صفحه 3 از 64 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 640

موضوع: مباحث مربوط به پذیرش کارشناسی ارشد از سایر دانشگاه ها (به جز Bergen, Oslo, NTNU)

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی مربوط به اخذ پذیرش از دانشگاه های نروژ

نقل قول نوشته اصلی توسط oranus نمایش پست ها
    سلام

من امروز اومدم فرم دانشگاه Telemark رو پر کنم آخر سر این رو نوشته بود:

IF SO, please note that ALL transcripts from universities and colleges must be sent from the issuing institution in a sealed envelope. There are NO EXCEPTIONS to this rule.

بعد پرسیده بود که می تونی از دانشگاه بخوای این کار رو بکنه یا نه؟ من هم No رو انتخاب کردم بعد این اومد:

No reason to proceed with the Application process

You have answered that it will NOT be possible for your university to send TUC your transcripts directly in a sealed envelope. Since there are NO EXCEPTIONS to the rule it is not any point to continue with the application. Thank you for your interest in Telemark University College.
    بالاخره ظاهرا چاره دیگه ای جز ارسال مستقیم ندارید. لطفا در تاپیک زیر جستجو کنید. مسئله ارسال مدارک به این انجمن مربوط نیست.
    http://www.applyabroad.org/forum/for...8C%D9%84%DB%8C

سلام
    کسی از دوستان اطلاعاتی در مورد این دانشگاه داره : Gjøvik University College
    ممنون میشم کسی اگر چیزی در مورد نحوه ی گرفتن داشنجو یا شرایط خاص آب و هوایی و ... داره به من بگه . (البته سایت داشنگاه رو مطالعه کردم )
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    silence scream آواتار ها

Gjøvik University College
    فقط از دانشگاههای پارتنر خودش دانشجوی اکسچنج میگیره (برای کامپیوترش که اینجوری بود، مطمئنم)
    my inquiry
    I have another question:
    Are all master programs tought in English at university of Gjøvik have the same attitude, that is international self-finance applicants can not apply to them?

Thanks in advance

Their answer
    Thank you for your email and your interest in Gjøvik University College (GUC).
    To apply for one of our master programs you will need to be a student at one of our partner institutions.
    The application process will be based on applications sent by the international office at one of our partner institutions which will confirm all documentation to verify qualifications for one of our master programs.
    For further information, you can contact your international office to receive application form and admission criteria for the application.

The due date for the application will be 1st of February.

You will receive feedback in mid March, which will give you sufficient time to apply for a student visa.

More information regarding studying in Norway will be given at a later time in the process of admission.

Kind regards,
    Bente and Andreas
    International Office and Admission Office
    Gjøvik University College
    اراده ی مصممی که آرزوی بزرگی را همراهی می کند و ذهنی که شکست را نمی پذیرد، راه خود را از میان مشکلات پیدا خواهد نمود
    با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم
    آیا می دانستید می توانید حتی بصورت ناشناس، نتایج پذیرش خود را وارد نمایید!؟ دریغ نفرمایید که از شما دریغ نکردند

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به پذیرش کارشناسی ارشد از سایر دانشگاه ها (به جز Bergen, Oslo, NTN

یعنی عملا هیچ شانسی واسه رفتن به صورت مستقل وجود نداره ؟
    من اگر از بریتیش کلمبیا پذیرش بگیرم مگه دیونم که برم ژویک ؟
    شما مطمئن هستید هنوز هم انگونه هستش ؟

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به پذیرش کارشناسی ارشد از سایر دانشگاه ها (به جز Bergen, Oslo, NTN

نقل قول نوشته اصلی توسط Alir3zA نمایش پست ها
    یعنی عملا هیچ شانسی واسه رفتن به صورت مستقل وجود نداره ؟
    من اگر از بریتیش کلمبیا پذیرش بگیرم مگه دیونم که برم ژویک ؟
    شما مطمئن هستید هنوز هم انگونه هستش ؟
    چرا شانس برای رشته های زیر هست:
    Master programmes
    Gjøvik University College offers courses taught in English at the following Master programmes:

MSc Information Security
    MSc Media Technology

Please check out their webpages for course tables.

http://english.hig.no/study_programm...english_at_guc

سلام
    من نمیتونم master of computer science رو اینجا ببینم. شما کجا دیدین این رشترو؟

http://www2.uit.no/ikbViewer/page/st...011&semester=V

نقل قول نوشته اصلی توسط rf.ariyapour نمایش پست ها
    دوست عزیز ممنون اما من قبلا این لینک رو دیده بودم. مثلا نزده که باید چه مدارکی از جمله:
    Transcript
    Sop
    CV
    Recom
    مدرک فارغ التحصیلی

من بیشتر دنیال این میگشتم که ببینم اینا فرم خاصی واسه Recom دارن یا نه که این سوال رو کردم. من الان دنبال کارای recom هستم.
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط spr نمایش پست ها
    سلام
    من نمیتونم master of computer science رو اینجا ببینم. شما کجا دیدین این رشترو؟

http://www2.uit.no/ikbViewer/page/st...011&semester=V
    Here & here

ممنونم ولی نوشته program و ممکنه بعدا ویزا ندن. من دنبال course میگردم. دوستان هم فکر کنم همینطور باشن؟!!
    چکار باید کرد؟
    سوال دوم هم اینکه موقع پر کردن فرم ها ، اگه بخوای بگی با دارایی و پول شخصی می خوای بری، اینجا چی بنویسیم بهتره؟
    Please state your source of funding
    ویرایش توسط spr : November 13th, 2010 در ساعت 06:47 PM

ممنونم ولی نوشته program و ممکنه بعدا ویزا ندن. من دنبال course میگردم. دوستان هم فکر کنم همینطور باشن؟!!
    چکار باید کرد؟
    دقیقا برعکسه. کورس یعنی فقط یک درس ولی پروگرم یعنی یک دوره کامل که می تونه از یک تا پنج سال باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Turku, Finland

چکار باید کرد؟
    سوال دوم هم اینکه موقع پر کردن فرم ها ، اگه بخوای بگی با دارایی و پول شخصی می خوای بری، اینجا چی بنویسیم بهتره؟
    Please state your source of funding
    من مینویسم : Self financing , Self financed. یه همچین چیزی،فکر کنم درسته