صفحه 4 از 64 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 640

موضوع: مباحث مربوط به پذیرش کارشناسی ارشد از سایر دانشگاه ها (به جز Bergen, Oslo, NTNU)

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به پذیرش کارشناسی ارشد از سایر دانشگاه ها (به جز Bergen, Oslo, NTN

self finance که تقسیم بندیمونه
    من نوشتم my own fund

نقل قول نوشته اصلی توسط shohreh00101 نمایش پست ها
    من مینویسم : Self financing , Self financed. یه همچین چیزی،فکر کنم درسته

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به پذیرش کارشناسی ارشد از سایر دانشگاه ها (به جز Bergen, Oslo, NTN

سلام دوستان
    یک سوال فنی ...
    برای دانشگاه های نروژ اهمیت داره که من مثلا به جای اینکه درسم رو تو 8 ترم تموم کنم تو 9 ترم تموم کنم ؟
    چون عملا وقت اپلای کردن ها بهمن به بعد هست ، در نتیجه اگر ترم مهر 90 هم به درسم ادامه بدم بازم مدارکم کامل میشه تا زمان اپای کردن !
    البته درسی نمونده فقط میخوام رو پروژم بیشتر کار کنم ...
    البته واسه سربازی هم خوب هست !
    ممنون

Junior Member

سلام به همگی.
    من قصد دارم واسه مهندسی نفت دانشگاه stavenger اپلای کنم. تو فرم pre application آخرین قسمتش در مورد financial support اطلاعات خواسته که چهار تا گزینه داره.
    یکیشون self funding یا همون هزینه شخصی بود یکی دیگه هم financial support from university scholarships یا یه همچین چیزی بود. من با توجه به اینکه رزومه م خوبه و امکان این رو میدم که بتونم scholarship دریافت کنم به نظرتون گزینه دوم رو انتخاب کنم؟ یا فعلا اولی رو انتخاب کنم بعدا اگه قبول شدم سر scholarship چونه بزنم؟!آخه از یه طرف می ترسم که scholarship شاملم نشه و به همین خاطر ریجکت بشم. تا حالا کسی بوده که بتونه scholarship بگیره یا همه با هزینه شخصیشون رفتن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط moh3n.1368 نمایش پست ها
    سلام به همگی.
    من قصد دارم واسه مهندسی نفت دانشگاه stavenger اپلای کنم. تو فرم pre application آخرین قسمتش در مورد financial support اطلاعات خواسته که چهار تا گزینه داره.
    یکیشون self funding یا همون هزینه شخصی بود یکی دیگه هم financial support from university scholarships یا یه همچین چیزی بود. من با توجه به اینکه رزومه م خوبه و امکان این رو میدم که بتونم scholarship دریافت کنم به نظرتون گزینه دوم رو انتخاب کنم؟ یا فعلا اولی رو انتخاب کنم بعدا اگه قبول شدم سر scholarship چونه بزنم؟!آخه از یه طرف می ترسم که scholarship شاملم نشه و به همین خاطر ریجکت بشم. تا حالا کسی بوده که بتونه scholarship بگیره یا همه با هزینه شخصیشون رفتن؟
    برای ایرانی ها تو مقطع فوق لیسانس بورس ندارن. همون اولی رو انتخاب کنید. راستی یه ایرانی هم پیدا کردم که می تونید تماس بگیرید:
    http://www.uis.no/about_us/employees/?ans_nr=2907321

Junior Member atos_pouya آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Islamic Azad University (North of Tehran Branch), BS in Microbiology

دوستان کسی برای دانشگاه علوم زیستی (UMB) اپلای کرده ؟؟؟؟؟؟
    Be a lamp unto your own feet and donnot seek outside yourself
    Buddha

Junior Member

سلام و ممنون از پاسخ.
    یه سوال دیگه هم دارم. توی application calendar دانشگاه stavengar گفته شده که باید تا 1 فوریه مدرک BS.c رو به دانشگاه تحویل بدیم. ولی خب این برای کسایی مثل من که الان ترم 7 کارشنسی هستن و حدودا خرداد 90 فارغ التحصیل میشن که امکان پذیر نیست! کسی در این مورد تجربه ای نداره؟ نمی شه یه جوری متقاعدشون کرد که مثلا فعلا کارنامه (تا پایان ترم 6) رو بگیرن و اصل مدرک رو هم قبل از شروع ترم تو نروژ بهشون بدیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط moh3n.1368 نمایش پست ها
    سلام و ممنون از پاسخ.
    یه سوال دیگه هم دارم. توی application calendar دانشگاه stavengar گفته شده که باید تا 1 فوریه مدرک BS.c رو به دانشگاه تحویل بدیم. ولی خب این برای کسایی مثل من که الان ترم 7 کارشنسی هستن و حدودا خرداد 90 فارغ التحصیل میشن که امکان پذیر نیست! کسی در این مورد تجربه ای نداره؟ نمی شه یه جوری متقاعدشون کرد که مثلا فعلا کارنامه (تا پایان ترم 6) رو بگیرن و اصل مدرک رو هم قبل از شروع ترم تو نروژ بهشون بدیم؟
    بعضی از دانشگاه ها این مسئله رو قبول می کنن. به دانشگاه ایمیل بزنید و سوال کنید. البته بحث متقاعد کردن نیست و اگه چنین قانونی نداشته باشن دیگه نمیشه کاریش کرد. دانشگاه اسلو به عنوان مثال گویا امسال قبول نمی کنه.

Junior Member

سلام
    کسی برای telemark اقدام کرد؟
    فرستادن مدارک از طریق دانشگاه چی کار کنیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط fafa نمایش پست ها
    سلام
    فرستادن مدارک از طریق دانشگاه چی کار کنیم؟
    دوست عزیز این سوال شما به این انجمن مربوط نمیشه. لطفا اینجا مطرح کنید.

من براي دانشگاه vestfold مي خوام اقدام كنم براي رشته ي microsystem ولي نمي تونم applicatiom form رو پيدا كنم!!ميشه كمكم كنين