صفحه 12 از 64 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 640

موضوع: مباحث مربوط به پذیرش کارشناسی ارشد از سایر دانشگاه ها (به جز Bergen, Oslo, NTNU)

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به پذیرش کارشناسی ارشد از سایر دانشگاه ها (به جز Bergen, Oslo, NTN

نقل قول نوشته اصلی توسط sherry1981 نمایش پست ها
    سلام
    کسی تا به حال برای دانشگاه Apply , Ostfold کرده ؟
    بله من برای امسال Apply کردم در Master's Degree Programme in Computer Science شما چطور؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به پذیرش کارشناسی ارشد از سایر دانشگاه ها (به جز Bergen, Oslo, NTN

سلام
    بچه‌ها کسی‌ تجربه اپلای برای دانشگاه UMB رو داره،میخواستم بدونم راحت پذیرش میده یأ نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kamyarrasta نمایش پست ها
    بله من برای امسال Apply کردم در Master's Degree Programme in Computer Science شما چطور؟
    'I've also applied for the " Master's Degree Programme in Computer Science" in Ostfold University! Do you have any idea about either that university or living in Hallden?

Junior Member

درود بر دوستان
    من امروز از agder نامه گرفتم که رجکت شدم.
    کسی خبری ندارد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Al2011 نمایش پست ها
    درود بر دوستان
    من امروز از agder نامه گرفتم که رجکت شدم.
    کسی خبری ندارد؟
    درود
    میشه شرایطت رو بگی؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط azadeh_ab نمایش پست ها
    درود
    میشه شرایطت رو بگی؟
    الکترونیک سراسری ارومیه
    معدل : 13.98
    ielts = 6.5
    سابقه کار 3 سال
    ویرایش توسط Al2011 : March 17th, 2011 در ساعت 06:23 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط kamyarrasta نمایش پست ها
    دوست عزیز میشه شرایطت رو بگی !
    خیلی لطف میکنی ...

با سلام

برای من هم از agder نامه اومد و ریجکت کردن . شرایط من هم معدل 17 بود و آیلس 5.5

Junior Member metty آواتار ها

سلام دوستان
    امروز یک ایمیل از دانشگاه برا من اومده و ازم خواسته که کپی مدارکم رو براشون پست کنم . و اینو نوشته:
    Some transcripts we received did not have a grading system explanation. We need a certified explanation of the grading system from your university that explains which score is minimum score, maximum score and which score is failing.

Some documents did not tell how many years of full time studying that was required to have a degree awarded. It is of great importance that you document how many years of full time tertiary education you have

- All documents should be certified copies of original documents that are stamped, dated and signed by an employee at an educational institution, police, lawyer, certified copying agency or another public authority (state/county).
    بنظرتون خودم یه نامه بنویسم بدم دانشگاه مهر کنه یا باید یه نامه فارسی بگیرم ببرم دارالترجمه؟؟

ApplyAbroad Veteran
    silence scream آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط metty نمایش پست ها
    سلام دوستان
    امروز یک ایمیل از دانشگاه برا من اومده و ازم خواسته که کپی مدارکم رو براشون پست کنم . و اینو نوشته:
    Some transcripts we received did not have a grading system explanation. We need a certified explanation of the grading system from your university that explains which score is minimum score, maximum score and which score is failing.

Some documents did not tell how many years of full time studying that was required to have a degree awarded. It is of great importance that you document how many years of full time tertiary education you have

- All documents should be certified copies of original documents that are stamped, dated and signed by an employee at an educational institution, police, lawyer, certified copying agency or another public authority (state/county).
    بنظرتون خودم یه نامه بنویسم بدم دانشگاه مهر کنه یا باید یه نامه فارسی بگیرم ببرم دارالترجمه؟؟
    شما اولا که چی فرستاده بودید که ایراد اینطوری گرفتند!؟

دوما مدارک به همون ترتیبی که روال ترجمه هست باید انجام بدید:
    ترجمه ی رسمی - تاییدات دادگستری و خارجه
    یا
    گکرفتن کارنامه و مدرک تحصیلی (دانشنامه) از دانشگاهتون به زبان انگلیسی (اگر دانشگاهتون این امکان رو اریه میده) و قرار دادن در پاکت مهروموم دانشگاه (برای محکم کاری) یا اینکه حداقل با مهر و امضای ریاست دانشکده و دانشگاه اگر در پاکت مهر و موم نبود....

لطفا سوالاتتون رو کاملتر و دقیقتر بپرسید تا بشه اظهار نظر مناسبتری داشت!
    اراده ی مصممی که آرزوی بزرگی را همراهی می کند و ذهنی که شکست را نمی پذیرد، راه خود را از میان مشکلات پیدا خواهد نمود
    با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم
    آیا می دانستید می توانید حتی بصورت ناشناس، نتایج پذیرش خود را وارد نمایید!؟ دریغ نفرمایید که از شما دریغ نکردند