريق همين سايت jobbnorge.no اقدام کردم.

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به پیدا کردن موقعیت‌های دکترا در نروژ

نقل قول نوشته اصلی توسط mona_e نمایش پست ها
    سلام

برای یافتن رشته مدیریت میتونید راهنمایی کنبد.
    سایت .jobbnorge.no رو هم بررسی کردم ولی چیزی پیدا نکردم.
    ممنون
    ظاهرا بنابه گفته دوستان اگر چیزی پیدا نکنید به این معنا است که فعلا موقعیت خالی وجود ندارد.

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به پیدا کردن موقعیت‌های دکترا در نروژ

نقل قول نوشته اصلی توسط kamikam55 نمایش پست ها
    سلام
    اگر یک پوزیشن باز در یک رشته اعلام نشه، چقدر احتمال داره بشه برای phd برای نروژیها اپلای کرد؟ اگر بکنیم اونوقت بورس هم میدن؟
    واقعیتش در مورد احتمالش اطلاعی ندارم ولی قطعا بورس ندارن چون اصلا هزیته تحصیل رایگانه.

صفحه 1 از 40 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)