صفحه 2 از 64 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 640

موضوع: مباحث مربوط به پذیرش کارشناسی ارشد از سایر دانشگاه ها (به جز Bergen, Oslo, NTNU)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد از سایر دانشگاه ها (به جز برگن،

سلام دوستان.من واسه مستر دانشگاه اگدر می خوام اقدام کنم.رشته مکاترونیک رو زده 75% انگلیسی تدریس می شه و 25% نروژی و داخل مدارکخواسته شده هم اینو می خوان به استناد سایتشون:
    •Confirmation of Norwegian language skills: Test of Norwegian (Advanced Level, Writing) > 450 points. Candidates can take the test out of Norway, provided that a Norwegian embassy, a consulate or a university with a senior lecturer in Norwegian is willing to administer the test. Please contact norsk.spraktest@fu.no for more information.
    کسی می دونه بدون این پذیرش می دن یا نه؟آخه من رو این دانشگاه خیلی حساب کرده بودم.
    ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی مربوط به اخذ پذیرش از دانشگاه های نروژ

سلام
    ببخشید دوستان کسی میدونه ددلاین دانشگاه stavenger کی هست؟ توی سایتش گشتم اما درست دستگیرم نشد.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyaa نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید دوستان کسی میدونه ددلاین دانشگاه stavenger کی هست؟ توی سایتش گشتم اما درست دستگیرم نشد.
    ممنون
    The Electronic Application Form is only available here between 01.09.2010 - 30.11.2010.

Please note that we do not require any documentation at this point of time. If you are qualified to the next round of the application process, you will receive more instructions concerning necessary documentation.

http://www.uis.no/study_programmes/d...0836-4505.html

Junior Member Parham66 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به پذیرش کارشناسی ارشد از سایر دانشگاه ها (به جز Bergen, Oslo, NTN

واسه رشته مكانيك چه دانشگاه هايي رو پيشنهاد مي كنين؟

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به پذیرش کارشناسی ارشد از سایر دانشگاه ها (به جز Bergen, Oslo, NTN

اگه میشه واسه کارشناسی ارشد عمران هم دانشگاه معرفی کنید.(طبیعتا به جز ntnu , bergen ,oslo)

نقل قول نوشته اصلی توسط tomcat نمایش پست ها
    اگه میشه واسه کارشناسی ارشد عمران هم دانشگاه معرفی کنید.(طبیعتا به جز ntnu , bergen ,oslo)
    واقعیتش من فکر نمی کنم انتخاب های زیادی داشته باشید. باز به لینک زیر رجوع کنید و زیرمجموعه Engineering/Technology ببینید چیزی هست.
    http://www.studyinnorway.no/sn/Maste...arch/(type)/sa

دوستان سلام
    من براي سال آينده ميخواستم براي مديريت فناوري اطلاعات Agder اقدام كنم 2 تا سوال داشتم
    1-گواهي بانك رو چه جوري گرفتيد
    2-Confirmation of Norwegian language skills: Test of Norwegian (Advanced Level, Writing) > 450 points. Candidates can take the test out of Norway, provided that a Norwegian embassy, a consulate or a university with a senior lecturer in Norwegian is willing to administer the test.
    اين يعني چي ؟
    با سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein63 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من براي سال آينده ميخواستم براي مديريت فناوري اطلاعات Agder اقدام كنم 2 تا سوال داشتم
    1-گواهي بانك رو چه جوري گرفتيد
    2-Confirmation of Norwegian language skills: Test of Norwegian (Advanced Level, Writing) > 450 points. Candidates can take the test out of Norway, provided that a Norwegian embassy, a consulate or a university with a senior lecturer in Norwegian is willing to administer the test.
    اين يعني چي ؟
    با سپاس
    برای گواهی لطفا به اینجا مراجعه کنید

مگه رشته شما به نروژی ارائه میشه؟ این توضیح برای ازمون زبان نروژیه.

سلام

من امروز اومدم فرم دانشگاه Telemark رو پر کنم آخر سر این رو نوشته بود:

IF SO, please note that ALL transcripts from universities and colleges must be sent from the issuing institution in a sealed envelope. There are NO EXCEPTIONS to this rule.

بعد پرسیده بود که می تونی از دانشگاه بخوای این کار رو بکنه یا نه؟ من هم No رو انتخاب کردم بعد این اومد:

No reason to proceed with the Application process

You have answered that it will NOT be possible for your university to send TUC your transcripts directly in a sealed envelope. Since there are NO EXCEPTIONS to the rule it is not any point to continue with the application. Thank you for your interest in Telemark University College.

واقعا مگه میشه من بعد از 10 سال از فارغ التحصیلی برم به دانشگاه بگم ریز نمراتم رو تو پاکت در بسته بفرسته نروژ؟ تازه گیرم که بفرسته کی اونجا می خواد ریز نمرات فارسی من رو بخونه؟

آخه دانشگاه های ایران که از این لطف ها نمی کنن که ترجمه مدارک بفرستن برات! همین که خود مدرک رو هم بهت میدن گازت نمیگیرن باید کلاهت رو بندازی هوا. این نروژی ها هم دلشون خوشه ها. اگه دانشگاه های ما انقدر رله بودن خوب خر که گازمون نگرفته بیایم نروژ همین ایران درس می خوندیم.

کسی مورد مشابه نداشته؟

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد از سایر دانشگاه ها (به جز برگن،

نقل قول نوشته اصلی توسط molamamad نمایش پست ها
    سلام دوستان.من واسه مستر دانشگاه اگدر می خوام اقدام کنم.رشته مکاترونیک رو زده 75% انگلیسی تدریس می شه و 25% نروژی و داخل مدارکخواسته شده هم اینو می خوان به استناد سایتشون:
    •Confirmation of Norwegian language skills: Test of Norwegian (Advanced Level, Writing) > 450 points. Candidates can take the test out of Norway, provided that a Norwegian embassy, a consulate or a university with a senior lecturer in Norwegian is willing to administer the test. Please contact norsk.spraktest@fu.no for more information.
    کسی می دونه بدون این پذیرش می دن یا نه؟آخه من رو این دانشگاه خیلی حساب کرده بودم.
    ممنون

سلام
    من هم رو این دانشگاه و دانشگاه Tampere حساب کرده بودم برای مهندسی کنترل و اینجا هم مکاترونیک. در مورد 25% نروژی الان از شما شنیدم. کجاش نوشته بود ؟

Tampere هم گفته بلا استثنا باید ریز نمرات لیسانست رو دانشگاه تو پاکت دربسته بفرسته .

حالا نمی دونم چی کار کنم. نروژ دیگه دانشگاهی نداره که رشته مکاترونیک یا کنترل یا رباتیک داشته باشه؟