صفحه 13 از 64 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 640

موضوع: مباحث مربوط به پذیرش کارشناسی ارشد از سایر دانشگاه ها (به جز Bergen, Oslo, NTNU)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به پذیرش کارشناسی ارشد از سایر دانشگاه ها (به جز Bergen, Oslo, NTN

سلام
    دوستان من لیسانس حسابداری از دانشگاه اصفهان دارم ولی زمینه اصلی تخصصم کامپیوتر و برنامه نویسی هست . مدت هفت سال سابقه کار مدیریت آی تی و برنامه نویسی ( سابقه بیمه شده) دارم و حدود ده سال هست که در این زمینه بصورت حرفه ای کار میکنم . برای مهاجرت ( تحصیل یا کار ) چکار باید بکنم و آیا با این مدرک تحصیلی من میتوانم در رشته کامپیوتر یا آی تی ادامه تحصیل بدم یا باید دوباره از لیسانس شروع کنم ؟ برای اشتغال چی ؟ آیا با این مدرک تحصیلی میتونم در زمینه کامپیوتر کار کنم یا نه ؟
    اصلا به نظر شما مهاجرت به کدوم کشور برای من بهتره و چرا ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به پذیرش کارشناسی ارشد از سایر دانشگاه ها (به جز Bergen, Oslo, NTN

درود دوست گرامی AL2011
    میشه بگید برای چه رشته ای اقدام کردین ؟ منم الکترونیکم با معدل 14.20 ولی هنوز هیچ خبری نشده از نتیجم. من ICT فرستاده بودم. معدلمون خیلی نزدیکه مردم از استرس !!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط IM4n نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من لیسانس حسابداری از دانشگاه اصفهان دارم ولی زمینه اصلی تخصصم کامپیوتر و برنامه نویسی هست . مدت هفت سال سابقه کار مدیریت آی تی و برنامه نویسی ( سابقه بیمه شده) دارم و حدود ده سال هست که در این زمینه بصورت حرفه ای کار میکنم . برای مهاجرت ( تحصیل یا کار ) چکار باید بکنم و آیا با این مدرک تحصیلی من میتوانم در رشته کامپیوتر یا آی تی ادامه تحصیل بدم یا باید دوباره از لیسانس شروع کنم ؟ برای اشتغال چی ؟ آیا با این مدرک تحصیلی میتونم در زمینه کامپیوتر کار کنم یا نه ؟
    اصلا به نظر شما مهاجرت به کدوم کشور برای من بهتره و چرا ؟
    از دوستان صمیمانه درخواست راهنمایی دارم .
    آیا شانسی برای گرفتن پذیرش برای مستر کامپیوتر با لیسانس حسابداری و رزومه کاری در زمینه آی تی دارم ؟ چکار باید بکنم و از کجا شروع کنم ؟ چقدر پول میخواد ؟ از کی باید اقدام کنم و تا کی وقت دارم ؟ چقدر طول میکشه تا جوابش بیاد ؟ آیا اجازه کار ضمن تحصیل وجود داره؟ من متاهلم و یک دختر چهار ساله دارم . هزینه زندگی در نروژ چقدره ؟برای کدوم دانشگاهها میتوتم اقدام کنم ؟ کدومشون بهتره؟
    ویرایش توسط IM4n : April 2nd, 2011 در ساعت 09:58 PM

ApplyAbroad Veteran
    saeid_plove آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط IM4n نمایش پست ها
    از دوستان صمیمانه درخواست راهنمایی دارم .
    آیا شانسی برای گرفتن پذیرش برای مستر کامپیوتر با لیسانس حسابداری و رزومه کاری در زمینه آی تی دارم ؟ چکار باید بکنم و از کجا شروع کنم ؟ چقدر پول میخواد ؟ از کی باید اقدام کنم و تا کی وقت دارم ؟ چقدر طول میکشه تا جوابش بیاد ؟ آیا اجازه کار ضمن تحصیل وجود داره؟ من متاهلم و یک دختر چهار ساله دارم . هزینه زندگی در نروژ چقدره ؟برای کدوم دانشگاهها میتوتم اقدام کنم ؟ کدومشون بهتره؟
    تا اونجایی که من تجربه دارم شما نمی تونید در رشته نا مرتبط مستر کامپیوتر ادامه تحصیل بدین مگر اینکه از لیسانس شروع کنید دوباره. می تونید مستر حسابداری یا شاید در رشته های مدیریتی ادامه تصیل بدین. معمولا یه ددلاین پری اپلیکیشن دارید حوالی دسامبر بعد اگه قبولتون کنن تا 1 فوریه باید مدارک بفرستید و تا 1 مارس وقت دارید نمره زبان بفرستید. در حوالی می هم جواب می دن. البته این من یه تصویر کلی دادم. دانشگاه به دانشگاه فرق میکنه و تاریخ های دقیق رو باید در سایت دانشگاه مورد نظرتون چک کنید. میزان هزینه مورد نیاز رو به تاپیک هزینهٔ زندگی‌ در نروژ سر بزنید دستتون میاد و همونجا بحث کنید. اجازه کار دارید هفته ای 20 ساعت. برای پیدا کردن کار یه چیزی که همجا مشترکه اینه که اول به تواناییهاتون و تجربه و تخصصتون نگاه میکنن بعد به مدرکتون. در ضمن برای کار باید زبان نروژی بلد باشید (البته قطعی نیست شاید کار انگلیسی هم پیدا شه) . برای پیدا کردن رشته ها هم به سایت http://studyinnorway.no سر بزنید.
    موفق باشید.
    The road is better than inn, So shut up! and drive

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamahmadi نمایش پست ها
    با سلام

برای من هم از agder نامه اومد و ریجکت کردن . شرایط من هم معدل 17 بود و آیلس 5.5
    سلام دوست عزیز شما برای کدوم رشته اقدام کردید ؟

من برای ICT اقدام کرده بودم.

ApplyAbroad Veteran
    saeid_plove آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamahmadi نمایش پست ها
    من برای ICT اقدام کرده بودم.
    دلیلی واسه ریجکتتون اعلام نکردن؟
    The road is better than inn, So shut up! and drive

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TUT

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی مربوط به اخذ پذیرش از دانشگاه های نروژ

سلاام به همه.
    یه سوال، کسی برای دانشگاه Vestfold اپلای کرده؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط noori97 نمایش پست ها
    سلاام به همه.
    یه سوال، کسی برای دانشگاه Vestfold اپلای کرده؟؟
    سلام دوست عزیز
    من اپلای کردم . چطور مگه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TUT

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadt نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من اپلای کردم . چطور مگه؟
    یه سوال، بهتون جواب دادن؟یا ایمیل اینا که مدارک بهشون رسیده؟